ברוכים הבאים, אורח

אני רוצה להצטרף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני רוצה להצטרף 1200 צפיות

אני רוצה להצטרף לפני 11 שנים, 7 חודשים #17782

• manu
  • דירוג זהב
אני רוצה להצטרף לקבוצה, אבל לא ברור לי:
1. מי אמור להצטרף לקבוצה, האם גם חדשים, והאם כאלה שבכל הרמות של 'התמכרות'?
2. לא ברור מהם הזמנים, באתר יש סתירות לגבי השעות.
3. איך מצטרפים ולאיזה סוג קבוצה כדאי להצטרף (טלפוני\לא טלפוני).
תודה!

בעניין: אני רוצה להצטרף לפני 11 שנים, 7 חודשים #17788

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר וברוך הבא,

הקבוצות מתאימות לכל מי שהבין שהוא מכור. אם אני לא יכול לנצח לבד - אני בקבוצה ולא משנה מה בדיוק ההתמכרות שלי.

זמני הקבוצות - ישנה קבוצה מהשעה 1:30 ועד 2:30 בימים שני עד חמישי, וישנה קבוצה מהשעה 11:30 בלילה עד שתיים עשרה בימים ראשון עד חמישי. בימי שישי ישנה קבוצה בשעה שלוש אחה"צ.

אני באופן אישי הולך גם לקבוצות חיות וגם משתתף בקבוצות טלפוניות.

בהצלחה
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני רוצה להצטרף לפני 11 שנים, 7 חודשים #17790

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך manu, ישנה עוד קבוצה בימי שני וחמישי מהשעה 20:30 עד 21:30.
בנוסף אני מאוד ממליץ לך להוריד מהאתר את המדריך של שמור עיניך ולקרוא אותו בעיון כמה פעמים.
יש שם כלים רבים העשויים לעזור לך. בכל שאלה אל תהסס לפנות כאן לחברים כולם ישמחו לעזור לך, זה טוב לכולנו. בהצלחה.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: אני רוצה להצטרף לפני 11 שנים, 6 חודשים #17927

• manu
  • דירוג זהב
תודה רבה לשניכם!
אכן, הורדתי את המדריך ברוך ה' (אני כל פעם נכנס אליו מחדש דרך האתר ולא ממש מוריד), ואפשר להגיד שמשם באמת שאלתי את השאלה, כי כתוב שם שישנן דרגות שבהן לא כדאי להגיע למפגש פנים מול פנים, ולכן שאלתי, אם למישהו יש תשובה חד משמעית (במדריך כתוב, אבל הייתי מעדיף לדעת מה נוהגים לעשות פה 'למעשה', כדי שאני לא ארגיש שונה לחלוטין).
אני מבין שהזמנים שהזכרתם הם של שיחות ועידה טלפוניות, אנא אשרו זאת.
היכן אוכל להתעדכן בצורה הכי מעודכנת אם יהיו שינויים בשעות, וכן במספר הטלפון?
המון תודות!

בעניין: אני רוצה להצטרף לפני 11 שנים, 6 חודשים #17933

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני לא רואה סיבה שלא להגיע למפגשים חיים. כמעט כל החברים בקבוצות הטלפוניות משתתפים במפגשים החיים (בין אם זה SA או המפגשים של שמור עיניך).

בדרך כלל אין שינויים בשעות הקבוצות הטלפוניות אבל אם יש משהו חדש - מעדכנים כאן בפורום וכמובן בקבוצות עצמן.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני רוצה להצטרף לפני 11 שנים, 6 חודשים #17945

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
במייל החיזוק היומי תוכל לראות את מספר הטלפון.
המון בהצלחה!
מתפלל להיות נקי רק להיום! תודה אלוקים על הדרך ותן לי את הכוח להמשיך לצעוד!

בעניין: אני רוצה להצטרף לפני 11 שנים, 6 חודשים #17957

• manu
  • דירוג זהב
תודה רבה לשניכם!
אכן אתה צודק, מקבלים עדכון במייל על זה.
לגבי המפגשים חיים, מצפוני לא נותן לי לעבור על דברי המדריך, לא הייתי רוצה לעשות צעד שהוא לא נכון ואחרי זה לאכול את עצמי עליו. אז על איזה מקרה המדריך דיבר, כשאמר שמפגשים חיים עלולים להזיק ברמה מסוימת?
אני רוצה להבהיר, שכרגע אינני מוכן אפילו להציג את עצמי בדיון הטלפוני, ובינתיים אני מוכן רק להקשיב, אך שאלה זו שאני שואל היא שאלה עתידית, כללית, ברגע שאני ארגיש מוכן. ואע"פ שאמרתי שאני ארגיש 'מוכן', המדריך ודאי לא דיבר על אלה שלא מרגישים מוכנים, כי הם אפי' לא יחשבו על זה, אלא ודאי דיבר על אלה שמרגישים מוכנים.
תודה רבה על התגובות המהירות!

בעניין: אני רוצה להצטרף לפני 11 שנים, 6 חודשים #17967

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
manu היקר, אל תשאל את עצמך יותר מדי שאלות שהם לא רלוונטיות כרגע. תנסה להתמקד במה שאתה כן יכול לעשות עכשיו.כשיגיע הזמן תמיד תוכל להפנות כאן שאלות.
אני גם בהתחלה הייתי מוכן רק להקשיב וזה מה שעשיתי. אחר כך הגיע השלב שאמרתי כמה מילים כי הרגשתי רצון לעשות את זה וכך התקדמתי.
תתקדם בקצב שלך העיקר שתישאר מחובר. בהצלחה.
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: אני רוצה להצטרף לפני 11 שנים, 6 חודשים #17980

• manu
  • דירוג זהב
אתה צודק אני מסכים (עד כמה שאני יכול). תודה רבה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן