ברוכים הבאים, אורח

חששות של תחילת הדרך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חששות של תחילת הדרך 897 צפיות

חששות של תחילת הדרך לפני 10 שנים, 5 חודשים #49234

• שי_
  • דירוג זהב
שבוע טוב חברים,

מה רבו מעשיך ה' מי היה מאמין שאני אהיה נקי (נכון להיום) במשך 15 ימים!

כשהגעתי לתוכנית לפני שבועיים וחצי לא הייתי מאמין שאני בכלל אעז לחשוב להצטרף לקבוצת תמיכה חיה וכרגע אני לא מפסיק לחשוב על זה. אני מתכנן להרים טלפון ל SA ולברר היכן יש קבוצות תמיכה. אני מקווה שלא אקבל פיק ברכיים.

אני מרגיש שעשיתי קפיצת דרך משמעותית בשבועיים האחרונים, אך אני חושש שזו התלהבות של משהו חדש שתיעלם ואני אחזור לסורי.

אבאל'ה יקר, אני ממש חסר אונים עזור לי לא לחזור (רק להיום) לתאווה זה ממש פיקוח נפש עבורי אין לי ברירה אחרת.
מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה. אֲדֹנָי, שִׁמְעָה בְקוֹלִי: תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ, קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל, תַּחֲנוּנָי

בעניין: חששות של תחילת הדרך לפני 10 שנים, 5 חודשים #49239

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
"אל תברח"
שנתיים לקח לי מאז שפגשתי את שמור עייניך עד שעשיתי את הטלפון ל SA
חשבתי שאני ינסה לבד וכו'......

בקיצור חבל על כל יום של סבל
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: חששות של תחילת הדרך לפני 10 שנים, 5 חודשים #49242

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר,
איני יכול לומר מה טוב בשבילך. לי עזר להצטרף בתחילת הדרך לקבוצות טלפוניות, בהם התחלתי לדבר על הבעיה שלי, שמעתי את הבעיה של אחרים; גיליתי שיש אנשים שמבינים אותי; לאחר מכן, כשקראתי שיש להם מבט טוב בעיניים, למרות שהכרתי את הסיפור שלהם, התחלתי להאמין שאני לא כזה מרושע כמו שתפסתי בעצמי, ושאני לא צריך להיות מזויף כדי להיראות כאדם טוב.
בתחילת הדרך גם כתבתי ושיתפתי בפורום באופן מאוד אינטנסיבי, זה עזר לי להתחיל להיפתח.

מקווה שתמצא את דרכך, (בכל מקרה רק מזכיר שיש גם קבוצות חיות של 'שמור עיניך' בימי שני פעם בשבועיים (ובימי שלישי בירושלים).

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן