ברוכים הבאים, אורח

שיתוף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיתוף 988 צפיות

שיתוף לפני 10 שנים, 3 חודשים #54364

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
ביום שישי פתחתי את המחשב הנייד במטרה לעבוד, אבל משום לא היה לי כל כך חשק והעדפתי להתחיל עם משהו לא מהעבודה אלא איזה משהו נחמד וקליל. הס מלהזכיר פורנו או דברים של תאווה.

פתחתי איזה סרטון שכבר הרבה זמן רציתי לראות, משהו נחמד ו'בסדר'. הסרטון הוא בן עשר דקות, ותוך כדי אני מרגיש "לאן הרוח נוטה" מיהרתי לשלוח לשני חברים שאני חסר אונים מול איפה שזה יכול להוביל אותי . . . . משתף, מבקש את עזרתם ומתפלל לה', וכתבתי שאני פותח מעגל עד לסיום הסרטון, מעגל בן 7 דקות.
אחד החברים ענה לי מיד שהוא מציע לי להפסיק את הסרטון, הוא כתב לי שאני יכול לוותר על זה וזה באפשרותי. קיבלתי את ההודעה, התלבטתי כמה רגעים, ובסוף בחסד ה' והפוך ממה שהיה אמור לקרות, הפוך מאישיותי, הפוך מהכל, אכן סגרתי את הסרטון, ולא ראיתי את ה 3 דקות האחרונות שלו. זה הוציא אותי מהאובססיה, החזיר אותי למקום נכון, וב"ה ניצלתי את הזמן טוב למה שהייתי צריך לעשות במקום.

אני מאוד נרגש מזה, מדובר אולי במשהו "קטן" סך הכל 3 דקות צפיה בסרטון "לא מזיק" והרי פתחתי מעגל, ובכלל שאני אקשיב למישהו שמציע לי רעיון נגד "כל כולי" ואני אקשיב לו ואבצע?
אבל ה' עזר, ובזכות אותו חבר הכניס בראשי את המחשבה שזה אכן אפשרי, ואכן הנס קרה. בשבילי זה מדהים ומפליא.

בהצלחה לכולם.

בעניין: שיתוף לפני 10 שנים, 3 חודשים #54406

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
איזה סיפור.
תודה על התזכורת שהעסק באמת עובד.

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: שיתוף לפני 10 שנים, 3 חודשים #54420

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודרבה. ככה זה עובד לי. 'הויתור' הפנימי הזה לא קטן בכלל.  דרך החור 'הקטנטן' הזה אלוקים נכנס לחיים שלי. בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: שיתוף לפני 10 שנים, 3 חודשים #54671

• שקוף
  • חבר חדש
אני מעלה משהו שכתבתי הרגע. אני בצעד אפס והבנתי מקבצות הטלפוניות שדבר החזק ביותר שלנו הוא הכחשה אז הנה.: אני סקסהוליסט, מכור לתאווה פנטזיות מיניות ואוננות. התאווה השטלתה על חיי. היא גדולה עלי אני מנסה לשלוט על חיי ונוחל כישלון שוב ושוב. אני לא יכול לעשות כלום אפס כוחי אני מנוטרל לגמרי. כל יופ שאני מנסה לשלוט על חיי התאווה שוב תוקפת אותי אם שמהיום אוכל רק בריא ללא גלוטן ורק פרות וירקות. אם זה שאני לא אסתכל על שום אישה ברחוב. הרבה דברים מצפים אותי לאחרונה ואני עייף וחלש אין לי כוח להתמודד מול זה... אני רוצה להיות טוב בריא חזק שכולם יעריכו אותי ויאהבו אותי יגידו רק שבחים עלי. אבל בפנים אני חלש אני פחדן אני אפס אני לא שווה כלום. ערך העצמי שלי בריצפה...  אני עם פיצול אישיות אני חולה כפשוטו ואני צריך רופא שירפה אותי..
שקוף

בעניין: שיתוף לפני 10 שנים, 3 חודשים #54689

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב שקוף,
אני בטוח שזה לא קל לך לכתוב את זה, תודה על הכנות.
אני מציע שכדי שתוכל לחוות את השחרור בתגובות של אנשים אחרים, תפתח לעצמך פוסט חדש ועצמאי...
אולי אפילו שניים:)

אתך בדרך
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן