ברוכים הבאים, אורח

חוסר אונים, זה גם חוסר אונים לגבי ההחלטה עם אתה חסר אונים.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חוסר אונים, זה גם חוסר אונים לגבי ההחלטה עם אתה חסר אונים. 681 צפיות

חוסר אונים, זה גם חוסר אונים לגבי ההחלטה עם אתה חסר אונים. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38698

• בן אבי
  • חבר קבוע
תמיד כשאני חושב על צעד ראשון אני נכנס לחוסר אונים, וזאת למה? כי אני חסר אונים בהתלבטות האין סופית, האם אני באמת חסר אונים? אכן אני באמת מבריז מפעם לפעם באוננות ופנטזיות וזה כואב, כואב בגלל ההתבאסות,הריקנות,התחושת צמא לעוד מהסם המעורר הזה דווקא שעכשיו לגמת ממנו בכייף,בעוד שאתה התכוונת ללגום ולהמשיך הלאה בלי להיתקע עם זה עד התבאסות מוחלטת. אך מצד שני זה לא יום יומי, או כי אתה עסוק, או כי לא בא לך, או כי אתה מצליח להתחמק, ובהיות וזה תמיד מקרקר שם במוח, ותמיד יקרקר,כי זה חולני ורב שנים, אתה תמיד חי בסוג של איפוק, עם כל הטלפונים והקבוצות והצעדים למיניהם, ואז אתה מתלבט, האם שווה אכן לשים ווטו על העניין, או להתבאס מפעם לפעם ולסבול את תחושות הדחק הזמניות של ההתבאסות ואפילו החולשה הפיזית שהיא מייצרת באותו היום, וזו דילמה שאני לגביה מרגיש חסר אונים, וגם בזה אני משתמש בצעד ראשון ואומר: אני מודה כי איבדתי את השליטה על ההחלטות שלי בהקשר לתאווה. צעד שני: אני מאמין כי רק הקב"ה יכול להחזיר אותי לשפיות. צעד 3: אני מוסר את חיי ורצונותי והתלבטויותיי להקב"ה שיעשה ויוביל בהם כרצונו.

בעניין: חוסר אונים, זה גם חוסר אונים לגבי ההחלטה עם אתה חסר אונים. לפני 10 שנים, 10 חודשים #38705

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
מכיר את זה מאוד בקרוב, כל חמשת החודשים שלפני תחילת התוכנית שלי היו רווים בשאלה הזו.
תודה על תשומת הלב
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן