ברוכים הבאים, אורח

בקשה מוזרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בקשה מוזרה 912 צפיות

בקשה מוזרה לפני 11 שנים, 4 חודשים #21947

• Ihope
  • דירוג זהב
שלום חברים. אף פעם לא הייתי יותר מדאי פעיל כאן אבל לאחרונה כמעט ובכלל לא הופעתי כאן.
אבל האמת שדברים כנראה טובים קרו. נכנסתי חזק מאוד לתוך הSA. אני משתתף גם בקבוצות חיות אם כי בעיקר בקבוצות טלפוניות באנגלית. ב"ה יש לי כבר ספונסר ואני כבר נקי זה כחדשיים.
אבל התהליך לא קל.
אני מחפש מישהו שאוכל מידי פעם לדבר איתו בטלפון כאשר קשה. יש לי הרבה חברים בצפון אמריקה אבל בגלל הבדלי השעות אני לפעמים מרגיש בודד...

מכיוון שהבסיס להכל זה כנות, אהיה כנה.
כאן מגיעה בקשתי המוזרה...  מה שאני מחפש זה כך:

1. חשוב לי שיהיה דתי אבל לא מהחוג שלי. אני שייך לזרם בחסידות. זה פשוט ייקל עלי להיות חפשי ולא לדאוג מחשיפה.
2. יש לי חולשה לדבר עם מישהו שמצבו הכלכלי לא טוב. אין לי כוח לפרט למה אבל בקצרה אכתוב שאני ממש לא עשיר אבל ב"ה אני מקבל בסוף כל חודש מה שאני צריך בלי בעיות. ולכן אני ממש נשבר נפשית לשמוע קשיים כלכליים. וזה עושה לשנינו לא טוב בשיחה... לכן אני מחפש מישהו שמצבו הכלכלי טוב. ממש אין צורך להיות עשיר
3. מחפש מישהו באיזור הגיל שלי בין שלושים לארבעים (אני קרוב יותר לשלושים).
4. אדם נחמד ונעים שיחה.

אני חושב שגם אני נחמד... סליחה שאני מעיד על עצמי.

אני מבין שאני כותב קצת מוזר. אבל אמרנו כנות. אז הלכתי על זה.

אם מישהו עונה לגדרים הנ"ל נא לכתוב לי באישי.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: בקשה מוזרה לפני 11 שנים, 4 חודשים #21950

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
כל הכבוד על האומץ!
מאחל לך ולנו הרבה הצלחה!

אוהבים!
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: בקשה מוזרה לפני 11 שנים, 4 חודשים #21975

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר יקר,

שמחתי לשמוע שאתה מאלו שנעלמו מכאן בגלל סיבות טובות. אמרנו כנות - חשבתי עליך כמה פעמים לאחרונה והתעצבתי מתוך מחשבה שחזרת למקום ממנו באת. כעת אני שמח שטעיתי.

נקודה אחת בקשר לבקשה שלך. אני מבין היטב את המקום ממנו אתה לא רוצה לפגוש אדם מהחוג שלך, אבל לתועלת ההחלמה שלי אני צריך בדיוק הפוך. חייתי מספיק שנים בשקר ובבריחה ואינני יכול לקחת את זה הלאה אל תוך ההחלמה. אני זוכה להרבה החלמה כאשר אני נפגש עם חברים מכורים מהתכנית בהליכה סתמית ברחוב. לא אוכל לזכות לכך אם לא אהיה מוכן לחשיפה מלאה.

בהצלחה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: בקשה מוזרה לפני 11 שנים, 4 חודשים #21980

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
כל מה שכתבת מתאים לי. במיוחד הסעיף האחרון. ;D אז תוכל ליצור איתי קשר. (הבעיה היחידה שלי היא שאני.... בצפון-אמריקה!)
מספרי נשלח באישי
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן