ברוכים הבאים, אורח

למה צריך ספונסר???
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה צריך ספונסר??? 631 צפיות

למה צריך ספונסר??? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37257

אני לא מבין, אם הקדוש ברוך הוא הוא התשובה לחיפוש הרוחני שלי ולפניו אני צריך ליפול בחוסר אונים, וממנו אני מקבל את הכוחות להמשיך ולישמור על שפיות, למה אני צריך ספונסר??? האם זה נועד רק לזמנים שאפילו ליפנות לאלוקים קשה לי והספונסר עוזר לי . כלומר הוא גם מישני וגם לא חובה, אלא רק למיקרים מסויימים אבל בעיקרון אני יכול להיסתדר רק עם אבא שבשמיים???

בעניין: למה צריך ספונסר??? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37263

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אלוקים הוא הכל. רק אנחנו מתוך עצמנו יכולים למצוא אותו.
הדרך להתבונן אל תוך עצמנו היא על ידי ספונסר.
כדי שלא יהיה לנו טעות בזיהוי וכדי שלא נעבוד על עצמנו בטעות.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: למה צריך ספונסר??? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37269

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
נייס, שאלה טובה, המטרה באמת היא לפנות אליו ישירות, ולשם כך נדרש תירגול. כי במשך זמן רב חשבתי שפניתי אליו כשלמעשה פניתי אלי.. או אל אחרים.. מי שנמצא על ידי מספיק זמן ומכיר את השטיקים  שלי יכול לזהות מתי שוב אני מבלבל לעצמי ת'מוח.

בנוסף, ביל W כותב בספרו שמעט מאוד אנשים יכולים לגרום לזולתם צער כמו מי שמשוכנע שהוא מתקשר ישירות עם הכח העליון ומקבל ממנו הוראות..
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: למה צריך ספונסר??? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37288

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
אישית, חשבתי שנים שאני פונה לאלוקים, אבל לא ידעתי שקיים אלוקים אוהב, למרות שחשבתי שאני כן יודע...
הספונסר שלי עוזר לי להעמיק את הקשר עם אלוקים, לפנות אליו באמת ולא לרמות את עצמי. הוא עוזר לי להבין מה חשבתי על אלוקים במחלה, ומה אני יכול למצוא בו בהחלמה.
אני יכול לרמות את עצמי ואלוקים לא יתפרץ לדבריי לומר לי "על מי אתה עובד"... מה שכן עשה עבורי בקשר לזה, זה שהוא נתן לי ספונסר שיגיד לי את זה...
אני לא יכול לדעת אם אני כנה באמת עם עצמי ועם אלוקים, עד שאני רואה שאני יכול להיות כנה עם אדם אחר שמכיר אותי. וזה היבט אחד של הספונסר.
ובכלל, ספונסר הוא לא רק בשביל לפנות אליו, אלא לשאול אותו מה עבד עבורו, ולקבל החלמה שהוא קיבל. ללכת אחריו, למלא הוראותיו, כי זה מה שהוכיח את עצמו עבורו.

בהחלמה
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: למה צריך ספונסר??? לפני 10 שנים, 11 חודשים #37315

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני צריך ספונסר לכמה דברים אבל יש נקודה אחת חשובה במיוחד. כאשר אני מתחרפן ומחליט שעדיף למות, אני צריך מישהו שישאל אותי שאלה אחת פשוטה: מה אתה רוצה כעת?

בפעם הראשונה התשובה שלי תהיה: למות. בפעם השניה התשובה שלי תהיה: לא יודע. בפעם השלישית יש סיכוי שאני יגיד שאני רוצה לחיות. אחרי זה, כבר יהיה לי יותר קל להתחיל לוותר על האגו שלי ולעשות פעולות.

זה עבד עבורי עד היום.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן