ברוכים הבאים, אורח

שינוי תפקידים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שינוי תפקידים 1239 צפיות

שינוי תפקידים לפני 7 שנים, 10 חודשים #90472

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה, היום הודרכתי על ידי הספונסר לקראת הצעד השלישי.

בתוך קלחת עבודת הצעדים שמתי לב לשינוי מעניין שקורה אצלי במהלך הצעדים.
ניתן לומר שהשינוי קרה לי בצעד ראשון, צעד שלישי, ואני צופה שינוי נוסף בצעד שלישי לאחר ביצוע צעדים ארבע-שבע, משהו שעדיין לא חוויתי.
בצעד הראשון, הייתי הבוס, הבעל הבית, שלטתי על חברה ענקית, 'יוסיפונוס - פנטזיות בע''מ'. בשלב מסויים, אני שם לב לליקויים רציניים בניהול שלי, אני אוחז שאיבדתי שליטה ואני מתגלגל במדרון שתוצאותיו מי ישורנו. אז כמו בכל עסק, אני מבין שאני חייב עזרה. במקרה סטנדרטי, זה יכול להיות פנייה לבנק לבקשת הלוואה שתיתן לי מרווח פעולה ואפשרות להציל את העסק הכושל שלי. או שזה יכול להיות איזה יועץ פיננסי מוצלח שיושיע אותי בעצותיו. במקרה שלי אני פונה לחברת- 'אלוקים - חילוץ והכוונה לעסק הכושל'. אני מרים טלפון לאלוקים ומתחנן לעזרתו.

כאן מתרחש השינוי הראשון. אלוקים מגיע, ופתאום אני מגלה שאני כבר לא הבוס, יש כאן בוס חדש, אלוקים, ואני מקבל על עצמי למסור את רצונותיי בידו.
דא עקא, שבשלב זה אמנם אני לא הבוס אבל עדיין יש כאן יחסיי עובד ומעביד, אני לא לגמרי ברשותו של אלוקים, ואני עדיין משמר לעצמי את זכויותיי כשכיר.

השלב הבא הוא לאחר ביצוע הצעדים הבאים, משהו שעדיין לא חוויתי. כאן, לאחר שאוותר על האגו שלי, פתאום אגלה שאין כאן יחס של עובד ומעביד, יש כאן רק ישות אחת - אלוקים, ואילו אני- בטל ומבוטל.

כשאני חושב על המהלך הזה, עוברת במוחי תחושת ד'ה ז'ה וו. חוויתי פעם חוויה כזו ,אבל בכיוון ההפוך, דהיינו כשהתחלתי להתמכר להתמכרות שלי.
כמו מאמר החז''ל על יצר הרע שבתחילה הוא מגיע כעובר אורח, לאחר מכן כאורח ולבסוף כבעל הבית, כך גם בהתמכרותי. בתחילה, מושא ההתמכרות שלי היה נדמה עלי כעובר אורח, לא משהו רציני שצריך לחשוש ממנו. לאחר תקופת מה, הוא הפך לבן בית, ולבסוף לבעל הבית.
כנראה שבהחלמה התהליך דומה, רק בכיוון ההפוך.
מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 10 חודשים על ידי יוסיפונוס.

תגובה: שינוי תפקידים לפני 7 שנים, 10 חודשים #90474

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אהבתי.
בדיוק במעידה האחרונה (חיפוש פורנו כושל בשל חסימות:) הרגשתי את זה בדיוק. 
אני מבקש מאלוהים שייתן לי כוח, ואז פתאום יורד לי האסימון שאני לא רוצה שיהיה לי כוח. אני רוצה לתת לו את הכל ביחד. עסקת חבילה. אותי ואת החיפוש שלי אחר הפירצה. 
אוהבים אותנו
נתן במתנה 
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: שינוי תפקידים לפני 7 שנים, 10 חודשים #90863

• שי מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר ותיק
  • רק להיום
הגדרה קולעת,
מי ייתן ואזכה להבין ולהרגיש את זה ככה גם

רק להיום!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות