ברוכים הבאים, אורח

מה אנחנו רוצים מאלוקים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה אנחנו רוצים מאלוקים 1128 צפיות

מה אנחנו רוצים מאלוקים לפני 7 שנים, 11 חודשים #89253

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר שלח לי בפרטי,צהריים טובים אבי מה שלומך?
עברתי היום על יומני המסע ועלעלתי בדפי היומן "יש סיכוי? בס"ד כן! 
התרגשתי מעצם ההודעה שלך הראשונה בעוד שאתה במצב רוח x ומצפה למצב רוח v 
קראתי גם את המכתב שלך לספונסר.... סוחט....
אבל אני שואל שאלה אחת גדולה!!!
למה אנחנו מכניסים את אלוקים לתוך התמונה הזאת ולא שאני לא מאמין בו אני מאמין בו פלוס, אבל חושב שחלק גדול מהנפילות שלנו קשורות לקטע של החיבור עם אלוקים, דוגמה קראתי בפורום על אחד שעשה סימנים עם הקב"ה אם יעבור אוטובוס אז.... אלוקים רוצה את הנפילות שלו ואז הוא נפל על פי הסימנים.... 
זה קטע הזוי [לבד מהאיסור של לא תנחשו.... אבל נעזוב קטעים של צדיקים] כי אנחנו רוצים לצאת מההתמכרות שלנו גם אם חלילה לא היינו דתיים עצם הכניעה שלנו לכוח של התאווה זה קטע שאיבדנו את עצמנו לדעת.... אם היינו נזירים בודהיסטים בטיבט לא היינו מתעוררים יום אחד עם רצון לקחת את המושכות חזרה? ובקטע הזה צריך רעינות איך לצאת מהבור הזה  
עכשיו אנחנו תולים את הכל באלוקים ואז שהוא עושה לנו טוב אז לא נעים... ככה לבגוד בו.... ושלא הולך כ"כ  כמו אחרי עימות עם האישה או סתם באסה.... אז אנחנו מתירים את הרצועה כי אם הוא איתנו לא כ"כ בסדר [אני מצטמרר לכתוב כך אבל זה בשביל הרעיון] אז אני לא חייב לשמור וככה המטולטלת הזאת מטלטלת ללא הפסקה וייסורי המצפון שמתערבבים שרואים את הילדים ישנים בלילה בשלווה עם חיוך נסיכי.... וכו' הכל סלט ערבי אחד גדול לדעתי זה סתם בררה שמזיקה יותר משתועיל.... 
כן.... כן מפורש! אלוקים נותן כוחות ואפשר לבקש ממנו שיבקע את הלב האטום אבל אסור לדעתי כמובן לשבת בצד ולהתפלל שה' יזיז את הכל וגם בנפילה העיקר לדעת שאני אשם בקטע העצמי שלי בלבד ולא שאלוקים אשם המצב רוח קשור אלינו בלבד כנמו שכתבת לי לקום בבוקר ולהסתכל חיובי לא לשכב במיטה ולחכות שה' יאיר עלי עם פנס..... כי הרי אלוקים הוא אחראי על הכל... 
בעקרון אפ' הייתי מצפה מעצמי להוריד את משפט הסיום מבקש מה' עוד יום נקי... לאאאאאא מבקש מעצמי עוד יום נקי.... אבל בתכלס' אני מאמין אז אני כותב כך כי אני יודע שהכל ממנו... אבל ההכל ממנו זה לא בצורה ישירה קרי השמיים נפתחים ויד יוצאת ומלטפת אותי אלא שהוא נותן לי כח    בצורה נסתרת שהעצמי מנצח את התאווה הזאת......
בקיצור המלחמה מתרחשת תמיד בשדה הקרב אפ' לבקש כלים אפ' לבקש תחמושת אבל את הניצחון עושה החייל הפשוט למטה. אף פעם לא בא ניצחון ישר מהפיקוד העליון עבודה סיזיפית ומתמשכת מלווה בעליות ומרודות היא אשר תנצח בסוף אתץ המלחמה ומי שלא מאמין שכך יהי' סופו להיכשל כישלון חרוץ 
אשמח מאוד שתגיב לי על התאוריה
תודה מראש על הכתף התומכת.... אפ' כשהלב עדיין מדמם.....
עולה לי מנגינה בראש.... 
בלדה לחובש יהורם גאון.........
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מה אנחנו רוצים מאלוקים לפני 7 שנים, 11 חודשים #89254

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתפלל שאלוקים יכניס לי את המילים הנכונות לפה,
אני בשנים של שימוש אין סופי, גם עשיתי עסקאות עם אלוקים כל הזמן, אם יהיה ככה אני ישתמש ואם ככה אני לא ישתמש, זה בהחלט הגיע ממקום לא שפוי, בכל מצב הייתי משתמש, אם לא היום אז מחר, והשימושים שלי מגיע ממקום שקשה לי לחיות אישתי לא מרצה אותי, והמצב הכלכלי לוחץ, ואני חייב לברוח לשימוש להירגע, ולא יכולתי בלי זה, הגעתי לתכנית ופתאום מצאתי עוד אפשרות, החיים קשיים אבל אני מבקש כוח מאלוקים לא להשתמש, אם אני יחליט היום לא להשתמש כי אני החלטתי זה לא יחזיק מעמד, כי החלטתי הרבה פעמים בחיי, שאני נכנס למקלחת ולא מאונן, ובסוף לא התאפקתי ואוננתי, אבל אם אני עושה פעולות חיבור לאלוקים על ידי כתיבה אסירות תודה, או טלפון חבר, ואני דרך הצעדים, אני יותר שפוי, ויש סיכוי שאעבור את המקלחת נקי, והנה זה קורה עוד יום ועוד יום, אני לבד נכשלתי, ורק בחסדו של אלוקים הוא משאיר אותי שפוי,
מזמין עוד חברים לתת מנסיונם.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מה אנחנו רוצים מאלוקים לפני 7 שנים, 11 חודשים #89258

השאלה מצוינת והיא הציקה לי מאוד לפני בערך שבועיים

דבר ראשון, קראתי בספר הלבן משהו נפלא (איך שאני מבין את זה)
התוכנית והצעדים והפעולות לא נותנים כוח באמת ומי שעושה את הכל זה ריבונו של עולם, עד היום לא פתחנו לו את הדלת להיכנס ולחולל בנו את הנס, היינו מלאים בטינות וברצון לשלוט בהכל גם במחלה שלנו וגם בכל החיים
המטרה של הפעולות והצעדים זה לאפשר לאלוקים להיכנס פנימה אלינו ולחולל את השינוי המיוחל.
אלוקים כפי שהבנו אותו במחלה לא יכול לחולל בנו כלום כי הוא איזושהיא דמות מעוותת שיצרנו לנו מתוך רצון לשלוט גם בקשר איתו, רק אחרי הכניעה אנחנו יכולים לפתוח פתח אמיתי לשינוי שקורה אצל המון חברים בשדות ההחלמה.
מהחוויה האישית שלי, ידעתי שאני גאוותן מטופש, הרי לא הבאתי קבלות על היכולות שלי עד היום, רק מה, פתאום אני עושה טלפונים, עושה פעולות, ופתאום הכל משתחרר, הרגשתי מלך, הנה סופסוף זה נשלט,
אבל ידעתי שזו שטות אמיתית, הספונסר שלי עזר לי, כשהוא פשוט אמר לי, אתה בבעיה, לך תעשה על זה תוכנית, תשתף, תבקש, תהיה כנה, תתחנן לקב"ה שישחרר אותך מהגאווה.
עשיתי כך, אני לא אומר שנהייתי מושלם אבל חוויתי שחרור גובר והולך מהגאווה המטופשת הזו
רק להיום.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן