ברוכים הבאים, אורח

הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך 1328 צפיות

הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך לפני 10 שנים, 11 חודשים #36939

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חברים יקרים,

התכנית הנסיונית (www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=3390.0) יוצאת לדרך ביום ראשון הקרוב.

חברים שפנו כבר, נא לשלוח אימייל על מנת לקבל את קוד הגישה: zalmenzalmen18@gmail.com
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך לפני 10 שנים, 11 חודשים #37125

• סוד הכניעה
  • מנהל
אני מקפיץ.

הקבוצה מתחילה היום (ראשון, 6/9, ר"ח תמוז) בשעה 8:00 בערב שעון ישראל.

מי שעדיין לא פנה לקבל קוד - נא להזדרז.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך לפני 10 שנים, 11 חודשים #37233

• סוד הכניעה
  • מנהל
שלום חברים,

אתמול קיימנו את המפגש הראשון של הקבוצה הנסיונית, ואשמח לקרוא כאן תגובות של חברים שהשתתפו.

בעיקרון, כפי שדיברנו, המפגש הראשון שונה במתכונת שלנו מהמתכונת אליה הוא יועד מלכתחילה ולכן גם העבודה עליו במשך השבוע שונה. במתכונת המקורית הוא יועד עבור חברים חדשים לחלוטין שזה להם המפגש הכמעט ראשוני עם הצעדים, ולכן אחרי שהם מודים בחוסר האונים שלהם, יש להם שבוע לעבוד עם השותף (ספונסר) על הצעד הראשון, הוי אומר להפנים אותו, לקרוא עליו בספרות וכן הלאה. אצלנו זה שונה כי כולנו כבר תקופה בתכנית כך שאת הצעד הראשון כבר ביצענו ברמה כזו או אחרת, מה שלא השאיר לנו הרבה עבודה למשך השבוע הראשון.

ביום ראשון הקרוב נעבוד על צעדים 2,3,4 ואז יהיה לנו שבוע לעבודה בזוגות על הצעד הרביעי (זה נעשה שונה מהדרך אותה אנחנו מכירים כיום ושבוע יספיק לנו).

בהצלחה לכולם.

בעניין: הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך לפני 10 שנים, 11 חודשים #37236

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
היה ברור, מסודר, מתוכל'ס, היו קצת רעשים. בסך הכל נהניתי. היה כיף. שאפו. שתהיה שליח טוב.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך לפני 10 שנים, 11 חודשים #37282

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
כמו שכתבת את הצעד הראשון בגדול עברנו.
מקוה שמיום ראשון הקרוב נעלה הילוך בעז"ה.
יישר כח גדול!

בעניין: הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך לפני 10 שנים, 11 חודשים #37287

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
אני מקווה שזה יצליח, ובעיקר שיהיו עוד סיבובים.
אני פשוט לא הצלחתי למצוא שותף, משום מה פשוט שכחתי שאני מכיר הרבה אנשים שמתאימים להיות שותף. שאלתי מישהו והוא לא היה ממש בענין.
מקווה שיצא לי עוד לעשות את הדבר הזה. נשמע נכון.

קראתי איפשהו שזה טוב לעבור במכה אחת על כל הצעדים, בערך כמו שנעשה פה, ואחר כך לעבוד אותם ביסודיות.

"בהצחלמה"
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך לפני 10 שנים, 11 חודשים #37298

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
בתור חדש (חודש בפורום וקצת פחות בתוכנית) נעשה לי המון סדר. הבנתי את התכלית של הצעדים והכל נראה יותר ברור. אני מקווה שיהיה לי שותף לקראת הפגישות הבאות כי בניגוד לרוב המשתתפים הצעד הראשון מאוד מובן ומובנה בי (אני מרגיש אותו כמעט בכל רגע בחיי) מצד שני, לא היו לי כמה שבועות לעבוד עליו. די נזרקתי לתוכו בתוך שבוע.
המלצה שלי, אם הדבר יהיה אפשרי (תמיד הקונפליקט הזה, האם שמור עינייך צריך לגדול כדי לעזור לכמה שיותר או שבזה שהוא קטן, זה סימן שיש פחות אנשים חולים), כדאי לדעתי לבצע ארבע קבוצות כאלו במקביל, כל אחת בנקודה אחרת, כמו שסוד הזכיר בקבוצה.
ועוד המלצה, לנסות לתאם את הזוגות לפני הפעם הראשונה, נניח שהקבוצה הראשונה תתחיל חצי שעה מוקדם יותר כדי לתאם זוגות או לשלוח לכל מי שאין לו זוג את רשימת האנשים שחסרים להם זוגות כדי לאפשר להם תיאום מוקדם. לחדשים כמוני זה נצרך.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך לפני 10 שנים, 11 חודשים #37565

• סוד הכניעה
  • מנהל
חברים יקרים,

בפגישה הראשונה של הקבוצה השתתפו 18 חברים, וביום ראשון יתקיים המפגש השני.

בעקבות כך שהקבוצה היא קבוצה סגורה, נשלח לכל המשתתפים במייל הקוד החדש למפגש. הקוד הוא אישי ולא ניתן להעברה והוא נשלח רק למשתתפים שהחלו את התכנית במפגש הראשון.

באם יש חבר שהשתתף ובכל זאת לא קיבל את המייל עם הקוד - נא לפנות אליי במייל או באישי.

חברים שהשתתפו ואין להם בן זוג - נא ליצור איתי קשר כיון שמיד אחרי הקבוצה הפעם מתחילה העבודה האישית שנעשית בזוגות.

בהצלחה לכולנו.

בעניין: הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך לפני 10 שנים, 11 חודשים #37581

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
כל כך היה בא לי להצטרף לקבוצה, ומאילוצים טכניים אין לי אפשרות. ועכשיו אני מקנא. א-לי תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך לפני 10 שנים, 11 חודשים #37586

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
חסר אונים,
זכור אותי אם יהיה סיבוב נוסף, אם תרצה יש לך שותף... אה גם לי.
אני מחכה לסיבוב שני.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: הקבוצה הנסיונית יוצאת לדרך לפני 10 שנים, 11 חודשים #37657

• דבוק בה'
תודה רבה סוד.

לי היה טוב לרענן קצת את הצעד הראשון עם השותף.
מחכה כבר למחר ב8 בערב...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן