ברוכים הבאים, אורח

מטושטש מדאי בשביל להחליט
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מטושטש מדאי בשביל להחליט 936 צפיות

מטושטש מדאי בשביל להחליט לפני 10 שנים, 11 חודשים #35727

• Ihope
  • דירוג זהב
לאחר ב"ה כמה חדשים של נקיות. אני שם לב לנקודה מעניינת.

ברוב הזמן הרבה יותר קל לי ואני בכלל לא צריך להילחם עם עצמי. אבל בשעות הקשות שבאות פעם או פעמיים בשבוע אני נכנס להתקפת תאווה חזקה מאוד ואני נהיה מטושטש לגמרי.

וכאן מגיע המבחן. אם אני מכיר ומקבל שאני כרגע לא במצב שיכול לקבל החלטה מה טוב ונכון בשבילי אלא פונה לאלוקים או לספונסר או לחבר מהתכנית, אז התכנית עובדת. והיה ואני מערב את דעתי בענין, אני נופל בטוח.

אני כמו נהג שיכור שמחליט בעצמו האם הוא יכול לנהוג או לא.  ביום שאחליט בעצמי מה טוב בשבילי בזמן שאני מטושטש ואחרי או לפני לגימה או שתיים של תאווה, ולא אקבל את דעתו של הספונסר או חברים אחרים מהתכנית - אני יכול להגיד גוד-ביי לתכנית, שזה אומר חזרה לעולם הפורנו, התשוקה והתאוות שיטיבו עימי בחום רב בשעות הראשונות אבל יהרגו אותי עם הזמן בלי רחמנות.

תודה שקראתם.

IHOPE
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: מטושטש מדאי בשביל להחליט לפני 10 שנים, 11 חודשים #35729

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה חבר על התזכורת. מדהים כמה התאווה דומה לאלהוכול. אני נזכר איך בפורים לפני שנתיים שכנעתי את אשתי שאני כשיר לנהוג לבית של חבר למרות ששתיתי איזה בקבוק. הענין הוא שהאמנתי לעצמי (על אשתי לא יכולתי כמובן לעבוד). וגם בתאווה זה אותו דבר, כי אני משוכנע באמת שאני יכול להחליט לבד - עד אחרי התאונה...
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מטושטש מדאי בשביל להחליט לפני 10 שנים, 11 חודשים #35743

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אמת ויציב גם אצלי. הנגיעה האישית משנה לי ת'תמונה. זו הסיבה שהכלל הוא - 'אם שותים לא נוהגים', יש לי נהג (ספונסר) מחליף..
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מטושטש מדאי בשביל להחליט לפני 10 שנים, 11 חודשים #35859

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
זה בדיוק העניין שאני חושש ממנו

אני כרגע במצב של תאווה כביכול רדומה, וברור לי שמתישהו זה יתפוצץ לי בפנים 

בעניין: מטושטש מדאי בשביל להחליט לפני 10 שנים, 11 חודשים #36623

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
נכון מאוד הייתי רק מציע לך להוריד אל"ף אחת: במקום לפנות לאלוקים או לספונסר או לחבר מהתכנית, הייתי מציע לך לפנות לאלוקים ולספונסר או לחבר מהתכנית.

בעניין: מטושטש מדאי בשביל להחליט לפני 10 שנים, 11 חודשים #36627

אלי אתה פוחד מזה שזה רדום? אני ממש מבין אותך, ואחת העבודות שהכי מחזיקות אותי אם אני מגיע למצב של תרדמת זמנית ואני, פשוט יודע שאני יפול בזמן הקרוב וזה רק שאלה של זמן! ואז אני נזכר בעניין של "היום" רק להסתכל על היום הרי אם נסתכל לעתיד הרי לכל אחד יהיה את הנפילות שלו אז למה להתחיל הפעם? העניין שאם אנחנו מסתכלים רק על היום..רק להצליח היום נגד התאווה אז יש סיכוי.. ככה אני שורד, שלא מעניין אותי מה יקרה מחר! רק אם אני יודע שאני הולך ליפול אז אני מכין את עצמי אבל סתם ככה אסור לחשוב על מה יהיה,
"זֶה כְּלָל גָּדוֹל בַּעֲבוֹדַת הַשֵּׁם, שֶׁלּא יָשִׂים לְנֶגֶד עֵינָיו כִּי אִם אוֹתוֹ הַיּוֹם! הֵן בְּעֵסֶק פַּרְנָסָה וְהִצְטָרְכוּתוֹ צָרִיך שֶׁלּא יַחֲשׁב מִיּוֹם לַחֲבֵרוֹ כַּמּוּבָא בַּסְּפָרִים וְכֵן בַּעֲבוֹדָתוֹ יִתְבָּרַך לא יָשִׂים לְנֶגֶד עֵינָיו כִּי אִם אוֹתוֹ הַיּוֹם וְאוֹתוֹ הַשָּׁעָה! כִּי כְּשֶׁרוֹצִין לִכָּנֵס בַּעֲבוֹדַת ה' נִדְמֶה לְהָאָדָם כְּאִלּוּ הוּא מַשָּׂא כָּבֵד וְאִי אֶפְשָׁר לוֹ לִשָּׂא מַשָּׂא כָּבֵד כָּזוֹ, אֲבָל כְּשֶׁיַּחֲשׂב שֶׁאֵין לוֹ רַק אוֹתוֹ הַיּוֹם, לא יִהְיֶה לוֹ מַשָּׂא כְּלָל וְ גַם שֶׁלּא יִדְחֶה אֶת עַצְמוֹ מִיּוֹם לְיוֹם! לֵאמר "מָחָר אַתְחִיל", מָחָר אֶתְפַּלֵּל בְּכַוָּנָה וּבְכחַ כָּרָאוּי וְכַיּוֹצֵא בָּזֶה בִּשְׁאָר הָעֲבוֹדוֹת כִּי אֵין לְאָדָם בְּעוֹלָמוֹ כִּי אִם אוֹתוֹ הַיּוֹם וְאוֹתוֹ הַשָּׁעָה שֶׁעוֹמֵד בּוֹ כִּי יוֹם הַמָּחֳרָת הוּא עוֹלָם אַחֵר לְגַמְרֵי
הַיּוֹם אִם בְּקוֹלוֹ תִשְׁמָעוּ, הַיּוֹם דַּיְקָא, וְהָבֵן..."
בהצלחה לכולנו

בעניין: מטושטש מדאי בשביל להחליט לפני 10 שנים, 11 חודשים #36643

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שמח, לא הבנתי את התשובה שלך

אם אני מרגיש שהתאוה רדומה אז אני לא מרגיש לחץ לפעול כדי להתגונן ממנה, אני פשוט לא מרגיש מאויים.

אתה מדבר על לעבור רק את היום, אבל ברור לי שהיום בעז"ה אני לא אפול. החשש שלי הוא מזמן עלום כלשהו בעתיד הקרוב או הרחוק.

בעניין: מטושטש מדאי בשביל להחליט לפני 10 שנים, 11 חודשים #36738

זה כל הבעיה!!! היום אתה בטוח שלא תיפול, וכל יום זה ככה עד שבאחד הימים באמת נופלים ח"ו לא עלינו! אבל זה מגיע כלומר צריך להיות מוכן מצד אחד עם אצבע על הדופק ומצד שני לחיות את היום, כמו שאמרת שאתה בטוח שהיום לא תיפול אז שכל בוקר תגיד לעצמך "מה היום אני לא מצליח? יום אחד זה כל מה שאני צריך בשביל להיות נקי" ואז כל יום עובר ואנחנו לא נופלים (בעז"ה)
(אם לא הבנת..אז שלח לי בפרטי את הפל' שלך אני אשמח להסביר..)

בעניין: מטושטש מדאי בשביל להחליט לפני 10 שנים, 11 חודשים #36800

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
ומה אם היום אני בטוח שאני אפול?
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: מטושטש מדאי בשביל להחליט לפני 10 שנים, 11 חודשים #36817

אז היום כל העבודה שלך היא להגיד לעצמך שכל מה שאני צריך להצליח זה לשרוד את היום.. (משהו מסוכן אבל כדאי לנסות זה להגיד לעצמך "מחר אני נופל" תעשה עיסקאות עם התאווה.. )וכל פעם תוציא את היהודי שבך שתמיד מצליח לרמות את כל העולם וביום שלמחרת תתחיל את ההעבודה הזאת מחדש ותגיד לעצמך כל פעם מחדש מחר אני נופל כי אם אנחנו מסתכלים על לצאת מהמחלה שלנו זה דבר עצום וגדול וזה יכול להפיל אותנו ליאוש אם המלחמה שלנו תיהיה בתאווה היום אז יש לנו סיכוי די טוב..
הבנת?
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן