ברוכים הבאים, אורח

פעולות פעולות פעולות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פעולות פעולות פעולות 873 צפיות

פעולות פעולות פעולות לפני 10 שנים, 7 חודשים #45211

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
כך לימדונו. תכנית של פעולות לא של תיאוריות.

רציתי להעלות על הכתב שורה של פעולות לפי הצעדים. אשמח להוספה של כל חבר מהם הפעולות שהוא מכיר.

צעד 1:

- להתנהג כחסר אונים. כיבוי מחשב. הוצאת סוללה מהסמרטפון. הבאה של המחשב\מסך מול החלל הפתוח. וכודו'.
- פתיחת מעגל.
- כתיבה של חוסר האונים.
- ירידה על הברכיים + תפילת השלווה או שאר תפילות. (מים קרים)
- שיתוף של חברים בחוסר האונים.
- לקרוא בספרות על צעד 1.
- גומיה על היד לתזכורת.
- לעשות פעולות הפוכות.

צעד 2:

- להרים טלפון לחבר ולבקש עזרה.
- לשתף בקבוצה כדי לקבל כוח.
- לקרוא בספרות על צעד 2.
- שיחה עם הספונסר.
- לבקש מאלוקים כוח.
- לשוחח עם חברים מחלימים ולבסס את האמונה שכוח גדול וכו'.
- כניסה לפורום וכתיבה על מנת להתחבר להחלמה.

צעד 3:

- תפילת צעד 3.
- קריאה בספרות על צעד 3.
- לשבור אגו כדי לתת מקום לאלוקים. (לא להיות פררפקציוניסט מושלם)
- לסלוח ולמחול... לזכור שרצונו ייעשה ולא רצוני. לחזור על זה מאה פעמים.
- לעשות פעולות הפוכות מרצוני כשאני מזהה שזה מתוך פגמי אופי.
- לשבת ברצינות על צעד 4.

כרגע לא נזכר בעוד..
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: פעולות פעולות פעולות לפני 10 שנים, 7 חודשים #45255

תודה הושיעה, מיד כשקראתי את דבריך המחכימים, נזכרתי שמאז המקלחת של אמש, לא החזרתי את הגומייה ליד, הגומייה שהזכירה לי יותר מפעם אחת, שאני פשוט חסר אונים (:
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: פעולות פעולות פעולות לפני 10 שנים, 7 חודשים #45270

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אם כבר מדברים מגומיות,
זה סימן היכר שלנו, מצאתי מישהו פעם עם גומיה,
ומצאתי עוד חבר לתוכנית
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: פעולות פעולות פעולות לפני 10 שנים, 7 חודשים #45278

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה על היוזמה, מנסיוני אין משהו אחד שמסדר את התאווה או הרצון בלחיצת כפתור, יותר מיזה, יש דברים שעבדו הייטב בעבר ופתאום ברגע הזה לא. אי אפשר להכניס הכל לתוך מסגרת אחת (במיוחד בדומינו של צעדי 1 - 3) לכתוב ספר הורואות: מרגיש כך? יופי, עשה ותנצל.

לעיתים זה גם עשוי להיות מסוכן. כי גם מכור 'מתחיל' אלוף בזיהוי ואיתור נקודות התורפה בשיחה עם הספונסר שלו... מבלי משים אתה עלול לספק לו 'תחמושת' - ראית? עשיתי בדיוק מה שאמרת ועלי זה לא עובד... גם כן תוכנית. פחח...

הרעיון הוא להכניס את הכח העליון לכל מקום. איך? דרך פעולה נקודתית. להלן ההסבר: הגומיה כשלעצמה אינה עובדת. יש לי ספונסיי שנכנס לתוך מקום של מגע אנושי חי תוך כדי משיכה בגומייתו... כן, אני יודע, אנחנו הזויים. הוא פשוט לא הבין את הרעיון שלה. היא מהווה תיזכורת לרצון הבריא. וקריאת השכמה לחיבור עם הכח העליון...

אני משתדל להקשיב טוב למה שנאמר לי, ולא פחות למה שלא נאמר לי... לנסות ולזהות את 'הלך הרוח' של הדובר. לשים לב למקום בו הוא נמצא, אתן דןוגמא לשיחה, מוצף שלגם. בלעתי מלוא לוגמי תאווה.... תודה שהתקשרת. רוצה לגדול? יופי. זוז. אין לך כח? יש מי שיש לו... הוא זה שנתן לך כח להרים את הטלפון... בוא נתפלל יחד.. אלי... עכשיו מה אתה כן מוכן? אתה יודע, פעם היה לי, ו... עשיתי... מעוניין. מצויין..

יש פעמים שהמתקשר שואל מה לעשות לפני שהוא הולך למקום שיש סיכוי של פגישה עם תאווה... אותי לימדו לבדוק את המניעים (עמ' 84 בספר הגדול שלAAׂ) אחר כך אציע לו לזכור מיהו ואת מי הוא צריך על ידי פעולה - ספונסי שטס לחו"ל לשבועיים קיבל על עצמו לשים את השעון על היד האחרת וכל פעם שזה הציק לו או שהוא שם לב לזה הוא יתפלל.. (הוא טוען שזה הציל את חייו) 

לאחר, שהיה בכינוס מקצועי הכרחי מלווה בלא מעט תאווה, והתקש ראחוז תזזית ממישהי שהוא 'בטוח' ש... הצעתי להשאיר את החגורה ברכב... הוא נשאר חי.. לשלישי שהתמודד על מכרז נכשל ורצה להמית עצמו באוהלה של.. הצעתי להוציא את שרוך הנעל עד שהוא מגיע לבית... הרעיון הוא להכניס את אלוקים - אבאל'ה לכל רגע. לזכור שבלעדיו אני לא יכול. אנא הצליני נא.

בנוגע לדברים אחרים, לדוגמא - אזהה בשיחה ריכוז עצמי? אציע יציאה החוצה. פחד? נתפלל יחד לאומץ וננסה למצוא את הפעולה האמיצה האפשרית.. גאווה? נחשוב יחד על ענווה, חבר מקסים, גוי קתולי לימדני - הרם בדלי סיגריות מפוייחים הרצפה.. זכור שאתה משרת שזכה לאמון...

אדגיש - יש בלי סוף רעיונות, שכל ישר לא יזיק והכי חשוב שהמציע יחיה את רוח הדברים בעצמו. זו הדרך הכי טובה להעביר זאת הלאה. להשתדל ככל האפשר שלא יהיו או ישמעו הוראות מלמעלה. רק הצעות של אדם שניסה בעצמו ונושע. מה שלא חוויתי על בשרי אומר ששמעתי שהיה מי שזה עזר לו.

בהחלמה. 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: פעולות פעולות פעולות לפני 10 שנים, 7 חודשים #45294

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה חברים על חידוד הדברים.
ניתוח מעקפים? מה הבעיה לעשות ניתוח מעקפים?? זריקת הרדמה, לוקחים סכין, חותכים ליד הלב, עושים עורק מעקפי, תופרים חזרה, ונשארה רק ההתאוששות...
פעולות פעולות...
ברור שזה לא בדיוק כך. צריך 7 שנות לימוד ועוד 3 סאטז' כדי להיות רופא מנתח. לפעולות יש כוח רק אם הם מייצגים את רוח הדברים.
אחת הבעיות שלי היא שתמיד ניסיתי לרקוח תרופות קסם להחלמה... או פעולות קסם להחלמה.
אני חייב להזכיר לעצמי, שאלוקים הוא זה שמרפא אותי. לא קוקטייל הפעולות עצמן. הם רק מקרבות אותי לאלוקים. שהוא כל יכול.
אם אשאר עם גומיה, במקום לצעוד כהנחיית הספונסר, כמובן שלא הועלנו כלום.
ולכן, עלי לקחת בעירבון מוגבל את כל הפעולות, אפילו הפעולות המחלימות שמניתי, ולזכור! שאם הם נהפכו לטיפים רעיונות וטריקים, לא זו התכנית.
ואני לא באתי אלא לתת כמה כלים לתוכם נוכל ליצוק את רוח ההחלמה. צדיקים ילכו בם.. וה' הטוב יכפר 
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: פעולות פעולות פעולות לפני 10 שנים, 7 חודשים #45393

חיבור, בעצם. חיבור חיבור חיבור

(ואני לא יודע, עושה לי ממש רע לחשוב על גומיה

וקיפאון

בעניין: פעולות פעולות פעולות לפני 10 שנים, 7 חודשים #45400

עושה לי ממש רע לחשוב על גומיה

גם לי. אני חושב שזה בגלל ששמעתי על זה בפעם הראשונה בקונוטציה שלילית: בסרט שתיאר בעל נטייה הפוכה מתאמץ לשנות את עצמו ועשה טיפולי המרה ולא מצליח בשום אופן. שם זו הייתה ליטרלי הלקאה עצמית.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: פעולות פעולות פעולות לפני 10 שנים, 7 חודשים #45406

(נדמה לי שגם אני ראיתי את הסרט הזה. הופך את המעיים, הפסקתי גם באמצע)

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן