ברוכים הבאים, אורח

ניסים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ניסים 1163 צפיות

ניסים לפני 10 שנים, 6 חודשים #47726

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
מה מחזיק אותי פה? אני מציין עוד מעט חצי שנה בתוכנית. מלבד הנס של ההתחלה לא הייתי נקי יותר משבוע. אז למה אני פה? נראה שהדרך הזו לא עובדת עבורי. שמעתי השבוע הקלטה של חבר ותיק, הוא טען שהתוכנית לא עובדת עבור כולם, אם כי יש כאלו שאחרי כמה שנים התחיל להם הנס. איך לא התייאשתי?
אני רוצה לשתף אותכם בכמה ניסים שקרו לי מאז שהגעתי לתוכנית 12 הצעדים ולשמור עיניך.
- הכרתי את אשתי. אדם מדהים שחי לידי ולא הייתי מודע לו בכלל. התלות בקשר שלנו מתחילה להתפרק ואני חווה זוגיות שאחרי שנים של מטפלים ויועצים כבר התייאשתי מהסיכוי שתהיה לי כזו.
- המצב הכלכלי שלי התייצב. במקום להעמיק את הבור שהייתי בו, אני פתאום מצליח לעשות פעולות כואבות שיעצרו את הסחרור ויתחילו לאזן את המצב שלי.
- יש לי חברים, מאדם מבודד שהטלפונים היחידים שהוא מקבל הם מהבנק הפכתי לאדם חברותי יותר. מסוגל לכאוב עם אנשים אחרים ומתחיל לחשוף את הכאב שלי ולקבל קבלה והבנה.
- משימות שאני לוקח על עצמי מתחילות להתבצע. לראשונה מאז שהגעתי למקום העבודה שלי, סיימתי משימה שהוטלה עלי יומיים לפני הזמן במקום שבועיים אחרי.
- אני מתחיל לחיות על פי סדר יום קבוע. מתחיל לחיות בסדר בכל החיים שלי. מבצע פעולות שהתועלת שלהן היא לטווח הקרוב. (פעם לא הייתי מבצע פעולה אם היא לא פותרת לתמיד לפחות 3 בעיות).
- אני מתחיל להיות קשוב לסביבה, מתחיל להפנים שאני לא חייב לפעול על האובססיות ועל ההתמכרות.
- אני מסוגל לכתוב פוסט כזה שעתיים אחרי נפילה. מסוגל לראות את האור שבחיים ולא רק את החושך והרע.

אולי אני לא מתקדם כי אני חושב ככה? אולי אני מרגיש שהנפילות לא כ"כ כואבות כשהחיים מתחילים לקבל צורה?
אני משתדל לזכור שאני אדם עם הפרעה נפשית. היכולת שלי להגיע לכל מה שכתבתי כאן עד עכשיו היא אפס. רק אלוהים מסוגל והיום אני מתחיל לפתח ניצנים של אמון בו. ומתפלל לקבל כוחות להמשיך לעשות פעולות נכונות של התוכנית.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: ניסים לפני 10 שנים, 6 חודשים #47728

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: ניסים לפני 10 שנים, 6 חודשים #47740

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
לפנים
תודה חוזר אהובי, התחברתי.
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: ניסים לפני 10 שנים, 6 חודשים #47756

• brother
  • דירוג פלטיניום
התחברתי גם, תודה רבה.
אוהבים ומחבקים, אחים למחלה.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: ניסים לפני 10 שנים, 6 חודשים #47789

אני אוהב אותך חוזר !
לי עזרת הרבה !!!
ושה' יתברך יעזור לך מלאנתלפים !
חשבתי באמת שיכול להיות אדם שתכלס' אולי לא נקי אבל ההתקדמות שלו היא ע-נ-ק-י-ת !
וכן להפך !
יש דברים נסתרים - לא נבין לא נדע,
נעשה גם דברים שנראים בלי סיבה ...

כל טוב. אוהב אותך מאד !
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: ניסים לפני 10 שנים, 6 חודשים #47816

|דומע|
לא יודע למה, אבל ככה פתאום.
אולי זאת השורה הזאת עם האשה, התלות והזוגיות. הנה, יש תקווה. להפסיק את השבלונה הזאת ואת הפחד הזה מכל שינוי. שיהיה קשר בלי תלות. לא מכיר דבר כזה. ולא מובן מאליו, בעיני, שקורים דברים כאלה. והנה, יש תקווה.

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן