ברוכים הבאים, אורח

שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות 2487 צפיות

שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38719

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חברים יקרים,

כולנו חייבים הרבה לקבוצות הטלפוניות של שמור עיניך, בין אם דרכם הגענו אל ההחלמה כאשר פחדנו לעשות יותר מאשר להרים טלפון ולהאזין, ובין אם הם סייעו לנו בהמשך הדרך. יצאנו לדרך לפני שנה ומספר חודשים, קבוצה אחת מהוססת, עבור מספר חברים שהחליטו כי הם רוצים להחלים בכל מחיר. מאז התרחבו הקבוצות, נוסף מסר שבועי, קבוצת ערב של צעדים, קבוצת מבט חיובי על היום, וכן קבוצות זמניות כמו סדנת צעדים או קבוצה לצעד 4.

במשך התקופה הזאת נעשו כל העת שינויים ושיפורים על מנת שכולנו נוכל לקבל את מירב ההחלמה, הן על ידי קבלה והן על ידי נתינה. כעת הגיע הזמן לשינוי נוסף, שינוי מהותי.

מרגע שנפתחו הקבוצות הטלפוניות, הן היו פתוחות לכולם, מתוך הבנה שבדרך זו יקל על חברים חדשים להתחיל את מסע ההחלמה האישי. לא היה צורך להתקשר או לדבר עם אף אחד, רק להתקשר ולהאזין. הדרך הוכיחה את עצמה, וחברים רבים עברו די מהר מהאזנה להצהרה על השתתפותם, ומכאן לשיתופים כנים ופתוחים על הדרך שלהם.  נראה שהגיע הזמן לעלות מדרגה בתוכן השיתוף מה שלא ניתן לעשות בביטחה ללא ידיעה מי נמצא ומשתתף בזמן נתון בפגישה הטלפונית. אנו מעונינים להבטיח ככל האפשר את שלומם של חפצי ההחלמה. איננו רוצים שפרטים אישיים יגיעו לאוזניים זרות.

ההתלבטות היתה ברורה: האם עלינו לדאוג לעצמנו גם במחיר מניעת ההחלמה מחברים אחרים? ומאידך האם טובתם של חברים אחרים קודמת לאחריות שיש לנו כלפי עצמינו וכלפי בני משפחותינו?

לבסוף נמצא הפיתרון. החל מיום ראשון הקרוב (ר"ח אב, 7/7), יתקיימו קבוצות פתוחות לחברים מתחילים, אך הקבוצות הקבועות יהיו בקוד אישי שאינו ניתן להעברה, אותו יקבלו רק חברים המעוניינים בהחלמה.

מבנה הקבוצות החדש

קבוצות פתוחות:

יום ראשון בשעה 10:00 בלילה, קבוצה מיוחדת לחברים מתחילים בהנחיית 'נתן במתנה' ו'אסירות תודה'. אין חובה להזדהות או להשתתף, ניתן לעלות ולהאזין. מומלץ לחברים שמעונינים לשאול שאלות על הקבוצות והצעדים, ולקבל מידע, הכוונה והסבר על הצפוי להם עם הצטרפותם למסע.

יום חמישי בשעה 1:30 בצהריים, חבר ותיק יתן מסר או ציון דרך, בו הוא ישתף אותנו בנסיונו, כחו ותקוותו. בהנחיית 'סוד הכניעה'. אין חובה להזדהות או להשתתף, ניתן לעלות ולהאזין. מומלץ מאוד לחברים שרוצים להבין כיצד התכנית משפיעה על החיים וכיצד היא מיושמת בפועל בחיי היום יום.

קבוצות סגורות - מיועדות לחברים ותיקים ולחברים חדשים שנטלו חלק בפגישות הפתוחות ושוחחו עם אחד ממנחי הקבוצות.

ימים שני, שלישי, רביעי, בשעה 1:30 בצהריים, קבוצת שיתוף וקריאה בספר הגדול.

יום שני עד חמישי, בשעה 10:00 בלילה, קבוצת שיתוף ועבודה על הצעדים.

יום ראשון עד חמישי וכן מוצ"ש, בשעה 11:00 בלילה, קבוצת מבט חיובי על היום.

יום שישי, בשעה 3:00 אחה"צ.

פרטי התקשרות

כל הקבוצות פועלות במספר טלפון: 076-599-0030.

הקוד לקבוצות הפתוחות הוא: 583387#

על מנת לקבל את הקוד לקבוצות הסגורות יש לשלוח אימייל לכתובת: help@gye.org.il

שימו לב: מפעם לפעם יוחלף הקוד והוא ישלח שוב לכל החברים המשתתפים הקבועים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38722

בשעה טובה. תודה. הרבה דברים נמנעתי מלשתף בגלל שהקבוצות היו פתוחות, ואני שמח שעכשיו אוכל להרגיש יותר חופשי
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38723

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
נשמע נהדר
מקווה שבוע הבא להיות על הקו
כטירון הטירונים

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38724

דורון! מגיע לך שטיח אדום ענק!
(אבל אתה יכול להתחיל כבר הערב, בקבוצות של עשר ואחת עשרה, בקוד של הקבוצות הפתוחות)
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38725

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
תודה דוקטור מעריך את זה
אבל אני עוד לא שם 
בשביל שטיח
נהפוך הוא

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38726

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה רבה לך על היוזמה. אנצל את הבמה בכדי לומר יישר כח לכל העוסקים במלאכה איש איש והנחייתו. באופן אישי יותר נח לי כעת, להרגיש שפרטיותי נשמרת אצל חברים שדומים לי בבעיה ובפיתרון. שרוצים ומוכנים לעשות למען החלמתם.

אני מאמין שכתוצאה משימת הדגש על הדיסקרטיות של כל חבר תתרבה ההשתתפות בקבוצות. חברים מפחדים יוכלו לחוש יותר ביטחון, ידעו שנעשה נסיון אמיתי להפחתת הסיכוי לזליגת סודם.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38759

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה רבה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38761

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה רבה
לכל המארגנים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38773

• דבוק בה'
תודה רבה, לי זה מאד מועיל.

אבל לפי זה חברים חדשים יוכלו להשתתף רק פעמיים בשבוע?

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38775

• סוד הכניעה
  • מנהל
ממש לא. חבר חדש שמעוניין להשתתף קבוע, יצור קשר במייל ויעבור תהליך קצר ויקבל את הקוד לקבוצות הסגורות.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38917

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
תודה רבה!
מתפלל להיות נקי רק להיום! תודה אלוקים על הדרך ותן לי את הכוח להמשיך לצעוד!

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38923

• בן ש
  • דירוג כסף
אני מצטער אבל לא הבנתי את ההבדל פה.  גם מקודם וגם עכשיו רק מי שנמצא בתוכנית יכל להשתתף בקבוצות,  לא היה פה שום גורם מבחוץ. גם מקודם היה קוד גישה,  ובשביל להשיג אותו היית חייב להיות בשמור עיניך אחרת איך היית "מנחש" את הקוד?  אותו דבר גם עכשיו.  כל אחד יכול לשלוח מייל ולטעון שהוא חבר בתוכנית. לא מצאתי שום הבדל.

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38934

• סוד הכניעה
  • מנהל
חבר יקר,

עד עכשיו הקוד היה מפורסם באתר וכל אחד יכול היה להיכנס לאתר ולהשתמש בקוד. כעת יש צורך לשלוח מייל ואז לעבור הליך קבלה קצר בטלפון.

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38951

• Avtalion
  • חבר ותיק
איך אפשר לעבור את התהליך בטלפון שלחתי מייל

בעניין: שימו לב: שינויים חשובים בקבוצות הטלפוניות לפני 10 שנים, 10 חודשים #38953

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ההסדר הזה חדש, אני מאמין שיצרו איתך קשר בהקדם. בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן