ברוכים הבאים, אורח

מהו צעד 6?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מהו צעד 6? 1422 צפיות

מהו צעד 6? לפני 9 שנים, 5 חודשים #68143

שמעתי משני חברים ותיקים בתוכנית.

אחד אמר לי שצעד 6 הוא מקביל לצעד 0 הודעה שפגם אופי זה תוקע אותי.

והשני אמר לי שצעד 6 הוא מקביל לצעד 2 אמונה שכח גדול יכול לעזור לי ליפטר מהפגמים.

ואיני יודע מהו הנכון
וזה שאלה מעשית לגבי שאם הוא כצעד 0
אז אני יודע שאני בבעיה ואז אני יכול לעבור לצעד 7 להתפלל על זה
אבל אם צריך להאמין שכח גדול יכול להוציא אותי מזה
אני אני בבעיה כיון שעדיין איני מאמין...

אשמח לשמוע תגובות על אופן צעד 6?
יש תקווה בא נשיר כולנו יחד
יש אמונה חזקה מכל הפחד...

בעניין: מהו צעד 6? לפני 9 שנים, 5 חודשים #68144

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
כנראה שיש גישות שונות, אנסה לתרום מניסיוני. לי לא היה ספק שההודאה הכנה (צעד 0 ? צעד ראשון...) שהפגם 'תוקע' אותי נצרכת כאן, כמו גם האמונה (צעד 2) שיש מי שבאמת יכול להשיב אותי לשפיות מספקת בכדי שאהיה נכון להסכים ולוותר על הרעל שאני צורך (לדוגמא, טינה), אבל עבורי הצעד השישי הוא יחודי בהצעתו 'לנכונות'. במוצהר אינו מציע שלמות כוללת, אלא תהליך ספציפי בכל עת. והוא מהווה השלמה לצעד השלישי - גיבוי להחלטה הפנימית למסירת המחשבות\הרצונות והפעולות לכוח עליון. אתה מוזמן לקרוא עוד כאן.

מה אני עשיתי בצעד השישי? התפללתי לנכונות לא לפעול מתוך המקום הפצוע שלי. שהוא לא יהווה עוד הגורם הדומיננטי ביום יום שלי. לדוגמא, הפחד - הבנתי שהוא מדריך את מעשי, כובל אותי. משנה את סדר יומי. הבנתי שהוא גם מגן עלי במידת מה, שלא אפגע. והגעתי להכרה פנימית שאני נכון לוותר על המגננה הזו. באמת. איני זקוק לה עוד. זה היה הזמן לפנות אל הצעד השביעי ולבקש ממנו שיקח ממני את הפחד ויתן לי בחסדו במקומו ביטחון.

בשל ארשה לעצמי לפנות אליך ישירות - יש סיכוי שאתה מחמיר עם עצמך מדי? או שמא אינך שם לב לכך שאתה כן מאמין. בדיוק כפי שהנך מאמין שהכוח העליון ישמור אותך נקי. והלוא כבר חודשים שאינך פועל כפי שפעלת שני עשורים בקירוב... ובמילים פשוטות; כמעט כל מי שמתחיל לצעוד 'טועם' מיידית מצעד השישי. הרי הוא מבקש מאלוקים שיקח ממנו את התאווה ויתן לו במקומה חופש..

שנהיה נכונים.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מהו צעד 6? לפני 9 שנים, 5 חודשים #68208

עי' בספר הגדול עמ' 65. צעד 6 הוא סה"כ פיסקא אחת בספר הגדול. גם עזר לי 12&12. וכמו שאמרו "להיות נכון לשינוי". זה נשמע קצר אבל זה המון.
למשל - מי לא רוצה קצת תחושת עליונות על מי מחביריו ? וכן הלאה.
לי זה היה ממש נראה בצעד הזה שזו תוכנית למלאכים, לא למכורים.
אבל אין לנו הרבה ברירה או שנשתנה או שנמות.
יום טוב.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: מהו צעד 6? לפני 9 שנים, 5 חודשים #68289

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
צעד 6,

קיבלתי המון מפגמי האופי שלי. אני בכלל לא בטוח בזה שיש לי נכונות לוותר עליהם.

רק כשאני נזכר שאני "פושט רגל בהוצאה לפועל"... אני מפנים שאני לא בעמדת מיקוח להתפנק עד שאסיים את הסקר שוק שלי.

לכן באופן כללי אני "נכון" לקבל את רצונו של אלוקים ולחיות את חיי כפי שהוא רוצה שאחיה אותם. כשרצונו של אלוקים הוא המוביל ולא הזרימה הטבעית של פגמי האופי.

אשמח לשמוע מחברים על היישום המעשי והפעולות שלהם של צעד 6

תודה רבה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן