ברוכים הבאים, אורח

האם אני באמת חולה? בבקשה הצילו אותי!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: האם אני באמת חולה? בבקשה הצילו אותי! 934 צפיות

האם אני באמת חולה? בבקשה הצילו אותי! לפני 9 שנים, 9 חודשים #63489

• Shlomiams
  • חבר חדש
שלום לכולם,
שמי ש"שיר לשלמה" ואני כותב כעת מתוך בילבול עצום, פחד, ןאני מקווה מאוד גם מתוך הכחשה...ובעיניי דמעות כבדות...
אני כבר 6 חודשים לוקח חלק באתר המקסים הזה, לוקח חלק בקבוצה טלפונית, עובד עם ספונסר, ובידי מאגר של למעלה מ70 חברים
איתם אני חולק החלמה, משתף, צוחק, והולך איתם במסע מרתק בתיקווה להפסיק להישתמש ולהיות מפוכח מינית...
ופה ניכנסת השאלה הגדולה שהתאווה שאלה אותי אתמול, ופה בעצם כימעט והיתרסקתי, ולאחר שיחת טלפון עם חבר העניין נהפך ליותר מסובך...
החבר זרק את המושג לאוויר : "אוננות בריאה", ופתאום ליבי החל לפעום בחוזקה, מה? אוננות בריאה? הרי זה מה שאני מחפש! איפה חותמים?
איפה מאשרים? איך מתקדמים? ואז אחרי דקה של חשיבה, אמרתי! רגע שלמה, על מה מדברים? הרי זה שימוש לכל דבר! אז בסדר, זה לא מין בתשלום,
ולא בגידה באישה, או מין מיזדמן חד פעמי, ואפילו לא צפייה בפורנו ולא בעיתון או תמונות בעלות אופי מיני... אבל זה שימוש לכל דבר.
ואז הגיעה התאווה בכל כוחה במסע שיכנועים אכזרי: שלמה, אולי אתה לא חולה? אולי הכל בראש ? אולי אתה מגזים? אולי תשחרר?
ומוסיפה ואומרת: אין בעיה, תמשיך בתכנית, תמשיך עם הספונסר, תעבוד את הצעדים, תלך למיפגשים, תישמע בכל יום את האדם שאתה מאוד מעריץ "סוד הכניעה"
תמשיך להיות אדם טוב לבב שעוזר לזולת ומיתקשר בכל יום לשני חברים,תמשיך לתת לאישתך ולילדים אהבה וחום , תעבוד על פיגמי האופי שלך כמו,
כעס, עצבים, שליטה, ולשון הרע... אבל.... לא יקרה כלום אם פעם בשבועיים "תישתמש", ממש לא יקרה כלום הרי הדבר שהכי חשוב שאחרי שתישתמש לא תישנא את עצמך,
ולא תהיה עצוב, ותמשיך לתפקד רגיל, אתה אדם טוב שלמה, כך היא אומרת, אלוקים יאהב אותך אני מבטיחה לך....

אחים יקרים, אני זועק לעזרתכם, זוהי הכחשה אני יודע, כל מי שיכול לקרוא זאת, אנא ממכם אני זקוק להחלמה, אני זקוק לעמוד מול זה, כי כמו שלמדנו,
התאווה היא ערמומית, סבלנית ומסוכנת, אבל תראו באיזה צורה היא באה אליי... אנא, אלוקים אני חסר אונים מולה, אני מיתחנן אלייך תעזור לי, לא רוצה ליפול לשימוש
אנא חברים מי שיכול לכתוב לי או אפילו להיתקשר לתת לי החלמה ותמיכה אני אשמח, אם אפשר לפרסם זאת במייל היומי זה יעודד אותי מאוד כי השיתוף והכנות
הם כלי גדול בדרך להחלמה... אוהב אותכם וזקוק לכם, מיתחנן לסיים את היום נקי...

בעניין: האם אני באמת חולה? בבקשה הצילו אותי! לפני 9 שנים, 9 חודשים #63492

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים אותך שלמה
אם היתה לי כזו אפשרות של אוננות בריאה לא הייתי פה
הבעיה אצלי שאף פעם לא הספיקה לי אוננות אחת מהרגע שטעמתי הייתי חייב עוד ועוד
אני לא יכול להשתמש כמו ג'נטלמן
זה לא עובד לי
אוהב אותך שוב
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: האם אני באמת חולה? בבקשה הצילו אותי! לפני 9 שנים, 9 חודשים #63493

חבר יקר ואהוב.

המחלה שלי סיפרה לי שכדאי לי מדי פעם לצפות בפורנו בלי לאונן, זה הרי כיף וגם לא נפלתי (הרי אני לא יכול בלי זה בכלל), רק כששאלתי את עצמי מה אני רוצה באמת וכשעמדתי מול המחלה ואמרתי לה בפה מלא "חזירה שכמותך לקחת ממני כל כך הרבה ולא נתת לי כלום בחיים רק הרס מוחלט" אז הבנתי שאם היא מציעה לי משהו זה רק מוות איטי בייסורים.

בשבילי הדבר "הכי חשוב" זה לא להשתמש בכלל , בשביל זה באתי כל השאר בונוס.

אוהב אותך
שבענו
קדשנו במצותך ותן חלקנו בתורתך, שבענו מטובך ושמח נפשנו בישועתך וטהר ליבנו לעבדך באמת.
אני מאמין באמונה שלמה, שהבורא התברך שמו הוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה ועושה ויעשה לכל המעשים.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: האם אני באמת חולה? בבקשה הצילו אותי! לפני 9 שנים, 9 חודשים #63498

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
שלום שלמה,
רוצה קפה? סוכר? בוא נכין 2 כוסות ונשב לשיחה עם גברת תאווה. {מבחינתי קידשתי אותה ממזמן לאישה אז היא בבחינת גברת}
עכשיו, אם מה שאת מציעה לי זה שימוש בריא, למה חיכית לזמן שבו אתרחק ממך כדי להציע לי את זה?
למה פתאום את מעיזה לומר שיכולה לצאת ממך בריאות?
פתאום היא תשים לב ששמנו לה מלח במקום סוכר. מתוקה, את לא בשבילי. בריאות יש מאלוקים, לא ממך.

מציע לך לקרוא את צעד 1 שלך כדי להזכר כמה בריאות יכול לצאת ממנה...

אוהב אותך ואשמח להיות בקשר.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: האם אני באמת חולה? בבקשה הצילו אותי! לפני 9 שנים, 9 חודשים #63531

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
Shlomiams כתב on 13 אוג' 2014 06:31:

אבל.... לא יקרה כלום אם פעם בשבועיים "תישתמש", ממש לא יקרה כלום

בדיוק חיפשתי משהו ומצאתי פתק קטן בתעודת זהות שלי,
"כל יום נקי, זה פחות נפילות באותו יום"

הבעיה שלי (שלנו) שאנחנו לא יכולים להשתמש פעם בשבועיים, זה מדרדר והולך, ובין לבין הראש מלא באובססיות,
אם אתה יכול לקחת יומן לכתוב לשלושה חודשיים הבאים מתי אתה הולך לאונן, ולהיות עם ראש נקי מתאווה, לפני ואחרי, סבבה,
אוהב אותך מאוד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן