ברוכים הבאים, אורח

אין לי כותרת,פשוט תיכנסו ותקראו...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אין לי כותרת,פשוט תיכנסו ותקראו... 909 צפיות

אין לי כותרת,פשוט תיכנסו ותקראו... לפני 10 שנים, 10 חודשים #39825

• רצונך ייעשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2760 ימים
  • דירוג כסף
עוד נפילה.

מרגיש חסר הרגשה. הלב כבר מרוקן. אין יותר דמעות להוציא,אין מקום אליו אפשר לברוח. רק להסתכל במראה ולהיגעל.

וזה הפוך בדיוק ממה שקורה לי בחוץ. אני מצליח (או לפחות נדמה לי ככה) ליישם את עקרונות השיטה על הרבה נושאים אחרים בחיים-התמודדות במצבי לחץ,יחס לחברים וכו'.

רק בנושא של שימוש בתאווה אין שום התקדמות. כשאני מתיישב מול המחשב-הכל נשכח,מתפוגג. נשאר רק הרצון הזה לאכול את עצמי. להיסגר. לשכוח מכל העולם (למרות שהיה היום יום מצוין) ולשקוע בעצמי,בהנאה שלי,בסיפוק שיישאר למשך שתי שניות,ואז להסתכל לעצמי בעיניים ולהיזכר-שעוד פעם טעיתי. שיש עולם מלא בחוץ,מלא אהבה,מלא חכמה,מלא אנשים. מלא חיים. ושההתמקדות בעצמי לא נותנת לי להיפתח אליו,לחיות אותו לגמרי.

נכון,אין לי ספונסר או חברים מלווים,אני עדיין קצת חושש מזה. (אתם מסתובבים שם עם קרניים,לא?)
בכל מקרה-אני לא בטוח שזה קשור-שהרי בשאר התחומים יש השתפרות...

הצילו?
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: אין לי כותרת,פשוט תיכנסו ותקראו... לפני 10 שנים, 10 חודשים #39829

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
רק לפני יומיים שלח לנו חבר בשורה טובה שה' עזר לו להשלים 90 ימי נקיות.

מה שקדם לזה אבל הוא בדיוק מה שאתה מתאר, לא מצליח להתקדם בנקיות. יום ונפילה, יומיים שלושה או שבוע ונפילה.

זה דבר שיכול לקרות גם למי שעובד על הצעדים ויכול להיות שזה חלק מההחלמה,
נגב את הדמעות (שאינם), השתדל לקבל בשלווה את מה שאין בידך לשנות, ויהי אלוקים עמך.

בעניין: אין לי כותרת,פשוט תיכנסו ותקראו... לפני 10 שנים, 10 חודשים #39831

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום, חבר יקר.  אני מזדהה עם הכאב שלך, מכיר אותו מתוך הכאב שלי.
הרשה לי לשאול אותך שאלה נוקבת: יש על המחשב שלך תוכנת סינון? יש דברים שאתה מבין שאינך יכול לעשות יותר מול האינטרנט? שקלת לסגור את האינטרנט (אין כוונתי שכדי להחלים חייבים לסגור אותו, כל כוונתי היא האם בהנחה שבשבילך זה הפיתרון היחיד- תוכל לבצע אותו?)

בהחלמה
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אין לי כותרת,פשוט תיכנסו ותקראו... לפני 10 שנים, 10 חודשים #39889

• רצונך ייעשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2760 ימים
  • דירוג כסף
ל-naujrr12,תודה רבה על העידוד!

לנתן-
יש לי רימון,אבל לצערי אני קצת מבין במחשבים,ולוקח בדיוק שנייה ורבע לעקוף אותו.

מבחינתי הייתי מעיף מזמן את האינטרנט,אבל אני גר בבית של ההורים (עוד לא נשוי).
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: אין לי כותרת,פשוט תיכנסו ותקראו... לפני 10 שנים, 10 חודשים #39905

• אבי (מירושלים)
מזדהה איתך חבר.
גם אני פחדתי מלדבר עם חברים בהתחלה. (לא בגלל קרניים, אלא פשוט כי...כי...)
לאחר לא מעט זמן שהייתי פה התחלתי להיות בקשר עם חברים. שמיים וארץ בין שני המצבים האלו.
דבר שמאוד עזר לי זה לדבר באימייל, בכתב. זה מקל על תחושות החשש.
אם תרצה אשלח לך בפרטי את האימייל שלי ואשמח להיות בקשר.
בהחלמה.

בעניין: אין לי כותרת,פשוט תיכנסו ותקראו... לפני 10 שנים, 10 חודשים #39923

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
שלום חבר יקר!
אני ואתה נמצאים על אותה ספינה מטלטלת בים, ולכן אני מאד מזדהה עם כל מילה שלך.
לפעמים לפני שאתה נכנס לראות דברים, אתה חושב על ההשלכות, כמה אני אצטער אח"כ ואיך אני אתפלל לפני ה' כשכולי מלא טומאה ו.. ו.. עוד דברים שרק יהרסו לך את הביטחון. אבל בתכלס, כולנו יודעים שהמשחק הזה כבר לא עובד.. זה התקלקל מזמן.
אני אימצתי לעצמי שיטה, שלפני שאני נכנס לראות דברים לא טובים אני לא חושב על השלכות של המצפון האישי שלי. זה פשוט לא מזיז לי. פשוט צריך לחשוב על דברים גשמיים יותר, כמו אחרי שאני אראה תמונות רעות רח"ל ואז אני אלך ויעשה מעשים לא טובים ואז אני הוז"ל וכו' וכו', ואיבר הברית שלי כל כך יכאב!! זה באמת לא יהיה נעים ללכת ברגליים פתוחות עד למחרת בצהריים, זה כואב. ומה אם זה יכול לגרום (אני לא יודע אם זה דבר מציאותי או לא, מה שבטוח זה מלחיץ) שלא יהיה לי אח"כ ילדים, או שלא תהיה לי הרגשה או ש... ואו ש.. וכל מיני דברים מלחיצים. לדעתי זה השלב הבא במשחק מול היצר...
מאחל לך בהצלחה חבר יקר!
ד"א אם יש דברים שמפריעים לך כגון פרסומות לא טובות ועי"ז אתה מגיע לדברים פחות טובים אני מציע לך להוריד את התוסף "adblock" למשתמשי גוגל גרום, ואם זה לא רק פרסומות אלא כל מיני אתרים שהם, אתה יכול גם להשתמש בתוכנה כדי לחסום תכנים מסויימים באתר שאתה לא רוצה לראות, וגם את תכשל איכשהו זה יהיה חסום (יותר טוב מאינטרנט רימון רקוב שלא עוזר כלום)...
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן