ברוכים הבאים, אורח

איזה יופי - פגם אופי!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איזה יופי - פגם אופי! 1572 צפיות

איזה יופי - פגם אופי! לפני 10 שנים, 6 חודשים #47648

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
טרם בואי לתוכנית, עוד בתקופת הגישושים, עברתי - בין היתר - על 12 הצעדים. לראות האם הם שייכים לי. האם הם "מדברים" אלי או עלי. ומה יהיה עלי לעשות בפועל אם וכאשר אחליט שאני אכן מכור.

ואז נתקלתי בצעד חמש: התוודינו בפני אלוקים, עצמנו ואדם נוסף על טבעם המדויק של פגמינו. ראיתי חברים משתפים על פגמי-אופי. או אז הבנתי שבאמת ובתמים אין לי מה לחפש בתוכנית הזאת. הן אנוכי רחוק מפגמי-אופי כלשהם כרחוק מזרח ממערב.

נכון אמנם שישנו כלל הקובע כי הבורא לא ברא את האדם מושלם ע"מ שיהיה לו על מה לעבוד, ואני רואה זאת בחוש אצל כל אדם איתו אני בא במגע, איך שכולם מלאים בפגמי-אופי, אבל הרי ישנו נוסף הקובע כי לאין כלל ללא יוצא מן הכלל. ברוך הוא וברוך שמו שברא בריאה מושלמת בעולמו. ברוך שעשני כרצונו. ומטרת בואי לעולם? לתקן עולם במלכות ש-ד-י! פגמי אופי? מאן דכר שמיה!

לאחר שהבינותי שאני אכן מכור וככל הנראה אצטרך לעשות משהו בנידון התחלתי לחפש אי-אילו פגמי-אופי קטנים, זניחים ובלתי-מוחשיים. טרחתי ועמלתי. הזעתי רבות. יגעתי. ומצאתי. והאמנתי. ברוך שלא חיסר בעולמו כלום. גם לא פגם-אופי כלשהוא אצלי. (בודד, כמובן) עליו אוכל לעבוד. אותו לתקן ןאכן לצאת "האדם המושלם" נזר הבריאה. כל שעלי לעשות הוא לחפש לעצמי ספונסר ולצאת לדרך. ברוך שמסר עולמו לשומרים.

ככל שאני מתקדם (לא בצעדים. עדיין) אני פתאום מגלה שאותו פגם-אופי כלל וכלל אינו בודד במערכה... הוא דווקא היה בחברה די טובה!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: איזה יופי - פגם אופי! לפני 10 שנים, 6 חודשים #47668

;D כתבת את זה יפה...
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: איזה יופי - פגם אופי! לפני 10 שנים, 6 חודשים #47683

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני חייב לספר עלי,
בעבר לא ידעתי מה זה "אגו", אני רחוק מאגו,
אני עוד לפני הצעד ראשון והדבר הראשון שאני רואה שכל החיים שלי מתנהלים לפי"אגו"
זה פשוט לא מאמין,
ומה שאני יותר בתוכנית אני מוצא מלא פגמים,
(אני כותב אותם לעצמי)
1. לרצות אחרים כלול בזה שאני לא יכול להגיד לא לבן אנוש,
2. אני אוהב לתת, להראות שאני נותן ונותן ודרך זה שולט על אנשים
3. אני לא לוקח שום דבר אחריות, אני רק כאילו מנהל אותם ותכלית זורק על אנשים אחרים שישלימו את העבודה,
4. אי אפשר לפורטם כי רבים הם
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: איזה יופי - פגם אופי! לפני 10 שנים, 6 חודשים #47685

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
איתא בקדמונים
שכל המידות משורש הגיאות
הפך בה והפך בה דכולה בה,
ואידך זיל גמור,
(תרתי משמע)
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן