ברוכים הבאים, אורח

למי לדבר על המחלה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למי לדבר על המחלה 1221 צפיות

למי לדבר על המחלה לפני 10 שנים, 6 חודשים #47901

• להבות אש
שלום,
מלפני כחצי שנה סוף סוף פתחתי פה למישהו על המחלה שלי (ושל כולנו בעצם), וזה לרב שלי בישיבה, ואח"כ גם לרב שלי האישי, ואני מתחבט אם לבקש מהם עזרה עוד ולגבי שלב 4 ו-5 שהרי מצד אחד הם גדולים ויכולים להבין אבל בחיים לא היו במצב כזה ולא חלו ואולי לא יבינו אותי באמת נכון ולכן השאלה שלי זה האם יש איזה עניין דווקא לדבר עם מישהו שגם הוא היה\כן חולה או שגם לדבר עם מישהו שמכיר אותך שלא חלהזה גם בסדר?
תודה וחודש טוב!

בעניין: למי לדבר על המחלה לפני 10 שנים, 6 חודשים #47927

אני לא יודע. שאל את הספונסר ו \ או תבוא לקבוצות .
בהחלמה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: למי לדבר על המחלה לפני 10 שנים, 6 חודשים #47931

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך, הנסיון האישי שלי מוכיח שאת הצעד הרביעי כדאי לעשות עם מי שמכיר את הפרוצדורה, שחי אותה, אדם שהצעד הרביעי זורם לו בדם. את הצעד הרביעי הראשון שלי - שהיה חלקי ביותר - עשיתי עם מטפל 'בשיטת 12 הצעדים'... לא ידעתי בשעתו שלמעשה עשיתי רק חלק ממנו (איפה המנוולים תקעו אותי בחיים) והסתובבתי בתחושה שאני אחריו...

לשמחתי הכרתי את הספונסר שלי שלימד אותי לעשות אותו באופן מלא - להתבונן בחלק שלי בכל סיטואציה... זהו הגיון פשוט - אם המטרה היא התעוררות רוחנית דרך עבודת 12 הצעדים כדאי לצעוד את 12 הצעדים בהכוונת מי שאלו הם חייו.

וביחס לצעד החמישי, בספר הגדול - ספר הבסיס לתוכניות 12 הצעדים של AA נכתב (עמ' 63 - 64) לגבי צעד 5 שכדאי למצוא מישהו מבין תומך שיודע לשמור סוד. אני מצאתי בספונסר שלי את האדם המבין והתומך שיודע לשמור סוד. אני מכיר כאלו שעשו זאת גם עם איש תוכנית שאינו הספונסר שלהם.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: למי לדבר על המחלה לפני 10 שנים, 6 חודשים #47936

• להבות אש
האם זה אפשרי לעשות את הצעדים 4 ו-5 עם רב שלי שהוא מאוד גדול ומבין אותי ויודע לשמור סוד?

בעניין: למי לדבר על המחלה לפני 10 שנים, 6 חודשים #47941

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
את הצעד הרביעי מסופקני, ולגבי הצעד החמישי כבר כתבתי לך שכן.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: למי לדבר על המחלה לפני 10 שנים, 6 חודשים #47944

• להבות אש
תודה רבה!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן