ברוכים הבאים, אורח

בעקבות מסירת צעד ראשון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בעקבות מסירת צעד ראשון 1055 צפיות

בעקבות מסירת צעד ראשון לפני 11 שנים, 6 חודשים #19108

ביום שני מסרתי צעד ראשון.
לראשונה בחיי חשפתי את כל המקומות הנמוכים אליהם הגעתי.
חששתי מאוד מהמסירה הזאת, אאבל לא ידעתי ממה לחשוש באמת.
חשבתי שיגידו לי 'יש גבול למה שהקבוצה יכולה להכיל, אתה לא שייך לכאן'.
דווקא החשש הזה לא התממש, אנשים קיבלו אותי כמו שאני, מה שאני לא עשיתי מעולם.
ההפתעה הגיעה מאוחר יותר.
היכה בי גל של כאב שלא יכלתי להתמודד אותו. זה כמעט הרג אותי.
לא יכלתי לברוח ממנו, הייתי  (ועודני)חסר אונים.
התקשרתי לחברים, דיברתי עם הספונסר.
הבנתי מהם שזוהי ההרגשה הנכונה, הרגשה הנוצרת מעמידה פעם אחת מול עצמי ומול מה שאני.
אני, אלוף בהדחקה, אף פעם לא עמדתי מול עצמי באמת.
אפילו את הצעד הראשון מסרתי 'מבחוץ', כמי שמקריא איזה סיפור.
הספונסר שלי אמר שמטרת התגובות על הצעד הראשון, היא לחדד את הראי – ההתרשמות של אחרים מהסיפור מבהירה לי עד כמה אני חולה (כשהם אומרים 'אני מזדהה עם... הכוונה היא – גם אני חולה, ומזהה את החלק הזה של המחלה כמשותף לנו).
אני בכלל לא שמעתי את האחרים בקבוצה, רק את נתן.
אז התחלתי להתקשר לחברים ולשאול אותם מה הם ראו בסיפור שלי.
החבר הראשון אמר לי "בואנה, כששומעים את הסיפור שלך לא צריך לנבור בו, זה פשוט ברור שאתה חולה"
השני אמר: “התחברתי לקטע שאתה לא רוצה להמשיך, אתה נגעל מעצמך ומתעב את עצמך, ובכל זאת ממשיך"
לא המשכתי עם הטלפונים לחברים, במקום זה הצלחתי להדחיק את הכאב חזרה פנימה, למקום בו הוא לא מורגש.
שלחתי לחבר מסרון: “הצלחתי לדחוף הכל פנימה ולטרוק את המכסה, זה עלה לי בשלוש שעות של רכיבה מאומצת (ובכידון שבור אחד), איזה טמבל אני"
הרגשתי טמבל, כי במקום לקחת את הכאב ולמנף אותו להמשך הדרך (הספונסר שלי קורא לזה 'ללעוס אותו'), הדחקתי אותו.
דיברתי עם חבר, הוא לא התפלא שאני הדחקתי. הוא אמר שעל פי הצעד הראשון שלי, ועל פי סיפורים שסיפרתי לו, (דברים שלא כללתי בצעד הראשון) אין לי סיכוי להתמודד עם הרגשות שלי. הדרך היחידה שלי לשרוד היא למסור את חיי להשגחת א-להים. המשמעות של זה היא להפוך את הא-להים לחלק מהגדרת העצמי שלי. (או הפוך). אני מקווה שאני אצליח עם זה, אני יודע שאם לא אעשה את זה – אמות. (זו לא מטפורה)

מסתבר שלהדחיק זה לא פתרון.
הבוקר קמתי עם חוסר שקט גדול לפחות כמו הכאב של אתמול. אני לא יכול להתמודד איתו, אני יודע (מנסיון) שלדפוק את הראש בקיר לא יעזור.
פניתי לא-להים. ביקשתי ממנו לקחת אותי בזרועותיו, לתת לי להרגיש אותו. לתת לי כוח לקבל את מי שאני, לדעת מי אני בכלל.
זה לא היה איזו תרופת קסם, אבל זה עזר במשהו.

אני מבקש בנוכחותכם מא-להים:
"אבא יקר, אנא הראה לי את הדרך אליך.”
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: בעקבות מסירת צעד ראשון לפני 11 שנים, 6 חודשים #19109

• moved
  • דירוג פלטיניום
ישר כח יהודה.

בשלב הראשון אתה מרגיש מבולבל וממאן לקבל את המציאות
בשלב השני את בעזרת ה' תקבל תמונה חדשה על עצמך ותשלים עם מי שאתה- זה יהיה הפתח שלך לחיים של החלמה מהתאווה.

ואז לפי דברי חברי היקר, אסירותודה, יבוא השלב השלישי שבו אתה באמת ובתמים תודה לה' על המחלה שלך ועל מה שההחלמה עושה לך.

אני עדיין לא שם, אבל אני מדי פעם חש את ההזדמנות הגדולה שהמחלה וההחלמה נתנו לי.

אנחנו כאן איתך מטפסים ביחד במעלה הצוק.

בעניין: בעקבות מסירת צעד ראשון לפני 11 שנים, 6 חודשים #19118

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך חבר יקר, התרגשתי מאוד בזמן מסירת צעדך הראשון. אין האונים שלך כילד אל מול 'המערכת' נגע בילדותי במוחשיות בלתי רגילה, אמרתי לך שם ואכתוב גם כעת, מי שנשאר תקוע בצעד הראשון אומלל.

משנופלים האסימונים, מן ההכרח לצעוד את השני והשלישי. מסור רצונך להשגחת אביך האוהב. מנסיוני כל מי שנכנע גם הבפני תחושתיו אלו צץ מעברו האחר של הגל מחושל כפי שלא היה מעודו.

בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: בעקבות מסירת צעד ראשון לפני 11 שנים, 6 חודשים #19120

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
יהודה יהודה אין מילים
כששמעתי את הצעד שלך את הכאב האיום הצורב והפשטות שבה מסרת
לא מצאתי מקום לעינים שלי הרגשתי שאתה מדבר עלי
לא על הפרטים אלא על הרגשות חשתי אתך את רגש הדחיה הניכור, מהחברה, מעצמי
אוהבים אותך
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: בעקבות מסירת צעד ראשון לפני 11 שנים, 6 חודשים #19141

פתאום מתברר לי שהתאווה היא בכלל לא הסיפור.
התחושות שאני חווה בימים האחרונים גדולות מדי על התאווה.
במשך השנים השתמשתי בתאווה בתור שסתום לשחרור לחצים.
ביום שני האחרון פתחתי איזה סדק, חור בחומה שהפרידה ביני לבין עצמי.
השיטפון שגואה משם מכריע אותי, והתאווה נראית לי פתאום כ"כ קטנה, פשוט לא מספיקה כדי להתמודד.
אני חסר אונים לחלוטין.
(וכן, אני יודע שרק ריבונו של עולם יכול להציל אותי)
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: בעקבות מסירת צעד ראשון לפני 11 שנים, 6 חודשים #19146

• נעם ה'
ליהודה היקר מאוד שלום,
אני שומע את כאבך הגדול ורוצה לקחת חלק ממנו כדי להקל עליך. אנחנו הרי חולים, אז אולי אני יכול לקחת 1/60? תן לי אותו. שחרר. אני מוכן לשאת אותו במקומך באהבה רבה.
אני גם מוכן לעמול ולמצוא חברים נוספים, ביחד נישא את הכאב וביחד נצעד למעלה.
אני מתקשה להביט אל הסיפור שלי עצמי ועל כל הנזקים שהוא גרם לי. הסבל לא יתואר. אני בטוח, משמיעת הצעד שלך שכך הדבר גם אצלך.
אז איך אני חי?
אני חי מהחיים הרוחניים שהספונסר שלי דוחף אותי אליהם. הם סם החיים שמחזיק אותי מכל האשפה והזוהמה שבה אני הייתי.
אני חי בכל רגע את התחושה (רגש) וההבנה (שכל) שאלוקים נתן לי את הדברים האלו "שאין ביכולתי לשנותם" כדי להצמיח אותי. אני לא מבין, אני לעיתים אפילו רוצה להתווכח איתו ולהראות לו שהוא לא צדק והיה יותר טוב אילו היה נותן לי אפשרויות אחרות...
אבל אז אני נזכר שהוא אלוקים ואני לא. ואני מתפלל לקבל את הדברים בשלווה.
הלוואי שאזכה.
נעם
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן