ברוכים הבאים, אורח

פגמי אופי,,
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פגמי אופי,, 1293 צפיות

פגמי אופי,, לפני 7 שנים, 11 חודשים #88956

שאלה לי לחברים היקרים שצועדים בצעדים הפשוטים [האומנם?] והלא קלים,

כשאתם נפגשים מול מצב בעייתי/אתגרי [פחד,טינה, וכו'],
מהי הדרך בה אתם מתמודדים??
אני קיבלתי 3 דרכים ואני לא מצליח לדעת כל פעם מהו הדרוש לי וכלומר מבחינת התוכנית מהי הדרך ?
1- שיתוף לחבר ממש כמו בתאווה,
2- כתיבת צעד 4 מפורט,,
3- בדיקת המניעים,[בעיקר בפחדים,,]

אישית אני הכי מתחבר למספר 3 כי זה נראה לי הכי עמוק ומגיע לשורש.

מהי לדעתכם הדרך הרצויה או האמיתית מבחינת התוכנית ??

אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: פגמי אופי,, לפני 7 שנים, 11 חודשים #88958

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לדעתי תלוי ברמה של הפחד והטינה, לפעמים יש לי צורך לעשות כל השלבים כדי להשתחרר מזה, זה תלוי בהרגשתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: פגמי אופי,, לפני 7 שנים, 11 חודשים #88959

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
נראלי שבדיוק בשביל זה יש ספונסר..

תגובה: פגמי אופי,, לפני 7 שנים, 11 חודשים #88978

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
הספונסר אמר לי שזה תלוי במצב. אני מנסה לשתף ואם זה לא עובר אז לכתוב צעד ארבע 

תגובה: פגמי אופי,, לפני 7 שנים, 11 חודשים #88992

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אתה שואל טוב. אחזיר לך בשאלה: מה אתה רוצה - הקלה או שיחרור?
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: פגמי אופי,, לפני 7 שנים, 11 חודשים #88994

תודה חברים על התגובות,[מחכה לעוד,,]

אבי, אני רוצה לשאול מהי הדרך להשתחרר, מהי הדרך לעבודת התוכנית ולא רק מה לעשות במקרה ואני מרגיש כעת פחד/טינה.
אדם, אז אם הוא לא כזה,, לפטר אותו ??,,, בקיצער הוא מאוד טוב ומאוד ברור בצעדים אבל לא מתקשה בזה לעומק חולי הנפש שלי ולא הצלחתי לצאת ברור ממנו אחרי כל השיחות שלנו.
יוסי, ומה אתה אומר על מניעים, השורש מאחורי הכל כל השימוש שלי/שלנו ? 
פשוט היום אני רואה שב\הבעיה העקרונית שלי, הינה בכלל לא מינית, נראה לי בעיה התנהגותית ריגשית שהעובדה שהזרקתי לעצמי סמים במשך שנים ארוכות השתיקה את הבעיות אבל היום הכל צץ וזה מאוד כואב. מאוד....
אסירותודה, אם תוכל לשלוח לי במייל אודה לך מאוד כי לא הצלחתי להתחבר/למצא את הקישור שכתבת אולי בגלל החסימה כאן.

אוהב.

אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: פגמי אופי,, לפני 7 שנים, 11 חודשים #89185

תודה לכל מי ששלח לי את הקישור במייל !

במחילה, לא כ"כ הבנתי את התשובה לשאלתי שם [למרות שמדובר שם על הנושא].

חבר מחלים התחיל להסביר לקשה הבנה כמוני את העניין ומשהוא החל להתבהר אפרט יותר בימים הקרובים,
אבל מה שיצא ממנו זה שבצעד 4 זה יותר ההתמקדות בבדיקת פ. האופי שנכחו במקרה ספציפי, וצעד 6 מתמקד יותר בבדיקת המניעים שהביאו אותי להשתמש בפ. האופי הללו [בעיקר בפ. אופי מרכזיים כמו פחד וטינה] וזה מאוד מאודחשוב על מנת שאהיה מוכן באמת.בכינות. לוותר עליהם עלי להבין מה הם מספקים לי ואיזה צורך הם ממלאים בי.

מה שכן שמתי לב שבעוד שישנם חברים רבים [גם ותיקים ונקיים] שעיקר התמקדותם הינה אודות נקיות ושימוש [אפילו ברמות גבוהות כמו [i]הס"ת[/i] למשל],ישנם אחרים [כמוני,,] שהעיקר אצלם זה ההתמקדות בפ. האופי ובבניית אישיות מאוזנת, ובעקבות כך ל פ ע מ י ם הראש שלהם [שלי,,] אומר להם שאולי בעצם אינם סקסוהוליסטים רק אנשים עם פ. אופי שדורשים או טיפול או אישפוז,,,,

שמתם לב לזה ?
למה זה כך?
והאם זה מעלה או חיסרון ?
אריאל,

תגובה: פגמי אופי,, לפני 7 שנים, 11 חודשים #89202

אני לא יודע, אבל בתחושה שלי הכל אותו דבר רק כל אחד אומר את זה אחרת, אצלי למשל הכל מעורבב ביחד
אם אני מתמלא בטינות תוך זמן קצר התאווה אומרת שלום, הגעתי.

תגובה: פגמי אופי,, לפני 7 שנים, 11 חודשים #89232

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
מזדהה עם התחושות 'הוי אריאל' היקר
אצלי (התחלתי את ההחלמה ללא הצעדים, הייתי בטיפול פסיכולוגי אבל לא בשביל להיות נקי) אני חש שהשלב הראשון היה רק להיות נקי, כל השאר לא עניין אותי כל כך, כנראה שלא הייתי פנוי רגשית לטפל בו, וגם חשתי שאני מושלם כמובן..
עכשיו בחסד ה' בעזרת הצעדים אני מבין שעלי להבין מה הביא אותי מלכתחילה ליפול בהתמכרות, ולטפל בזה, וזה גם גורם לי להרהורים שאולי אני שונה, ואינני מכור כלל.. למרות שבכל כתבה ושאלון אני מוצא את עצמי בקלות על החלק הגבוה בסקאלה..
כנראה שזה לא קל לי להתמודד עם החלק שדורש תיקון בי, פנים מול פנים.
מתפלל לה' לגבורה וכוח לתיקון פנימי, אמן.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 11 חודשים על ידי פנימה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן