ברוכים הבאים, אורח

רוצה להתחיל ליישם את התוכנית אבל לא כל כך יודע איך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רוצה להתחיל ליישם את התוכנית אבל לא כל כך יודע איך 799 צפיות

רוצה להתחיל ליישם את התוכנית אבל לא כל כך יודע איך לפני 10 שנים, 12 חודשים #35022

שלום לכולם אני חדש ישן כאן יותר משנתיים מתמודד עם מחלת התאווה הידועה אתם יודעים נופל וקם לא כל כך יודע אם זה מחלה או פשוט הרגל רע שנהיה חלק ממני

אם יש לי תאווה או שלתאווה יש אותי .

בכל מקרה במשך השנתיים קראתי והבנתי המון מול מה אנחנו מתמודדים אבל בסופו של דבר כל הידיעה הזאת לא עוזרת לך להשאר נקי לאורך זמן זה כמו אקמול שמקל על הכאבים ואני קורא במייל היומי על הרבה מכורים שנמצאים הרבה זמן בהחלמה נקיים ולכולם מכנה משותף-12 הצעדים.

אני באופן אישי כל כך מקנא בהם ורוצה לראות את עצמי חוזר לחיות חיים שפויים נקיים מוכן לעשות הכל 12 צעדים 24 צעדים מה שתרצו
אבל לא יודע בדיוק איך ליישם את התוכנית ומה הם הפעולות היומיומיות שצריך לעשות

מה שבטוח את הצעד הראשון הבנתי מצויין -אבדתי את השליטה על חיי ,אין לי יום או יומיים שעוברים בלי להשתמש ואם אני נקי כמה ימים זה לא בגלל שהחלמתי זה בגלל שהיצר שלי התעייף ממני והוא הלך לנוח לאזור כוחות נוספים

אני חסר אונים מול התאווה כשהיצר מתחיל לתקוף רק עוד תמונה אחת ועוד אחת ואני כבר יודע לאיפה זה מוביל אין לי פשוט כח להפסיק לא מסוגל

אני יודע ומאמין שרק בורא עולם שמכיר את הנפש רוח ונשמה שלי יכול להחזיר אותי לשפיות

ב"ה אחרי השם יודע כמה נפילות והתרסקויות הגעתי להכרה הזאת אבל הכרה אמיתית בפה ובלב

עכשיו חברים יקרים אני פונה אליכם למי שיש לו ניסיון בהחלמה איך אני מתקדם מכאן ?

ואני לא מחפש עלוני חיזוק זה טוב למי שכבר בהחלמה אני זקוק לפעולות איך אני מקיים את תוכנית 12 הצעדים בבחינת נעשה ונשמע

אם יש מישהו שמוכן להיות בקשר טלפוני להדריך אותי אשמח אם תצרו איתי קשר

או כל עצה שתוכל להחזיר את נשמתי חזרה אל הקדושה תבוא עליכם הברכה
"ועד שתישאני ותרפא בי את כל המכשולים כי מתמודד בי אדם חצוי המני שלא יודע מהו טעם החיים ומה עוד כי לא אגיד שהכל ניסתי וקמתי ואפול אבל שכל זה יותר חזק ממני אז תן בי כח אתה יכול..

בעניין: רוצה להתחיל ליישם את התוכנית אבל לא כל כך יודע איך לפני 10 שנים, 12 חודשים #35028

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
ברוך הבא חבר יקר
הגעת בדיוק בזמן ובמצב הנכון.
קדימה לפעולה
דבר ראשון אנא שלח מייל לprozdor1@gmail.com 
שם ישלחו לך רשימת חברים, ואת ספרות הצעדים הבסיסית
2.אנא פנה לשמואל שהוא רכז הספונסרים שלנו, שהוא יסדר לך חבר מלווה עד למציאת ספונסר.
3. קבוצות טלפוניות, שם תוכל לקבל יותר הדרכה והכוונה, עד שתקבל ספונסר. לבד מזה שקבוצות טלפוניות וחיות הם הכלי החזק ביותר, להתקדמות בצעדים
4. אל תעזוב אותנו, כמו הרבה חברים שהציצו נפגעו, ונעלמו.
בהצלחה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: רוצה להתחיל ליישם את התוכנית אבל לא כל כך יודע איך לפני 10 שנים, 11 חודשים #35491

תודה על העזרה
אשתדל לא להעלם מההחלמה
"ועד שתישאני ותרפא בי את כל המכשולים כי מתמודד בי אדם חצוי המני שלא יודע מהו טעם החיים ומה עוד כי לא אגיד שהכל ניסתי וקמתי ואפול אבל שכל זה יותר חזק ממני אז תן בי כח אתה יכול..

בעניין: רוצה להתחיל ליישם את התוכנית אבל לא כל כך יודע איך לפני 10 שנים, 11 חודשים #35495

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר,

כואב לקרוא שאתה כל כך הרבה זמן כאן, אבל משמח לראות שאתה מוכן לעשות פעולות כדי להחלים.

אז כן, יש מי שישמח להדריך אותך בתכנית, וזה באמת עובד בצורה של נעשה ונשמע, אלא שהנעשה הראשון כאן - הוא בעצמו "נשמע", להתחיל להאזין לקבוצות ובהקדם האפשרי להתחיל להשתתף, לדבר עם ספונסר וכן הלאה כפי שמוישל'ה כותב לך.

את כל הפרטים על הקבוצות יש כאן בלוח של 12 הצעדים, וביום שני זה היום לקבוצה חיה. אתה מוזמן מאוד!
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן