ברוכים הבאים, אורח

חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) 711 צפיות

חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) לפני 11 שנים, 4 חודשים #22250

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך ה', בתקופה האחרונה הצטרפו לא מעט אנשים לרכבת של ההחלמה
ברוך ה', יחזקאל (מנהל GYE) מספר  שכמות של האנשים שנכנסים לאתר ולמייל היומי הולכת וגדלה.
הרחבת השורות מאפשרת לנו להעביר את הבשורה לחברים חדשים, בקבוצה טלפונית חדשה שתתקיים בימים א-ה ב22:00 בלילה.
הקבוצה תתמקד בעבודה על הצעדים ובשיתוף.

יום טוב ונקי.
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) לפני 11 שנים, 4 חודשים #22573

• לב מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר ותיק
אותו טלפון, ואותו קוד???
"ותן בלבנו הכנעה וענווה"
אל תטעה בין שברון-לב לבין עצבות ודיכאון.
דיכאון הוא כעס, תלונה נגד האל משום שלא נתן לך את מבוקשך.
אך כשלבך שבור, דומה אתה לילד קטן הבוכה משום שאביו נמצא רחוק ממנו.
(רבי נחמן מברסלב)

בעניין: חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) לפני 11 שנים, 4 חודשים #22577

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אותו טלפון ואותו קוד.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חברים. בעז"ה החל מיום שני הקרוב בערב תיפתח קבוצה חדשה (מקבילה לקבוצה של הצהריים) לפני 11 שנים, 4 חודשים #22582

• לב מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר ותיק
תודה
"ותן בלבנו הכנעה וענווה"
אל תטעה בין שברון-לב לבין עצבות ודיכאון.
דיכאון הוא כעס, תלונה נגד האל משום שלא נתן לך את מבוקשך.
אך כשלבך שבור, דומה אתה לילד קטן הבוכה משום שאביו נמצא רחוק ממנו.
(רבי נחמן מברסלב)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן