ברוכים הבאים, אורח

פגעו בי. העליבו אותי. חסד אלוקים יש לי פתרון!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פגעו בי. העליבו אותי. חסד אלוקים יש לי פתרון! 751 צפיות

פגעו בי. העליבו אותי. חסד אלוקים יש לי פתרון! לפני 10 שנים, 7 חודשים #46576

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אסירות תודה לאלוקים על תכנית של חיים.

הבוקר הייתי בסיטואציה ממש לא קלה עבורי. הבוס שלי בעבודה. שיש לנו גם קשר משפחתי קרוב, החליט לשפוך עלי את כל הזעם שלו.
הזעם על איראן, על איזה ניתוח של קרוב משפחה אחר, על המצב הכלכלי במשק, וכנראה גם על זה שהוא רעב... הכל אני חטפתי (לא לפני שעוד עובד חטף גם הוא).
הוא האשים אותי שאני לא מתמקד בדברים הנכונים, ואני מבזבז זמן, ומשחק עם אנשים לא רציניים במקום לעשות את הדברים שהוא חושב שאני צריך לעשות.

התקוממתי. זעקתי בליבי. אוי כמה הוא טועה! הוא טועה בעובדות! טועה בסברות! חשיבה מיושנת ופרימיטיבית! מה פתאום. הוא ממש טועה לגמרי.
אבל יותר מזה התחושה היתה נוראית.
אני אדם שזקוק נואשות לאישורים. לריצוי. שיאהבו אותי שיכבדו ויעריכו אותי ואת פועלי. אם יש עלי ביקורת אני קובר מישהו, או את בעל הביקורת או את עצמי.
בדרך כלל אני קובר את עצמי... (עמוק עמוק בשרתים של גוגל..)
אני לא יודע לאכול ביקורת. וזה היה לא סתם ביקורת. הבוס נתן לי את התחושה שאני מיותר. אפס. חסר ערך. מזיק לעסק יותר ממועיל.

בימים כתיקונן.. הייתי אמור לענות לו, שהוא פשוט טועה ולא מבין. להיות כלפיו ציני קיפודי עקצני, להוכיח לו בחצי מילה כמה הוא טועה. ולבסוף להזכיר לו מי צריך את מי.
בוס יקר, אני לא מתכוון להשתנות. לא מתאים לך... לא קרה כלום. אני לא מסוגל לעשות דברים שאני לא מתחבר אליהם!!!

משום מה, חסד אלוקים, במקום זה קרה משהו אחר. נשארתי בשלווה. הייתי רגוע. ליטפתי את פגמי האופי שקפצו להם, טענתי להם, הבוס במצוקה, בא נפגין חמלה והזדהות - אוהבים אותך...
הקשבתי לדבריו בקשב רב. הזדהיתי עם התסכול שלו. אמרתי לו שגם אני הרגשתי אותו הדבר. וגם לי קשה עם המצב שהוא תיאר.
הוספתי זווית נוספת לצד שלו שריככה את הקווים הנוקשים של העמדה שלו. והנה, נבקע הקרח, הטונים ירדו.
דיברנו על השגחת הבורא. על זה שתפקידנו רק להשתדל ולא להצליח. ההצלחה לא תלויה בנו. היתה שיחה חיובית, בונה.
הסברתי לו את הקושי שלי, ואת המניעים שלי לדרך שלי. בקצת הומור, סרקזם. צחקתי על עצמי ועל פגמי האופי שלי שגורמים לי להתנהג כך. צחקנו כולם יחד.

והנס קרה. הבוס התרכך, הוריד את הבקשה שלו ממני ל"שעה ביום" של התמקדות בגישה שלו. הסכמתי.
הוא הודה לי על השיחה הנעימה. והודה לי על שאיפשרתי לו לשחרר את המועקה שבלב. דאגה בלב איש ישיחנה... תשועה ברוב יועץ.
כמה שעות אחר כך הוא הודה לי שוב.
סוף טוב, הכל טוב.

תודה לאלוקים על התכנית המדהימה הזו. התכנית שמכניסה את השלווה האלוקית לכל מקום. לכל מקום שלא נחסום אותה..
עושה שלום במרומיו הוא יעשה שלום עלינו. אמן.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: פגעו בי. העליבו אותי. חסד אלוקים יש לי פתרון! לפני 10 שנים, 7 חודשים #46577

ואו. יש אלקים
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: פגעו בי. העליבו אותי. חסד אלוקים יש לי פתרון! לפני 10 שנים, 7 חודשים #46578

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה. מקסים. כן, זה עובד.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: פגעו בי. העליבו אותי. חסד אלוקים יש לי פתרון! לפני 10 שנים, 7 חודשים #46580

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
תודה הושיעה נא.
פשוט מדהים איך שזה ממש עובד.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: פגעו בי. העליבו אותי. חסד אלוקים יש לי פתרון! לפני 10 שנים, 7 חודשים #46582

• העברי
  • דירוג פלטיניום
וואו אחי איזה יופי.. ;D
תודה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן