ברוכים הבאים, אורח

חוויות ממפגש חי ראשון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חוויות ממפגש חי ראשון 714 צפיות

חוויות ממפגש חי ראשון לפני 10 שנים, 7 חודשים #46548

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

שלום חברים!
לאחר תקופה שלא הייתי פה, שחשבתי שיש פתרון אחר במקום אחר [ואני לא מתכווין לפתרון של התאווה אלא במישור הרגשי] התאכזבתי והחלטתי שאני חייב לחזור. אלא שכיוון שניסיתי את הקבוצות הטלפוניות וראיתי שזה לא ממש עזר לי. [אולי הייתי צריך לתת לזה צ'אנס יותר זמן?!] החלטתי שהפעם אני הולך לקבוצה חיה של SA. בשבילי זה היה קשה מאוד, בפרט עניין החשיפה. מי יראה אותי שם? את מי אני אראה ?
ובאמת נכנסתי וראיתי אדם אחד שאני מכיר היטב, והרגשתי בושה גדולה מאוד! [מה יש להתבייש , אני חולה?!] למרות זאת הצלחתי להגיד כמה מילים. יצאתי מהמפגש בסוג של טראומה , מצד אחד זו סוג של הקלה לדבר על הדברים, להיות בחברת אנשים שסובלים כמוני, ורואים שיש פתרון. מצד שני הרגשתי זרות גדולה, אולי מפני שההתמכרות אצלי באה לידי ביטוי "רק" בפורנו ואוננות, ובקבוצה הרבה מהחברים דיברו על מעשים יותר חמורים. אולי זה מפני שאני מרגיש שאני לא "חולה" כמו כולם, העולם הרגשי שלי לא כל כך דפוק כמו שלהם, למרות שאחר כך בנסיעה הביתה עשיתי עם עצמי חשבון נפש, וראיתי שגם לי יש ב"ה בעיות לרוב, אחרת לא הייתי מגיע לאן שהגעתי.... אף אחד לא מגיע לפגישות SA כי בא לו לומר שהוא סקסוהליסט.  אולי הרגשתי רע בגלל שהדימוי שלי על עצמי הוא כ"כ גבוה, ופתאום האמת מתגלה מול העיניים? אני לא יודע. היה לי קשה מפחיד מבייש ומשחרר ביחד. אני מאוד רוצה להמשיך וגם מאוד לא. אולי אני אעבור לקבוצה של ש"שמור עינך" ששם יש מכורים יותר "לייט" כמוני? ה' יעזור. אני לא יודע אם אמשיך לכתוב אבל הייתי חייב לפרוק מה שעברתי...

בעניין: חוויות ממפגש חי ראשון לפני 10 שנים, 7 חודשים #46561

מזדהה.
אצלי מה שמחזיק אותי בשלב זה שאין לי ברירה, אין לי ברירה, אין לי ברירה

אמרו לי, שאם אתה מרגיש שכל המגננות שלך קופצות להגנה עצמית כביכול, סימן שזה הדבר שאתה צריך לעשות. כשהגעתי לשמור עיניך, מפגש יותר רך וקומזיץ וזה, עדיין הרגשתי איך ישר אני מחפש דרך לא ליצור מגע עם כל הדבר הזה, לא רק בגלל שאני לא טוב במפגשים ושיתופים ולהתחיל לפתח שיחות

אישית אני באס אי, לא יודע על הגדרות של כמות התמכרות, סופו של דבר כולנו באותו חור, וזה רק פותח את העיניים לאן הייתי יכול להגיע.
על עולם רגשי אני לא יכול לדבר, אני קולט אצלי עד כמה כל מה שהחשבתי את עצמי היה בעיקר בעולם משובלן בלי קשר לעולם האמתי, ויש לי הרבה דרך לחזור, אם יש לאן

בהחלמה, אח
אור

וקיפאון

בעניין: חוויות ממפגש חי ראשון לפני 10 שנים, 7 חודשים #46629

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
תודה אור.

זהו בדיוק, אמרתי לעצמי שאם זה כל כך קשה ומטלטל, זה כנראה הדבר האמיתי.
אני גם מרגיש שאין ברירה, והגיעו מים עד נפש!

בעניין: חוויות ממפגש חי ראשון לפני 10 שנים, 7 חודשים #46654

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
יכול מאוד להיות שכדאי לך לנסות עוד קבוצות של SA, יש מגוון רחב של אנשים וסגנונות. וכן גם את הקבוצה הנפלאה של שמור עינך, למרות שבאופן אישי 'הרחקתי לכת' עם התאווה הרבה מעבר לפורנו גם אני טולטלתי במפגש הראשון עם חברים, רק אצלי זה היה עם כאלו שעשו הרבה פחות ממני. כנראה שהמראה היא זו שמטלטלת, אתה מוזמן לקרוא על החויות שלי מהמפגש הראשון בשמור עינך - כאן.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן