ברוכים הבאים, אורח

אסירות תודה ל"שמור עיניך"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אסירות תודה ל"שמור עיניך" 1354 צפיות

אסירות תודה ל"שמור עיניך" לפני 11 שנים, 7 חודשים #17304

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
שלום חברים,

אני לא מומחה גדול בקבוצות אך אני מרגיש שאני חייב להביע כאן את תחושותי לגבי מה שקבלתי מחברי כאן וב-SA.

ראיתי את הסרטונים באתר שבו נראים הרבנים: הרב חיים דוד זויבל, הרב אהרון פלדמן, הרב אברהם טוורסקי.
כולם דברו על ההתמכרות לתאווה ולמין כמגפה ממש וכסכנה מספר אחת שרבצת על העם היהודי מעולם.
מי שהכי משך אותי בדבריו היה הרב טוורסקי.
הוא הקריא מכתב מבחור חרדי אמריקאי בישיבה גדולה שכתיבת המכתב הזה היתה "נשימתה האחרונה של נשמה טובעת".
לאחר קריאת המכתב הוא אמר שלא היה לו מה להשיב לבחור, שמור עיניך עוד לא היתה אז והוסיף שאם היום הוא יקבל כזה מכתב או דומה לו, תהיה לו תשובה - שמור עיניך !!!
שמעתי גם ב"עדויות אישיות" עוד בחור בישיבה גדולה ושניהם דברו על מגיפה שהם רק קצה קצהו של הקרחון שלה.

חשבתי לעצמי שבעצם כן היתה לרב טוורסקי תשובה לאותו בחור שכתב לו, כי הרי SA קיימת כבר כמה עשרות שנים.
אז למה הוא לא דיבר על SA, כנראה מהסיבה שאחד העקרונות של SA הוא לא לפרסם את הארגון.
אני מבין שהעקרון הזה נלקח בשלמותו מ- AA כמו שאר הדברים.
אך עלייה וקוץ בה:
הרי לא יקרה כלום אם AA ישארו סמויים מהעין, מכיוון שהרי אצל אלכוהוליסט כולם יודעים שהוא מכור לפני שהוא יודע.
ולכן הוא לא צריך הרבה לסבול לפני שישלחו אותו ל- AA.
אך סקסוהוליסט הוא היחיד שיכול לדעת שהוא מכור בעוד שכל העולם חושב שהוא בריא לגמרי.
ולכן עד שהוא יגיע לזה שהוא מכור ועד שממש במקרה הוא יפגוש עוד אחד כזה (אני לומד עכשו הסתברות - מעניין מה ההסתברות שזה יקרה - כנראה לא ממש גבוהה) שישלח אותו ל- SA, הוא יעשה כאלו סיבובים ויבקר בכל התחתיות שאול שקיימות ואפילו עד מוות לפעמים.
(נכון שלמדנו מ- AA את המחלה ואת התרופה למחלה, אבל ישנם הרבה דברים שונים ולא צריך ללכת ראש בקיר.)

מצד שני מדובר פה במגיפה !!!

ואז מקימי "שמור עיניך" ראו את צו השעה והתגייסו למערכה כמו רבי יהודה הנשיא בהעלאת הש"ס על הכתב:
"עת לעשות לה' הפרו תורתך" !!!
הם פשוט הצילו את עם ישראל מתהום נשייה.
הם הצילו אותי ועוד רבים כמותי מפירוק משפחתי, מפשיטת רגל ממונית, מהידרדרות דתית רוחנית ומוסרית !!!
אני מצטער רק על דבר אחד - ש"שמור עיניך" הוקמה בארץ רק לפני שנה ולא לפני 10 או 15 שנה !!!

אני ממש אסיר תודה לרב יחזקאל ול"שמור עיניך" בכל אתר ואתר.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: אסירות תודה ל"שמור עיניך" לפני 11 שנים, 7 חודשים #17306

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אל תצטער חבר יקר.

שמור עיניך הוקם בדיוק בזמן שבו הוא היה להיות מוקם. "שום דבר - לחלוטין שום דבר - לא מתרחש בטעות בעולמו של אלוקים", זוכר?

אגב, הספונסר שלי אומר בערך את הדברים שלך. שב SA אסור לעשות פרסומת, אז יש כאן ארגון חיצוני שיכול לעשות פרסומת והוא משלים את החסר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן