ברוכים הבאים, אורח

תחושתנו הפנימית מעולם לא תאמה למה שראינו בחיצוניות של אחרים.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תחושתנו הפנימית מעולם לא תאמה למה שראינו בחיצוניות של אחרים. 697 צפיות

תחושתנו הפנימית מעולם לא תאמה למה שראינו בחיצוניות של אחרים. לפני 10 שנים, 11 חודשים #35135

• tomt1215
  • חבר ותיק
שלום חברים יקירים !
אני קורא בספר הלבן , וקצת לא הבנתי מה המשפט הזה אומר :
תחושתנו הפנימית מעולם לא תאמה למה שראינו בחיצוניות של אחרים.

אשמח להסבר , תודה !!!

בעניין: תחושתנו הפנימית מעולם לא תאמה למה שראינו בחיצוניות של אחרים. לפני 10 שנים, 11 חודשים #35140

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מה שאני מבין ממה שכתוב שם - הרבה מאוד פעמים ראינו אנשים שנראו לנו מאושרים שלוים ושמחים וזה לא מה שהרגשנו בפנים.. לא פעם ניסיתי להיות כמו מה שחשבתי שאחרים, התנהגתי באותו אופן וזה לא הצליח, כי ההרגשה שלי נשארה אותה הרגשה רעה, ולפעמים גם יותר גרועה, כי ניסיתי ולא הצלחתי..
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: תחושתנו הפנימית מעולם לא תאמה למה שראינו בחיצוניות של אחרים. לפני 10 שנים, 11 חודשים #35142

• tomt1215
  • חבר ותיק
אז עדיין אני לא כ" מבין
תחושותינו הפנימית ( "ואיזה חרא של אדם ,עצוב לי , אני לא שווה ) מעולם לא תאמה למה שראינו בחיצוניות של אחרים ( אבל אצל כולם הכול כל כך שלו שמח , הנה אנשים שמחים מבחינה חיצונית ואני בתוכי מרגיש מגעיל ")
זה מה שהבנתי ממך
אבל אם זה כך
אצלי אני תמיד מראה שאני שמח , מצחיק את כולם , עסוק , מבין יודע , זורם כזה וזה מה שאני משדר לאנשים אחרים ומעולם אבל מעולם כמעט טף אדם לא יודע עד כמה בפנים אני מרגיש פחד ,בדידות , ריקנות
אז מה זה רק אצלי ככה ? מה אצל אנשים אחרים שמראים שהם שמחים הם באמת שמחים ? לא נראה לי כ"כ .
אז עדיים לא כ"כ הבנתי

בעניין: תחושתנו הפנימית מעולם לא תאמה למה שראינו בחיצוניות של אחרים. לפני 10 שנים, 11 חודשים #35147

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
כן, יש אנשים שהם שמחים ומה שהם מראים זה מה שהם באמת, גם אני התפלאתי על זה..
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן