ברוכים הבאים, אורח

הייתי בקבוצת SA
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הייתי בקבוצת SA 2368 צפיות

הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19335

• manu
  • דירוג זהב
למרות שבהתחלה חשבו שלא כדאי לי כי אני לא עונה על כל ה20 שאלות, בסוף התקבלה החלטה שכיוון שטבע המחלה סבילות, שמה שסיפק אותך אתמול לא יספק אותך מחר, יש סיכוי שבעתיד אגיע עם הזנב בין הרגליים, ועדיף למנוע את זה ועל כן אפי' שכנראה התמכרותי קלה מהממוצע בSA, הדבר אולי יעזור לי ואני בינתיים מנסה 6 מפגשים לראות אם זה המקום בשבילי כרגע.
היה לי קשה לכתוב את זה בגלל פחד בלתי הגיוני מחשיפה של מי אני בדיוק, ובגלל שאני מרגיש קצת כמו קופץ בראש כשכולם כאן בתחילת דרכם לא קופצים ישר למים עמוקים.
מקווה שתרגיעו לי את ההרגשות האלה או שמא תצדיקו אותם, אבל משהו!!

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19337

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
גם לי אמרו שאני מכור קל ושאני לא חייב קבוצה חיה. אך מצד שני אמרו לי שזה הכלי הכי חזק שיש.
אמנם לא הלכתי (עדיין!) לקבוצות SA אבל השתתפתי בפגישות של שמור עיניך.
למה עשיתי את זה? כי חשוב לי להחלים. איך התגברתי על הבושה והפחד מחשיפה? ד' עזר לי.
מה שחשוב זה לא למדוד את עצמך מול האחרים אלא לדאוג להחלמה שלך. בהצלחה!
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19338

• manu
  • דירוג זהב
מאוד היה מוזר לי לראות שהחשיפה זה לא מה שהכי הפחיד אותי.
מה שהפחיד אותי יותר הוא שאני לא מתאים לקבוצה, או שאני לא בכיוון חשיבה של 12 צעדים וזה בושות. וגם הרגשה שאמרתי מילים לא מתאימות בכל מיני וריאציות.

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19340

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
מנו היקר
גם אני לא נכנס לקטגוריות של מכורים הכבדים, בסה"כ נפלתי באוננויות ומידי פעם בצפייה בתכנים מיניים
עם כל זה אני משתתף בקבוצות SA, לא אומר שאני מתחבר לסיפור של כל אחד שם, אבל מה שכן נכון לעכשיו זה מסייע לי בשמירה על נקיות מכובדת
זה מה שלמדתי, רק להיום אני מקבל עלי את עקרונות הצעדים, לא יודע מה יהיה מחר, היום הדרך הזו מרפאה אותי מידי יום ביומו
אשריך על הפתיחות וההיחשפות

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19342

manu כתב on 13 נוב' 2012 00:10:

מה שהפחיד אותי יותר הוא שאני לא מתאים לקבוצה, או שאני לא בכיוון חשיבה של 12 צעדים וזה בושות. וגם הרגשה שאמרתי מילים לא מתאימות בכל מיני וריאציות.

מזדהה מאד עם ההרגשה הזו. פעמים רבות אני מרגיש את זה אחרי שאני אומר דבר מה, אני יושב וחושב עשרות פעמים אם זה היה הדבר הנכון לומר במצב ההוא ואולי הייתי צריך לומר משהו אחר.
חבר אמר לי שזה חלק מהמחלה. אני צריך להשתדל לעשות את מרב המאמצים, להגיד את הדברים הנכונים. אחרי שאמרתי אותם - אין טעם להתחיל ולבחוש בהם. רצון ה' היה שדברים אלו יאמרו. (אמנם, אפשר וצריך ללמוד מסקנות לעתיד) החידוש הגדול שיש באמירה הזו עבורי הוא שה' פועל בעולם גם דרכי. היה לי קל לראות איך ה' פועל בעולם דרך הטבע, יותר קשה לראות איך הוא פועל דרך אנשים אחרים וכמעט בלתי אפשרי לראות איך הוא פועל דרכי.
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19343

• manu
  • דירוג זהב
תודה רבה על ההזדהות, זה עוזר הרבה
הלוואי וזה היה כזה פשוט להגיד שזה חלק מהמחלה, אצלי דווקא אחרי שאני מצטרף לSA יש לי הרהורים שאולי אני לא מכור, למרות שיש לי נקיות רק 5 ימים ואני חסר אונים מול התאווה באופן די טוטאלי אם ניתן להגדיר את זה ככה ואני תמיד חוזר לזה אפילו שאני משקיע רוב הזמן את מירב המאמצים להפסיק

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19356

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
שלום מנו, אני איתך בספק האם אני מכור לגמרי או לא,
כי בס"ה ההתמכרות שלי מתאפיינת בצפייה של שעות בפורנו ורק מדי פעם אוננות.
בתכל'ס, עברה חצי שנה מאז שהתחלתי לחשוב אם אני מכור או לא,
ועם הזמן הידרדרתי והבנתי שאם לא אלך לקבוצה חיה עכשיו,
אצטרך לענות בחיוב על השאלה העשרים... (האם נעצרת אי פעם בגלל עבירות מין וכו'...)
פשוט ראיתי שאני מאבד שליטה על החיים כולם,
וקפצתי לתוך האש.

אני כבר שבוע מצטרף בכמה שיותר מפגשים, 5 עד כה,
ולמרות שאני באמת לא כמו כולם, (אולי כמוך כן...)
אני עלול להיות יותר גרוע מכולם אם לא אעשה לזה סטופ. עכשיו.

וחוצמזה, האם בגלל שאני לא מכור כבד לאוננות דווקא,
לא מגיע לי לשפר את כל תחומי החיים שלי?
אני חולה מין בצורה מחריפה,
ואני צריך רפואה.

תמשיך ללכת לקבוצות.
החלמה תקינה אצלך...
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19361

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חברים יקרים, תודה על הפוסט. הוא חשוב, אנסה לתרום מעט מנסיוני: אני לא יודע מי אמר לך שאתה אמור סמן וי ליד כל 20 השאלות, ברור לי שאני מכור. מאוד. ויש שאלות שאני לא הייתי עונה עליהן ב-כן. בנוסף מכור זה לא רק מעשים אלא גם, ובעיקר, מניעים.

אותי לימדו שמי שמנסה להפסיק בכנות וברצינות ולא מצליח כדאי לו ללכת לקבל עזרה, העזרה הכי טובה נמצאת בקבוצה, ההגדרות אם הן נצרכות יבואו אחר כך, מי שלא כנה עם עצמו לא יעזור אם יעשה את כל המעשים בעולם ויצרחו באוזניו שהוא מכור.

הערת אגב, מי שכל כך מפחד מחשיפה זקוק לה יותר ממי שזה לא מפריע לו, למה? כי ככה המחלה הזו עובדת. אני לא אומר שצריך ללכת עם שלטים על הגב, אבל בל נשכח הסיפור שלנו לא פשוט, יש לא מעט לעשות כדי להישאר נקיים, חבל להשקיע אנרגיות בלהסתיר את מי שאנו, כל מה שהוא מעבר להשתדלות מיותר, אם מגיע לך שידעו עליך ידעו גם בלי קבוצה ואם לא מגיע לך גם בתוך קבוצה לא ידעו.

התחושות שאתה מדבר עליהן הן של חוסר נוחות וחוסר שייכות. תתמיד, מנסיון הרבה מרגישים כך זה חולף עם הזמן.

לסיום, יש לנו אבא אוהב שנתן לנו חיים הביא אותנו אל פיתרון. הוא דאג, דואג וידאג לנו.
שנזכה להיות צמודים אליו היום.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19377

• manu
  • דירוג זהב
תודה רבה על התגובה אסירותודה, היא חשובה לי מאוד בכמה אופנים.
באמת לא אמרו לי שצריך לסמן וי ליד כל השאלות, אמרו לי שאולי צריך לסמן וי ליד כל השאלות כדי להיכנס לקבוצה של SA, אבל גם ב"אולי" הזה הוא חזר בו, וגם בדבריו נשזר שכדי להיות מכור בהחלט לא צריך לסמן וי אפי' על רוב השאלות. זו טעות שנשזרה בדבריי, או אפילו טעות שנשזרה במוחי. תודה על ההערה וההארה הזו.

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19378

• manu
  • דירוג זהב
הערה שכדאי להגיד כדי לקבל תגובות מזרזות ומעודדות, נאמר לי שכדאי לי ולכל הקבוצה לרכוש לעצמי ספונסר מתוך הקבוצה, אפי' ספונסר שהוא מראש זמני, כי זה יכול לפגוע בי ובקבוצה מאוד (אם הבנתי אותו נכון).
אני לא מצליח להתגבר על עצמי ולהתקשר למי שבחרתי אותו בתור הספונסר האולי זמני שלי, אינני יודע אם זה בגלל שאינני לבד בבית או בגלל שפשוט אין לי אומץ ומספיק רצון כרגע, אחרי שהמחלה עזבה אותי בחלק המעשי שלה חמישה ימים ומשכיחה ממני את החוסר שליטה שלי על חיי והחוסר אונים מול התאווה.
תודה לכם מראש

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19385

• אסירותודה
  • מנהל
לי לקח זמן למצוא ספונסר, חיפשתי מישהו שרציתי את מה שיש לו והאמנתי למה שהוא אומר שהוא עושה... הסתכלתי לו בעיניים וראיתי שם שקט ושלווה. הוא לא מהקבוצה הקבועה שלי, חי 15,000 קלומטר ממני... אני לא מבין מה זה ספונסר זמני, הכל זמני, רק להיום.

ובנוגע לתקשורת איתו, מהנסיון שלי אין ממה וממי לפחד, קבל את זה שהוא בסך הכל עלה על רכבת ההחלמה כמה תחנות קודם.

מה שמניע אותי לעשות פעולת החלמה - הוא הגיהנום הפרטי שהיה לי בשימוש. רק להיום המחיר יקר לי שם מדי.

בהצלחה.

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19386

• manu
  • דירוג זהב
ספונסר זמני הכוונה עד שאכיר עוד אנשים מהקבוצה של SA ואוכל להבין מי יותר טוב בשבילי, אבל הבנתי את הגישה אליה אתה מתכוון
אבל קצת לא הבנתי מדוע לא לקחת ספונסר זמני לפני שמצאת את מי שמתאים לך, כדי להתחיל את הצעדים.
תודה על העיצה שאין ממי לפחד
אכן צלצלתי אליו, והוא אמר שהוא ידבר על זה עם הספונסר שלו והוא מאמין שהוא יגיד לו שאפשר
תודה על התגובה

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19388

• אסירותודה
  • מנהל
יפה, אשריך. זכור זו תוכנית של פעולות. לכן קוראים לה 'צעדים'. - לצעוד. בנוגע 'לספונסר זמני', אני מספיק זמן בעסק הזה כדי להכיר מה זה, כוונתי היתה שהמושג הזה זר לי. אני לא מתחבר אליו.

יש משהו לא מחייב בכניסה לתוך קשר עם ספונסר שמראש אתה מגדיר אותו כלא מחייב. ואצלי ספונסר זה דבר מחייב, בנוסף, אני יכול לעזוב תמיד בלי קשר. גם את הלא זמני שלי...

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19389

• manu
  • דירוג זהב
איך זה יכול להיות מחייב ובאותו זמן אתה יכול לעזוב בלי קשר?

בעניין: הייתי בקבוצת SA לפני 11 שנים, 5 חודשים #19390

• אסירותודה
  • מנהל
נאתגר אותך. מה נראה לך? למה התכונתי?
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן