ברוכים הבאים, אורח

אהבתך כוחך ודרך חייך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אהבתך כוחך ודרך חייך 1362 צפיות

אהבתך כוחך ודרך חייך לפני 9 שנים, 1 חודש #72335

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תפילת צעד 3. הייתי מתערב שהבעשט חיבר אותה 
"אלי, הריני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבלי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעלי את הקשיים שלי כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם לאהבתך לכוחך ולדרך חייך. מי יתן ואעשה את רצונך תמיד.". זה הנוסח שאני זוכר.

אני בעצם פונה לאלוקים ומבקש ממנו עזרה, שחרור והסרת הקשיים, אך לא כדי שיהיה לי יותר נוח בעולם. אלא כדי שדרך החסד האלוקי שיושפע עלי תתגלה אהבתו של הקדוש ברוך הוא וכבודו יתברך בעולם.

מה אשיב לה' כל תגמולוהי עלי? איך אפשר להשיב להשם? כוס ישועות אשא ובשם השם אקרא. כשאני חי באסירות תודה ומניף כוס של ברכה והלל להשם, - עדות לאהבתך כוחך ודרך חייך.

כל כך הרבה פעמים אני מבקש מהשם שיעזור לי. בבריאות. בכסף. במשפחה. בתקלות. בסדר יום שהתבלגן. בפאנצ'ר. ועוד ועוד.. ואז אני מתחנן ואומר, אבא, כדאי לך. זה ירבה את כבודך בעולם. זה יהווה עדות.
ובכן, אם לא אספר על הניסים הללו, הכיצד הם יהוו עדות?

לכן מן הדין שאכתוב כאן הכרת הטוב על הדברים הטובים והמתנות והחסד האלוקי שהושפע עלי במהלך התקופה האחרונה שהיא כה מופלאה. קרו לי דברים מדהימים. המוני זריחות שמש קטנות וגדולות.

ברשותכם אני רוצה לשתף בדוגמה אחת. שממש התפללתי שם, כדי שיהווה עדות לאהבתך לכוחך ולדרך חייך.

קימה בבוקר.
סבלתי שם רבות. אני ממש לא בנאדם של בוקר. בשבילי 6 בבוקר שייך עדיין ללילה. ו11 בצהריים שייך לבוקר.
בקיצור, הגעתי כבר לקרקעית שלי בעניין הזה. איחרתי לעבודה. פספסתי שחרית בטח את המניין והחברותא בבוקר.
ואז לפני כחודש, הצעד הראשון השיג אותי. הייתי מוכן להודות שאני חסר אונים מול הקימה בבוקר ושאבדה לי השליטה על חיי. צעד ראשון.
שיתפתי חברים. ביקשתי עזרה. הגעתי לאמונה שהכוח העליון שלי, יכול. צעד שני.
ביקשתי מאלוקים. התפללתי. למענך אלוקים חיים... כדי שזה יהווה עדות לאהבתך לכוחך ולדרך חייך. צעד שלישי.
עשיתי חשבון נפש. מה מסתתר מאחורי החוסר יכולת לקום? פחד. הרבה פחדים. עצלנות. עצבות. ייאוש. ערך עצמי נמוך. רחמים עצמיים. התמסכנוצ. צעד רביעי.
התוודיתי על פגמי האופי הללו. שיתפתי חברים בתוצאות. בערך צעד חמישי.
הייתי נכון שאלוקים יקח ממני את פגמי האופי הללו, ובממוקד, להופעה שלהם כשאני פוקח עין. צעד שישי.

כאן קרה משהו מעניין, שהתחדש לי. וזה מה שהרב טווערסקי הסביר לי על צעד 6.
בצעד הזה, אני נכון לחלוטין שאלוקים ישחרר אותי מחפגמי האופי. מה זה נכון לחלוטין? זה שאני מצידי עושה את המקסימום.
אמנם התובנה הזו הגיע לאחר התרחשות הסיפור אך כיום אני מבין שבאותו הרגע באמת הייתי נכון לחלוטין. התקשרתי לשכן בבניין, יהודי ירא שמיים. וקבעתי איתו חברותא ל6:30 בבוקר. הזוי! מבחינתי. אשתי כמרה לי שאני משוגע. לא בטוח שהיא טועה.
בלילהשלפני, מוצש, הלכתי לישון ב1 בלילה. הכנתי את הבגדים על כסא בסלון כדי לא להפריע לאשתי לישון כשאני מתלבש. ושוב ביקשתי לאלוקים שיעשה עבורי את מה שאינני מסוגל לעשות עבור עצמי. צעד 7.

החברותא החזיקה בדיוק לפעם אחת.
אך מאז במשך למעלה מחודש אני קם כל בוקר ( כמעט ) בזמן. מוקדם. מספיק מניין וחברותא. מגיע לעבודה בזמן. עירני חיוני חינני וטוב לבב.

הצעדים נכנסו לחיי. ובתחום אחר לגמרי מהתאווה, הם חוללו בי שינוי מדהים. אני אסיר תודה על זה.
ורוצה לפרסם את הנס.

מתפלל ומיחל להכניס את אלוקים אוהב לכל תחומי חיי.

פסח כשר ושמח. ושנזכה הערב, להעביר לילדים שלנו, ולילד שבתוכינו, את עוצם האהבה של השם אלינו, והניסים התמידיים הקטנים והגדולים!
ושתמיד נזכור, שלא משנה כמה נמוך שקענו, מט שערים או קי"ט שערים.. תמיד יש תקווה.

"ואת ערום ועריה, ואעבור עליך ואראך מתבוססת בדמייך" משם הוציא אותנו הקב"ה.

משעבוד להחלמה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: אהבתך כוחך ודרך חייך לפני 9 שנים, 1 חודש #72451

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה. איזה יופי. עוזר לי מאוד לזכור שגם זה מתנה. היכולת לאהוב. להכיר תודה וטובה ולזהות את הכוח שניתן לדרך החיים שלו. הכל מתנות. גם האתגרים. בזכותם אנו למדים לחיות. חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אהבתך כוחך ודרך חייך לפני 9 שנים #72570

תודה רבה רבה הושיעה,
כל כך התחברתי לתוכן שכתבת,
"ואת ערום ועריה, ואעבור עליך ואראך מתבוססת בדמייך" משם הוציא אותנו הקב"ה.,,
אוהב אריאל
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: אהבתך כוחך ודרך חייך לפני 9 שנים #72597

מדהים!
נהניתי לראות את הצעדים שעשית. זה לא תוכנית, זה דרך חיים.
תודה!

בעניין: אהבתך כוחך ודרך חייך לפני 9 שנים #72666

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
איזה כיף לקרוא.
שמח עבורך בדרך שלך.
אני מקווה שגם אני אוכל להצביע על דברים כאלו בהמשך הדרך שלי...
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן