ברוכים הבאים, אורח

להיכן הלכה השלווה שהייתה לי לפני דקה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להיכן הלכה השלווה שהייתה לי לפני דקה? 747 צפיות

להיכן הלכה השלווה שהייתה לי לפני דקה? לפני 10 שנים, 8 חודשים #42425

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שוחחתי אתמול עם חבר אהוב מהתכנית. דיברנו על השאלה הנ"ל. למה כשאני סוף סוף משיג שלווה, אני לפעמים מוצא את עצמי ממש קצת זמן אחר כך שוב חסר שקט מלא לחץ.
מדוע המצבר מתרוקן כל כך מהר?

הגענו להגדרה כזו, אנסה להמחיש לפי המשל הבא.
הרכב שלי עבר כמה תאונות. המצבר ניזוק באופן חמור ובלתי הפיך. הוא לא יכול להטעין את עצמו. לפעמים אני מצליח להטעין בו כמה פולסים, אבל בגדול זה גמור!
כשבאתי למוסך, המוסכניק בעל ניסיון אמר גם לי זה קרה. אין מה לעשות בנידון! החלפתי רכב. שמעתי מה הוא אמר, אבל לא נכנעתי. אחרי כמה פעמים שנתקעתי בכביש המהיר, הודיתי בחוסר אונים. חזרתי, ביקשתי הנחיות לקבל את הרכב החדש. זהו רכב מיוחד עם טעינה מיוחדת, יש בו אנרגיה אינסופית... ממש רכב רוחני! נסעתי עליו, הלך חלק.
ומאותו יום כל פעם שאני נוסע ברכב החדש הרוחני הכל זורם שליו. ברגע שאני מחליף לרכב הישן, עם המצבר הגמור, אני נתקע.
המעניין הוא שההחלפה בין הרכבים יכולה להיעשות בדקה. ונעבור לנמשל...

הגישה שלי בחיים עד התכנית, הייתה גישה של לקיחה, קבלה, אגו, אנוכיות. המצבר של הגישה הזו נגמר! זה תקוע. אין פיתרון! נכנעתי.
הגישה החדשה (הרכב החדש) היא גישה רוחנית. אהבה, סובלנות, נתינה, חמלה, אמונה... בגישה הזו המצבר נטען מאליו. מחובר ישר למקור הכוח האין סופי.
וכשאני מחובר לגישה הרוחנית, אני אפוף שלווה ואושר, ביטחון ושקט פנימי, מחובר נוכח, חי את החיים.

הנושא הוא שבחצי דקה ניתן לעבור מהגישה הרוחנית אל הגישה הקודמת.
מספיק אגואיסטיות אחת, חוסר כנות אחת, לקיחה אחת, טינה אחת, כדי להיפרד מהרכב הרוחני ולחזור אל הרכב הקלוקל התקוע.
ולכן גם אם היתה לי שלווה בבוקר היא יכולה להיעלם בצהריים. כי אולי מהבוקר עד הצהריים הספקתי לעשות פעולה שניתקה אותי, פעולה של צמצום ולא של הרחבה.

במקרה כזה, עלי לחשוב עם עצמי מה קרה? מה בדיוק ניתק אותי מהדביקות הרוחנית. בתקווה ובתפילה שנקבל את התבונה להבחין... נוכל לטפל במה שניתק אותנו.
נכתוב על זה, נשתף עם ספונסר וחברים, נתפלל על זה, נאיר את זה, ונבקש להתחבר חזרה... לרכב הרוחני.

תודה לחבר שאתו התלבן הנושא.
מתפלל לאבא שנתחבר. שנחיה את הגישה הרוחנית.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: להיכן הלכה השלווה שהייתה לי לפני דקה? לפני 10 שנים, 8 חודשים #42426

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
תודה
לאחרונה למדתי - הרגשתי
שזה גם יכול לקרות תוך רגעים, לא רק מהבוקר לצהרים
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: להיכן הלכה השלווה שהייתה לי לפני דקה? לפני 10 שנים, 7 חודשים #44238

• brother
  • דירוג פלטיניום
תובנות נפלאות הגעת עם חברך, לצערי אני לא שם עדין, אני מרגיש שדבריך כלפי יותר מידי באוויר, הפרקטיקה קצת חסרה לי מן הכתוב..

הגישה שלי בחיים עד התכנית, הייתה גישה של לקיחה, קבלה, אגו, אנוכיות. המצבר של הגישה הזו נגמר! זה תקוע. אין פיתרון! נכנעתי.
הגישה החדשה (הרכב החדש) היא גישה רוחנית. אהבה, סובלנות, נתינה, חמלה, אמונה... בגישה הזו המצבר נטען מאליו. מחובר ישר למקור הכוח האין סופי.
וכשאני מחובר לגישה הרוחנית, אני אפוף שלווה ואושר, ביטחון ושקט פנימי, מחובר נוכח, חי את החיים.

איך עובדים על הגישה הרוחנית, כיצד ברגע אתה הופך להיות סובלן, נותן, חומל וכו'.. באופן כללי אני מבין כיצד אפשר לשנות מכונית(וגם זה לא מספיק מובן לי) אבל באופן מידי?!
תודה, סליחה על חוסר ההבנה,
אוהב אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: להיכן הלכה השלווה שהייתה לי לפני דקה? לפני 10 שנים, 7 חודשים #44259

איך רק היום אני רואה את הפוסט הזה?! רחמנא לצלן!

תודה הושיעה'לה!
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: להיכן הלכה השלווה שהייתה לי לפני דקה? לפני 10 שנים, 7 חודשים #44282

• אחד
  • דירוג כסף
כנראה שאלוקים חשב שהיום אתה צריך לקרא את זה כי היום זה יעזור לך להתמודד יותר טוב...

בעניין: להיכן הלכה השלווה שהייתה לי לפני דקה? לפני 10 שנים, 7 חודשים #44285

לגמרי.

מנסה לחזור, להתחבר

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן