ברוכים הבאים, אורח

קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר 1576 צפיות

קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר לפני 10 שנים, 3 חודשים #53843

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
בשעה טובה אנחנו יוצאים לדרך עם קבוצת הבוקר להתחדשות יומית!
הקבוצה תתבסס על סבב שיתוף מובנה ע"פ שאלות מנחות והגבלת זמן השיתוף של כל חבר. הרעיון ליצור כלי של שיתוף מובנה שיעזור לכל אחד לפתוח את הבוקר עם פעולה משמעותית של החלמה. הקבוצה תתקיים בקוד הסגור, ומומלצת למי שכבר התנסה לפחות מעט בקבוצות הטלפוניות הרגילות שלנו.
הקבוצה תתבסס על הכלי המופיע בספר "כלים מעשיים להחלמה"  - התחדשות יומית (מצורף מלמטה).
הקבוצה תארך כמה דקות עד רבע שעה. לאחר הקבוצה חברים יוכלו להישאר לשיח פתוח על הקו.
נשתדל לדייק בזמנים 
החל מיום ראשון הקרוב בשעה 8:45 בדיוק כל בוקר!

התחדשות יומית
אחרי תפילת השלווה, אדם אחד קורא את השאלות להלן וכל האנשים עונים עליהן:

1. האם אתה מוכן להודות שאתה חסר אונים מול התאווה?

2. האם אתה כמה לניקיון ולשחרור מפעולות ואובססיסיות של תאווה למשך 24 השעות הבאות?

3. האם אתה מוכן לעשות כל מה שנדרש כדי לשמר את הניקיון שלך למשך 24 שעות הבאות,
בין היתר: כנות קפדנית, תפילה לאלוקים, להתקשר לאחרים, להכנע לכל הפחדים, הרחמים העצמיים, והאישורים מאחרים, לסלוח לכל מושאי הטינה, לסרב לכל הלהיטים שמרעילים, לקרוא בספרות, ללכת למפגשים, להציב גבולות, ולהיות במצב של אסירות תודה. (התאם את הרשימה למה שמתאים לך) ?

4. האם אתה מוכן לעשות כל מה שנדרש כדי להמשיך בהחלמה - במילים אחרות, לעבוד את הצעדים לפחות 15 דקות (או במשך כמה שעות, אם צריך)
ב 24 שעות הקרובות?

5. האם אתה מודע לכך, שההתחדשות היומית לא היא שמשאירה אותנו נקיים - אלוקים שומר אותנו -
אבל, זה עוזר לנו להיות מודעים לעצמנו, ולהיות זמינים לאחרים?

6. האם אתה מודע שההתחדשות הזו היא רק ל- 24 שעות הבאות, ומחר אתה חופשי ללכת לדרך אחרת כרצונך?

7. ספר לי על הזמן שהוקדש לקשר עם הכוח הגדול שלך, ועל עבודת הצעדים ב- 24 שעות האחרונות.
האם עשית איזשהו דבר ב- 24 שעות האחרונות שאתה אסיר תודה עליו?

8. האם עשית איזה דבר שאתה רוצה להביא לאור, או איזה דבר שאתה מאוכזב או מתבייש ממנו, ב- 24 שעות האחרונות?
האם פרצת איזה גבולות?

9. האם אתה מתכנן לעשות איזה דבר, שאתה עלול להתאכזב או להתבייש ממנו ב- 24 שעות הקרובות?
(האם שינם כמה "אתרים מסוכנים" בתכנון?)

10. האם תתקשר אלי אם יהיו לך כאלו תכניות לפני ההתחדשות הבאה?

11. האם אתה מתכנן איזה דבר ל- 24 שעות הקרובות שאתה תהיה אסיר תודה עליו?

12. האם אתה מוכן כרגע למסור את רצונותיך וחייך להשגחתו של אלוקים,
האחד שהשאיר אותך נקי אתמול, ושמר עליך מהתוצאות ההרסניות של התאווה מהעבר?

ונסיים בתפילת צעד 3:

א-לי, אני מעמיד עצמי לרשותך, לבנות אתי ולעשות עמי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבלי, כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעלי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוחך, לאהבתך, ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רצונך תמיד.
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר לפני 10 שנים, 3 חודשים #53956

אסירותודה על הקבוצה שהייתה היום. היינו 8 חברים!

מומלץ להדפיס את ההתחדשות היומית, שתהיה מולכם בזמן הקבוצה. לא תמיד שומעים את המנחה.
dl.dropboxusercontent.com/u/374778/GYE/%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA%20%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%AA.pdf
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר לפני 10 שנים, 3 חודשים #53959

• layo (יונתן)
הייתה אחלה קבוצה, דרך נהדרת להתחיל את היום
אני אסיר תודה לה' יתברך
תודה גם לחברים ולמנחה

בעניין: קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר לפני 10 שנים, 1 חודש #57010

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום
מזכירים לחברים,
ישנה קבוצה טלפונית קצרה מידי בוקר בשעה 8:45 כולם מוזמנים!
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר לפני 10 שנים, 1 חודש #57012

בכללי לגבי הקבוצות אני מאמין שיהיה קצת בלגאן בימים הקרובים בגלל השעון בכל מקרה הקבוצות יעבדו לפי השעון  החדש (כלומר- נכון?)
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר לפני 9 שנים, 10 חודשים #62610

• michaels55
  • חבר חדש
שלום,

אני מחפש להשתתף בפעם הראשונה לקבוצות האם כדאי להתחיל ישר בקבוצות סגורות? האם יש גם סוג של קבוצות דרך הפורום?

תודה.

בעניין: קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר לפני 9 שנים, 10 חודשים #62625

ברוך הבא.
לדעתי אין מניעה להתחיל ישר בקבוצות הסגורות. כמובן יכולה להיות לך תועלת להשתתף גם בקבוצות הפתוחות כדי לקבל תשובות לשאלות שמופיעות בתחילת הדרך.
הפורום הוא פורום. לא קבוצה. יש יתרון מיוחד לקבוצה, שבה אתה מדבר בקולך ולא נשאר מוגן מאחורי המקלדת.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר לפני 9 שנים, 9 חודשים #62988

• בן ש
  • דירוג כסף
מה קרה לקבוצה?  התקשרתי כבר כמה פעמים ולא היה אף אחד.

בעניין: קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר לפני 9 שנים, 9 חודשים #63078

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים
קבוצת הבוקר מתקשה להתקיים בשל חוסר במנחים לאחרונה.
מי משעוניין לתת שירות ולהנחות את הקבוצה, גם אם חלקית, מוזמן לפנות אלי בפרטי.
תודה
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: קבוצת התחדשות יומית מובנית וקצרה - יוצאת לדרך! 8:45 כל בוקר לפני 9 שנים, 8 חודשים #63672

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום
לאחר תקופה של אי סדירות, הקבוצה חוזרת לתלם! מוזמנים להצטרף כל בוקר ב8:45.
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן