ברוכים הבאים, אורח

הפתעות בצעד 3
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הפתעות בצעד 3 672 צפיות

הפתעות בצעד 3 לפני 10 שנים, 11 חודשים #36887

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
שלום חברים,

היום אני ביום הראשון של עבודת צעד 3, וקרו לי הרבה דברים מעניינים שלא ציפיתי להם.
לא ציפיתי, כי אני לא מכיר או לא זוכר צורת חיים שכזאת.

תפילת השלווה מלווה אותי כל היום, גם מספר מילים חשובות: רצונך ייעשה, לא רצוני.

עד היום זה היה נראה לי אכזרי משהו, מה פירוש רצונך ייעשה, אני רוצה לשלום במה שקורה לי. הפירוש הוא שאני לא נותן אמון באלוקים, ואני מנסה לשלוט בחיי לבד. בכל פעם שמשהו הכי קטן קרה לי, למשל נפל לי העט מהיד, נשפך עלי קפה, הבית מבולגן וכדומה, הייתי מתמלא בכעס, ולא סתם כעס, אלא כעס על ה' שעושה לי את כל זה, ומנסה לשים לי רגל ולתקוע אותי. הרי הכול משמים לא?

נתקלתי היום במשפט מהספר הלבן שהזדהיתי איתו: בצעד השלישי אנחנו מוותרים על ההתרסה שלנו ומתפייסים עם אלוקים שלנו.
היום, מכיון שהתחלתי את היום בהתבוננות בתפילת צעד 3, ומכיון שאלוקים אוהב אותי אחרי הכול, בכל פעם שמשהו השתבש לי, (וזה קרה הרבה פעמים  דווקא היום...) לחשתי מעומק הלב: רצונך ייעשה, לא רצוני. והרגשתי שחרור נעים - המשכתי בלי לכעוס.
ככה שעתיים תמימות הסתובבתי בבית מבולגן שאשתי היקרה השאירה לי לפני שיצאה, בהנצלות כואבת על הבלאגן... וסידרתי את כל הבית, לא השארתי לה כלום. והכול בנחת ובנעימות בזכות האמונה והבטחון בה' שצעדים 1 ,2 ו-3 הביאו לי.

הספונסר שלי אמר לי לבחון את עצמי בבוקר כשאני אומר את התפילה (3), עד כמה אני מוכן למסור לה' את הנהגת חיי, מה אני באמת מוכן למסור לו?
אחרי היום הזה אני רואה שממש כדאי לי למסור הכול, אני מרגיש בטוח בצעד הזה, נותן בו אמון מלא.

אה ואני מתנצל בפניך אלוקי על הכעסים שהיו עד היום, בתקווה שלא עוד...

היום קרה לי משהו נחמד. אשתי מתנצלת שהבית מבולגן ושהיא לא משתלטת, והיא מבקשת ממני, למרות שלא מגיע לי לעבוד קשה בגלל שהיא בלגאניסטית, אם אוכל, מה שאוכל, לסדר קצת בבית.
אני אומר לה: על איזה בלאגן את מדברת, חוץ מקצת דברים פה ושם - הכול בסדר.
למען האמת התכוונתי לתקוף אותה שהיא עושה עסק מלסדר כמה דברים וקוראת לזה בלאגן ולכן לא משתלטת, כלומר, תפשילי שרוולים כמה דקות והבית מסודר!
מה היא עונה לי?
תודה על ההרגשה הטובה, שאני לא כזאת מבולגנת.
כי אם על דברים קטנים היא מרגישה בלאגן, כנראה שהיא מסודרת יחסית...
והיא יצאה מהבית בהרגשה נהדרת שיש לה בעל תומך ומבין...

ואני קולט מה קרה פה, אני מסרתי בבוקר את היחס שלי כלפי אשתי - לאלוקים. זה היה הדבר היחיד שהרגשתי בבוקר שאני מוכן למסור, כי ידעתי שאני לא בסדר בקטע הזה. והנה הוא הפך לי מר למתוק...

אסירות תודה לאלוקים על התוכנית הנפלאה, שעובדת גם על אגואיסטים גדולים ביותר...

לילה נקי,

אינאונימי
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: הפתעות בצעד 3 לפני 10 שנים, 11 חודשים #36891

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חזק
תודה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: הפתעות בצעד 3 לפני 10 שנים, 11 חודשים #36932

אהבתי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן