ברוכים הבאים, אורח

שכני, חברי ובני משפחתי האמיתיים או הפחד מקבוצות חיות...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שכני, חברי ובני משפחתי האמיתיים או הפחד מקבוצות חיות... 823 צפיות

שכני, חברי ובני משפחתי האמיתיים או הפחד מקבוצות חיות... לפני 11 שנים, 7 חודשים #17128

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
שלום לשכני, חברי ובני משפחתי היקרים,
(כן !!! הכוונה אליכם !!!)

"פגישה" בקבוצה הטלפונית היא חושפנית משהו, אבל די עמומה.
למרות ששומעים את קולי וכל אחד (גם מבחוץ) יכול להאזין לי, רבים משתמשים בכינויים ושמות בדויים, אז כך שעבודת הזיהוי הרבה יותר קשה.

כשדובר על פגישה "חיה", נכנסתי ללחץ.
אולי אני אפגוש שם מישהו שיזהה אותי?
אולי אני אפגוש שם מישהו שאני מכיר או שהוא מכיר אותי?
זה ממש הפחיד אותי !!!
למרות שכל אלו שפגשתי בפגישה החיה הם כאלו שדיברתי איתם בקבוצה הטלפונית חודשים ע"ג חודשנים לפני כן, עדיין כפי שאמרתי לא ניתן לזהות ויכול להיות שאנו אכן מכירים בעולם ה"אמיתי".
אך כשהסבירו לי שכמו שאני מפחד מחשיפה, כך זה שאולי יזהה אותי, או זה שאני אולי אכיר, מפחד מאותו דבר שאני מפחד.
ומכיוון שהוא גם מפחד להיחשף, אז הוא גם לא יחשוף כי כולנו באותה סירה.
אחרי הסרת החששות, אפילו זה רק עוד יותר ריגש אותי לפגוש סוף סוף את שכני, חברי ובני משפחתי שאז כה רק דברתי עימם בטלפון.
הפגישה ה"חיה" הראשונה היתה כמובן מאוד מרגשת ונתנה לי המון כוחות.

לאחריה הרגשתי שאני חייב עוד.
כבר חצי שנה שהיה לי טלפון של אחראי קבוצת SA בעיר מגורי ומזמן רציתי לתאם פגישת "סינון" רק שתמיד משהו לא "הלך" ולא הצלחנו להיפגש.
עכשו החלטתי שהגיע הזמן. הרשמתי טלפון וקבעתי פגישה עוד באותו היום ולמחרת הגעתי לפגישה הראשונה שלי בקבוצת SA.
כמובן שהחששות שהיו לי בפגישה ה"חיה" של "שמור עיניך" התגמדו לעומת אלו שבקבוצת SA בעיר מגורי !!!
"אולי אני אכיר שם מישהו?" "אולי מישהו יכיר אותי"?
אבל שוב, כמו מקודם, החששות הפכו להתרגשות לפגוש סוף סוף בחברי האמיתיים.
פגשתי שם את שכני, חברי ובני משפחתי האמיתיים והסתבר לי שהיו שם שלושה שגרים ממש בשכונה שלי ושניים מהם גרים ממש באותו רחוב ולא רק באותו רחוב, אלא בניין ממול. רק שמשום מה לעולם לא נפגשנו קודם !!!
השיא של העניין היה שבראש השנה אחרי תפילת מנחה, פגשתי את אחד מהם שגר ממולי והלכנו יחדו לתשליך וזו היתה חוויה מאין כמוהה !!!

ממליץ בחום !!!
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: שכני, חברי ובני משפחתי האמיתיים או הפחד מקבוצות חיות... לפני 11 שנים, 7 חודשים #17195

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה לך על הדברים, למרות שהתהליך שלי הפוך אני מסכים שבשורה התחתונה יש תועלת לפגוש שכנים בתוכנית, יש בבדידות משהו נורא עצוב ולמרות הפחד הראשוני, כשניסיתי להתמקד בדבר הנכון הבא שכדאי לי לעשות קיבלתי הקלה ושמחה בשכני המכורים.

נ.ב: היתה לי תועלת לפגוש אותך ואת הרגשנות שבך.
שנמשיך יחד.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן