ברוכים הבאים, אורח

צעד 5
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צעד 5 706 צפיות

צעד 5 לפני 10 שנים, 6 חודשים #49145

• דבוק בה'
שלום חברים אחים יקרים.

לפני מספר ימים סיימתי בשלב זה את החשבון נפש הנוקב והחסר פחד של צעד 4, השתדלתי מאד שזה יהיה חשבון נפש נוקב וחסר פחד בלי להסתיר שום דבר באישיות הרבת גוונים(..) שלי. גם דברים מביכים, גם פגמי אופי גסים, הכל.
כמובן שזה לא תכנית של שלימות אלא התקדמות, וברור לי שאני עוד אחזור על זה שוב ושוב למצוא עוד ועוד דברים שמפריעים לי להתחבר לאלוקים.

בחסד אלוקים, ממש לא מובן מאליו, הגעתי לצעד 5 ואני מוכן להתוודות בפני עצמי ובפני אלוקים, ובפני הספונסר על כל החשבון נפש הזה בלי להחסיר שום דבר ובלי לעגל פינות. ובעז"ה בהמשך היום אסע אל הספונסר לשתף אותו בצעד 5 שלי.

אני מאד נרגש, הבוקר קמתי עם מצב רוח בשמים ועד עכשיו קצת קשה לי לעכל את זה..

בתכנית הסבירו לי שצפיות זה לא בריא, אבל אני מכור לצפיות..
קשה לי לחיות את ההווה ולהפסיק לפנטז מה יהיה אחרי שאסיים את זה, בטח ארגיש איזה התעוררות רוחנית, פתאום אני יהפוך לאיזה מלאך ה' צבאו-ת.. או מחשבות אחרות שלא יקרה לי שום דבר ואני יהיה בבאסה בקיצור כל כולי מפונטז על מה יהיה אח"כ..
אני מוסר את הציפיות האלו לאלוקים, באמת שאין לי מושג מה יהיה אח"כ, אני יודע שהתכנית אומרת ללכת על זה ולכן אני עושה את זה. מתפלל לאלוקים שישחרר אותי מצפיות גדולות כקטנות, פשוט לחיות את ההווה, ולקבל כל דבר שהוא נותן לי בשלווה גמורה.

בעז"ה ובלי נדר אשתף כאן מה היה, איך אני מרגיש אח"כ וכו' אבל כל עוד שאני לא שם, מתפלל לכח לקבל הכל בשלווה גמורה.

תודה חברים שאתם איתי, ויש איפה לחלוק דברים שכ"כ נוגעים לי.
וסליחה על ההודעה הלא כ"כ ברורה ומשוכתבת...
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: צעד 5 לפני 10 שנים, 6 חודשים #49155

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
וואו טוב לשמוע אותך אחי. אשמח מאוד לשמוע מה המשמעות של צעד 5.

אני מעביר את הערב בבית בשלוה כאילו עוד יום . . . . . .

בעניין: צעד 5 לפני 10 שנים, 5 חודשים #49213

• דבוק בה'
אוקיי, זה היה ממש משחרר.

הגעתי כאמור עם הרבה פחדים ורגשות וכו' אבל זה ממש זרם.

הרגשתי חיבור מאד חזק לספונסר, זהו כבר אין לי יותר מה להתבייש, סיפרתי הכל, לא הסתרתי כלום - השתדלתי עכ"פ.

מרגיש היום מאד טוב, לא מלאכים מסתובבים מעל הראש, ואלוקים שם אותי במקום הכתר שלו.. אבל הרגשת שיחרור נפלאה.

תודה לך אבא, מקווה להמשיך בדרך רק להיום.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.26 שניות

Are you sure?

כן