ברוכים הבאים, אורח

למה אני ספונסר?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה אני ספונסר? 939 צפיות

למה אני ספונסר? לפני 11 שנים, 2 חודשים #26764

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
שלום חברים,

לפני קצת פחות משנה הגעתי לכאן וזמן קצר אח"כ כבר התחלתי לצעוד.
בתחילה צעדתי לבד מאוד חושש, לא יודע איך ועוד יותר לא יודע למה.
כמובן שהצטרפתי לקבוצה הטלפונית בצהריים עוד מראשיתה, אך עדיין התחושה היתה שאני צועד לבד.

אחרי מספר חודשים כאן קבלתי ספונסר.
הרגשתי כאילו רק אז התחלתי ממש לצעוד ולפני כן זה היה כמו ללכת באוויר.

אחרי חודשיים אחרי יותר מ-90 ימי נקיות, הספונסר שלי הודיע לי שהגיע הזמן שאהיה ספונסר בעצמי.
הספונסר הסביר לי שזה לא זה שיש לי כשרון מיוחד בהדרכה וגם לא למדתי פסיכולוגיה.
כי אין לי כל כשרון - הכשרון היחיד שלי  זה להיות מכור מלא פגמי אופי.
הוא הסביר לי שאני רק צריך לדבר על הנסיון שלי.
כל נסיון שצברתי במהלך השבועות והחודשים של ההחלמה יוכלו להועיל למי שירצה שיועילו לו.
כל מה שעבד עלי אין שום סיבה שזה לא יעבוד גל על אחרים, אם הם ירצו בכך.
וזוהי מהותו של הספונסר !!!

התחלתי להיות ספונסר והרגשתי שכל שיחה מספונסי היתה ממש מחלימה בעבורי.
כל פעם שעניתי לספונסי מהנסיון שלי הרגשתי שכאילו אני מדבר עלי ואומר לעצמי מה עוד יוכל להועיל להחלמה שלי.
היו לי הרבה פעמים של קושי שכבר רציתי להתקשר לחברים או לספונסר ולבקש עזרה, ואז לפתע קבלתי טלפון מספןנסי והצילה את המצב.

ב"ה יש לי ספונסים שמצליחים וגם הם נהיו ספונסרים כשהם הגיעו ל-90 ימי נקיות.
אך גם יש לי ספונסים שלא מצליחים.

הספונסר אמר לי שהצלחת הספונסים שלי בהחלמה לא תלוייה בכלל בי,
אלא מי שרוצה לקחת את הנסיון שלי ואת מה שעבד עבורי ולהשתמש בזה, אז הוא רק ירוויח ויקבל החלמה,
ומי שלא רוצה לקחת את הדברים - לא ייקח וגם לא יחלים.

אני פשוט לא מנהל את ההחלמה של הספונסים שלי, בקושי את שלי.
כך הדברים עובדים בעבורי, בעבור הספונסר שלי ובעבור הספונסים שלי.

שיהיה בהחלמה לכולנו
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: למה אני ספונסר? לפני 11 שנים, 2 חודשים #26808

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שמואל היקר, תודה על הדברים.

אכן, אני ספונסר ראשית כל עבור עצמי. אם מישהו גם מקבל מכך ונהנה - עוד יותר טוב, אבל עבור ההחלמה שלי - אני צריך להיות ספונסר ולתת הלאה את מה שקיבלתי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: למה אני ספונסר? לפני 11 שנים, 2 חודשים #26838

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה שמואל, יש פרק שלם (עמ' 75) בספר הגדול בשם - 'עבודה עם אחרים' -  המסביר איך רצוי לספנסר בספר הגדול בסיפורו של דר' בוב (עמ' 141) הוא כותב שיש לו ארבע סיבות שבגללן הוא ספונסר:
1. תחושת חובה.
3. זוהי הנאה.
3.משום שבעשותי זאת אני משלם חובי לאדם שהקדיש זמן להעביר זאת אלי.
4. משום שכל אימת שאני עושה זאת אני מקבל מעט יותר ביטוח לעצמי נגד נפילה אפשרית.

- - - - - -

הספונסר שלי לימד אותי 'שהחובה' הזו היא בעצם מלוי הצד שלי בהסכם היומי המתחדש של צעד שלוש - שחרר אותי... לאלו שאעזור להם...

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: למה אני ספונסר? לפני 11 שנים, 2 חודשים #26841

שלום שמואל, ותודה מראש
למה אני ספונסר!?! אני לא רציתי להיות ספונסר הרגשתי ממש לא מוכן, ופעם כשהתקשרתי לספונסר שלי הוא אמר לי מזל שאתה מתקשר אלי אתה ממש עוזר עכשיו, והוסיף להגיד לי "אתה רואה למה צריכים להיות ספונסר". ושמעתי ממנו כמה פעמים שהספונסי עוזר לספונסר כמו שהספונסר עוזר לספונסי (או אפי' יותר!?).
אבל דבר אחד קשה לי עם כל העסק של הספונסי - ספונסר, שאני מרגיש קצת שנאבד לי חבר, כי הסספונסר שלי לימד אותי שהספונסר לא מתקשר לספונסי, וגם לא מתערב לו לשאול אותו כל מיני שאלות ובודאי שלא לצוות עליו דברים, רק מתחייב לענות לו ולעזור לו בהחלמה וחולק איתו את הניסיון שלו, הוא גם אמר לי שחיכה פעם מאוד על טלפון שלי כדי לשמוע מה עלה באיזה ענין ששאלתי אותו, אבל לא התקשר אלי כי זה לא התפקיד שלו. נמצא איפא, שהחבר האהוב שלי שבחר בי להיות הספונסר שלו, פתאום אני מרגיש מוגבל קצת במה שאני מדבר אליו, ובדבר הזה אני חלש, כי אני אוהב לדבר, והרבה..
אגב: לאחרונה שאלתי את הספונסר שלי על איזה ספונסי שלא מדבר אלי על ההחלמה ולא שואל אותי שום דבר, הוא פשוט מתקשר ומחכה לשמוע מה יש לי להגיד, האם אני צריך להדריך אותו ולשאול אותו על דברים בקשר לההחלמה שלו. התשובה הייתה בזה הלשון - כן, תדריך אותו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן