ברוכים הבאים, אורח

להתרחק מבור הספיגה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: להתרחק מבור הספיגה 4543 צפיות

בעניין: להתרחק מבור הספיגה לפני 10 שנים, 6 חודשים #46587

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
גוני יקירי.

גם אני הסבכתי עם השאלה הזאת. למה עלי לעשות תוכנית לכל החיים בשביל להשאר נקי רק להיום? וכי לא היה עדיף לעשות תוכנית רק להיום בשביל להשאר נקי לכל החיים? :-[
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: להתרחק מבור הספיגה לפני 10 שנים, 6 חודשים #46595

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אני שמח שפירטת את הרגשתך. יש לי היכרות אישית עם העצלות, היא אימי המאמצת... נולדתי עייף. כל מה שאפשר לדחות למחר דחיתי למחרתיים, ולא עוד אלא שמחיתי נמרצות במי שהרהיב להאיץ בי.. וכעבודה על מידותיו הוא החלטתי ליטול יוזמה ולדחות עוד קצת גם את מה שלא היה כדאי... מה יש, שילמדו. אני עצמאי...

אמת, זה לא נעים, אולי אפילו כואב בנפש ובעוד מקומות, כשהבועה מתנפצת. כשהדמיון שדברים יקרו מעצמם מתפוגג. עזר לי מאוד להפנים שיש תועלת בכאב הזה, במיוחד אם אצליח להפנות אותו לאפיק מועיל, לקחת את הרצון למשהו אחר - את הכמיהה לסיפוק ולהנאה ולעשות בשביל להתקדם, אט אט גיליתי שיש דברים מהנים לא פחות.

בהמשך, קלטתי שמה שהחשבתי כהנאה אינו בהכרח כך, לדוגמא, שלושת השבועות + של הנקיון האיכותי, כשהיית מחובר לחיים, לאשתך, למשפחתך, הימים בהם הערפיח נגוז, יכולים להשתוות לזמנים בהם פירננת? אחי, לא רק שהמחיר מופקע ותזרים המזומנים הצטמק ורע לו, ופירות הבאושים הפכו את המעי לרגיז במיוחד, העונג עצמו לא קטן אצלך לממדי גרוגרתו של...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: להתרחק מבור הספיגה לפני 10 שנים, 6 חודשים #46636

• brother
  • דירוג פלטיניום

ול brother - אין 'יתד' אחת. יש מגוון של פעולות שמכור החי חיים רוחניים מסגל לעצמו והן משמשות כעוגן - יתד. אתן כמה דוגמאות. יש לי יתד קבועה - קריאה בספרות, הספונסר שלי הציע לי לקרוא מדי יום עמוד מהספר הגדול ועמוד מהספר הלבן, הוא סיפר לי שזה 'הדף היומי' שלו כבר יותר מעשרים שנה.. אתה מבין שאם יעברו עלי יומיים בלי קריאה היתד הזו מתחילה להתנדנד? ושזה לא קשור בכלל לסיבת אי הקריאה. כי פשוט לא קראתי...

או לדוגמא, שמירת סודות - בצעד העשירי מציעים לי לבדוק שאין לי איזה 'סוד' שמור עימי, שלא שמרתי לעצמי משהו שהייתי צריך לדון בו עם אדם אחר... אתה מבין שאם עובר עלי יומיים בהם אני 'מבטיח' לעצמי שמחר 'על הבוקר' אני מרים טלפון לספונסר ומשתף אותו שהיתד הזו מתערערת? כמעט עשר שנים אני הולך לפחות לשתי קבוצות בשבוע. חתיכת יתד. ואם פתאום יעבור עלי שבוע בלי קבוצה... או שיחלפו שבועיים בלי שיחה רצינית עם ספונסר...

איך אני מתחזק את היתדות? משתדל לחזור לפעולות. קריאה בספרות, שיתוף מיידי, הליכה לקבוצות, לגביך? לא מכיר אותך מספיק, ולגבי איך תדע על איזו יתד אתה דורך כרגע? מטפס הרים מיומן יאמר לך, אח - זה הזמן להתחיל לתקוע יתדות, לטפס...

תודה, נפלא, אני מקווה מאוד להגיע להיות מטפס הרים מיומן, מקווה שמטפס הרים שכבר מיומן יוכל לעזור לי וללמד אותי לטפס עם יתדות יציבים.
אוהב, אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: להתרחק מבור הספיגה לפני 10 שנים, 6 חודשים #46658

• guni (אחד שלא יודע)
אני  לא כל כך בטוח אם הכמה שבועות הנקיים לכאורה היו טובים יותר ומחוברים יותר לחיים. קשה לי ליצור השוואה כרגע, אולי כי אני לא נקי וחטפתי כמה מכות בימים האחרונים בתחום המקצועי. אני מנסה להאמין שיהיה לי טוב יותר, רק לא בטוח שההימנעות והניקיון ייצרו איזה קסם שיפתור את הבעיות האלה. הקשיים לא ילכו לשום מקום

בעניין: להתרחק מבור הספיגה לפני 10 שנים, 6 חודשים #46690

• אסירותודה
  • מנהל
ידידי הטוב, איני כותב על ימים ללא קשיים, גם לא על פנס קסם המעלים אתגרים. כן כיוונתי 'למחיר המופקע' - ולחוויתי, החמצן ללא ערפיח צלול יותר.

בעניין: להתרחק מבור הספיגה לפני 10 שנים, 6 חודשים #46691

• guni (אחד שלא יודע)
זה אומר שיהיה לי יותר טוב? יותר קל? יותר שמח?

בעניין: להתרחק מבור הספיגה לפני 10 שנים, 6 חודשים #46699

• אסירותודה
  • מנהל
חד משמעית כן. כך גם נשמעת באותם הימים. החיוניות בקולך הדביקה גם את רעייתך. חולה לב ששמו לו סטנד סוחב יותר בעליות...

בעניין: להתרחק מבור הספיגה לפני 10 שנים, 4 חודשים #51576

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
אסירות שלום לך.

תודה על דבריך המרתקים !

בכללי אני אסיר תודה לבוראי שהנך אתנו פה באתר, אתה מקור השראה בשבילי וסמל לכך שאפשר לשאוף להחלמה ברת קיימא !
לא אגזים אם אומר שלא עובר עלי יום שאני לא קורא את אחד או שניים מהפוסטים שלך, התובנות, ההומור,הבהירות, כתיבתך מרתקת וגורמת לי לחשוב !
העובדה שלא ברחת מפה מרגשת בפני עצמה ומאירה את דרכיה של התכנית, השיתוף,הכנות,הופכת לחלק מהאישיות שלנו.

תודה מעומקא דליבאי

יגל לבי

תגובה: להתרחק מבור הספיגה לפני 5 שנים, 9 חודשים #113598

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה אסירות על הפוסט. תודה על התקווה.

תגובה: להתרחק מבור הספיגה לפני 5 שנים, 9 חודשים #113619

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום

בס"ד
תודה למי שהעלה את הפוסט הזה שוב 
חשוב לי התזכורת הזו כי זה ממש דפוס המחלה שלי...
קצת מילים ושוכח שאני חולה...

כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן