ברוכים הבאים, אורח

פתוח להצעות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פתוח להצעות 780 צפיות

פתוח להצעות לפני 11 שנים, 4 חודשים #23764

• beynishoel
  • חבר חדש
שלום לכולם,
אני בחור בן 21 לומד בישיבה גבוהה, ואני מגיל 15 נופל בהוצאת זרע לבטלה. לפני 4 וחצי שנים החלטתי שאני מפסיק עם זה והתחלתי להפסיק ליפול בשבתות, ואז ימי שני וחמישי עד שהגעתי לרמה לפני שנה וחצי שאני פוגם בברית רק פעם בשבוע/עשרה ימים.
חשוב להדגיש כי אני לא נופל במחשבה על בנות... לא... אני נמשך לגברים. ניסיתי טיפולים עם רבנים, פסיכולוגים וכדומה אבל דרשו ממני ראשית כל- להתנקות לא לפגום בברית לתקופה ארוכה. הפסקתי את הטיפולים בגלל שלא הייתי מסוגל לעבור את השלב הבסיסי של ניקיון.
לפני חודשיים, אחרי מלחמות רבות ומחשבות על התאבדות, החלטתי שהכל נמאס לי, נמאס להילחם כל יום עם היצר. חשוב לציין שהעבודה לא הייתה על חשיפה לפורנוגרפיה אלא על הוצאת זרע לבטלה. החלטתי שאני מפסיק להילחם ובוחר בחיים הקלים. במשך 5 שנים היו עליות וירידות אבל נפילה כמו הפעם לעולם לא הייתה. חזרתי ממש 5 שנים אחורה חזרתי לפגום כל יום ואפי' בשבת.
הפסקתי להתפלל, להניח תפילין.
חבר שיודע על הסיפור מכיוון שפניתי אליו לפני שנתיים וחצי לעזרה ראה שמשהו לא הולך ודרש ממני לנסוע לרב יהושע שפירא. נפגשתי עם הרב והוא הציע לי לפנות לאתר ולהצטרף לתוכנית ובפרט ל12 צעדים. את התוכנית כבר ראיתי לפני כמה חודשים אבל לא האמנתי בה מספיק, חשבתי שאני פשוט יכול לשקר לעצמי ולקבוצה. בנקודה הזאת אני חושב שעברתי ואחרי שעוד ועוד אנשים יודעים שאתה כזה זה יותר יותר קל לשתף במיוחד אנונימית.
אני מצפה מכם לעזור לי, להפנות אותי לאנשים הנכונים, אני חושב שאני צריך מישהו שיעכוב ויבדוק אם אני מבצע את הנדרש ממני.
אני חייב להודות כי אחרי משבר כזה גדול, המוטיבציה לא בשמים, רצון יש אבל... . בנוסף, אני צריך לדעת איך לבדוק האם אני נחשב "מכור" או לא. אני מאזין לקבוצות בטלפון וזה מחזק חלקית בלבד. מחד גיסא, לראות שאנשים מצליחים להתמודד אך מאידך גיסא, לשמוע שגם אחרי שנה עדיין חוששים ליפול שוב.
אני ממש ממש רוצה לצאת מזה. תעזרו לי גם לגבי הנטייה ההפוכה שלי.
עוד דבר אני עבדתי הרבה על הגאווה שלי והגעתי למצב שבו אני ממש ממש לא מעריך את עצמי.
יש לי עוד הרבה טרגדיות וכדו' שאולי אשתף בהמשך.

בעניין: פתוח להצעות לפני 11 שנים, 3 חודשים #23994

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
דבר ראשון ברוך הבא בשם ה'
זה השער לה'
צדיקים (מכורים)יבואו בו.

אחי היקר והאהוב.
דבר ראשון תמחוק את כל הרגשות השליליים. הגעת כעת למקום הכי טוב בעולם.
דבר שני העניין פשוט, אנחנו פתוחים להצעות שלך. כולנו כאן חולים. כולנו כאן ניסינו להפסיק אין ספור פעמים, באין ספור שיטות ונסיונות, ולא הצלחנו.

השיטה היחידה שעובדת היא שיטת 12 הצעדים. תלמד עליה.
היא בעצם גם מה שאתה מבקש שיהיה לך חבר שיעקוב אחריך ויתמוך בך בשעת הצורך.

יש לי הצעה לחבר שחוץ מכל מה שביקשת הוא מוכן לסחוב בשבילך גם את השק של הקשיים.

קוראים לו אלוקים. אבאלה שבשמים שאותנו כל כך אוהב. הוא שלח לנו את המחלה, והוא שלח לנו את התרופה "שמור עיניך".
הוא רוצה לייצר דור חדש של ספונסרים כנראה .

פעם שמעתי שכשאחיות לומדות לעשות בדיקת דם הם עושות נסיונות על עצמן. בשביל ששאחר כך כשהען עושות את זה לאחרים הם יזכרו כמה זה כואב.

בכל אופן שוטט לך פה להנאתך.
אני בטוח שכולם פה ישמחו ויהיו מאושרים לעזור לך.
ושווה, שווה וחובה, להתחיל את דרך 12 הצעדים במלא הרצינות.

זה הדבר [b]היחיד שעובד

באהבה ובהוקרה על הפתיחות
אתה בהתחלה טובה

יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?