ברוכים הבאים, אורח

השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי 2637 צפיות

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 6 חודשים #18893

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
משה היקר

נהנתי מאוד לקרוא את השיתוף שלך מהמפגש האחרון, עשה לי טוב על הלב.

כן, אני לא המשוגע היחיד שמגיע בגלל שכואב לי ואני אבדתי שליטה על חיי. לא קשור לאשתי ולילדים ולמצפון אלא בגלל שרע לי. אני לא יכול להישאר בכלא אפילו אם אני חסר בית. אני רוצה להיות חופשי ומאושר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 6 חודשים #18917

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אני לא יכול להישאר בכלא אפילו אם אני חסר בית. אני רוצה להיות חופשי ומאושר.
אהבתי
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 6 חודשים #19031

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
הייתי הערב בקבוצה החודשית של שמור עיניך אני עמוס ברגשות אי"ה שאצליח להכיל אותם ולעבדם אשתף
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 6 חודשים #19038

• משה "חפץ-חיים"
מחכה בקוצר רוח!!!

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 5 חודשים #19384

• manu
  • דירוג זהב
אני פשוט לא מאמין, איזה כיף לך!!!
איך יש לך אומץ לחלוק בדיוק מה הרגשת, אתה לא מפחד שאנשים משם יזהו ויעלבו או יכעסו?! בכנות אני מצפה לתשובה, כדי שגם אני אזכה.
וכל הכבוד לך שהיית כן ואמרת שאתה לא יודע אם אתה מכור או לא, אני נפלתי בזה ואמרתי בפעם הראשונה שאני סקסוהוליסט (כמו כולם), ובהזדמנות השנייה שהייתה לי לדבר אמרתי שלפי דעתי אני מכור, אבל עדיין  נשמע החלטתי מדי, שהרי אני מבולבל יותר מכל דבר!

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 5 חודשים #19401

• מוישלה
  • דירוג פלטיניום
א.אני בדרך כלל מטשטש עובדות שגם מי שמדובר עליו לא יבין (מקווה)
ב. בשבילי השיטוף הוא צורת
העיכול שלי את מה שהיה ואת מה שיש לי לקבל מהחוויה
ג. מה שלא הודתי שאני מכור בפעם הראשונה לא היה משום שלא ידעתי את זה בבירור אלא מתחושת סלידה מכל החשיפה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 5 חודשים #19410

• manu
  • דירוג זהב
אני צריך לעבור קורס בטשטוש... נשמע כיף להגיד בדיוק את מה שאתה מרגיש וחושב, ויש לי הרבה מה לכתוב על המפגש הראשון שלי..

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 5 חודשים #19421

• מוישלה
  • דירוג פלטיניום
ט.ל.ח צ"ל השיתוף ולא לשטוף (למרות שיש בזה גם סוג ניקיון)

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 5 חודשים #19422

• מוישלה
  • דירוג פלטיניום
תכתוב על העיקרון ולא על הפרסונל

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 5 חודשים #19439

• manu
  • דירוג זהב
לא הבנתי אף אחת משתי הודעותיך האחרונות
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 5 חודשים #19468

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
משל'ה יקירינו
אנחנו אוהבים לראות הדו-שיח בין שני האנשים היקרים.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 5 חודשים #19954

• sokrates
  • חבר חדש
מוישה שלום,

כיצד מוצאים קבוצה והאם כל קבוצה מתאימה לכל משתתף?
האם יש מכורים כבדים וקלים ויש קבוצות בעלי אופי שונה או שמכור הוא מכור הוא מכור?
אשמח להכוונה.
תןדה

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 5 חודשים #19979

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אענה במקום מוישל'ה,

ישנן קבוצות SA הפזורות ברחבי הארץ ובנוסף לכך ישנה את הקבוצה של שמור עיניך שמיועדת עבור החברים הקבועים בקבוצה הטלפונית.

כדי להגיע לקבוצות SA יש ליצור קשר עם SA וכדי להגיע לקבוצת שמור עיניך יש ליצור קשר עם נתן או שמואל בפורום כאן.

למיטב הבנתי אין הבדל בין הקבוצות ואין דבר כזה קבוצות למכורים כבדים. הקבוצות הן למכורים. נקודה.

שה' יכוון אותך למקום בו תמצא החלמה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: השתתפתי אתמול לראשונה בקבוצה חיה אשתדל להביא לכאן את ההתרשמויות שלי לפני 11 שנים, 5 חודשים #19996

• מוישלה
  • דירוג פלטיניום
0527640209 (פורסם במייל היומי)
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן