ברוכים הבאים, אורח

מורי ורבותי גיליתי עולם חדש!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מורי ורבותי גיליתי עולם חדש!! 905 צפיות

מורי ורבותי גיליתי עולם חדש!! לפני 11 שנים, 8 חודשים #16086

• דבוק בה'
הדבר שהכי מפחיד אותי מכל הדברים שבעולם הינו - היחשפות!
לחשוף מי אני באמת!
הורי, חבריי, משפחתי, ובכלל כל מי שבא איתי במגע בטוח שמדובר בבחור צדיק שעושה רק דברים טובים ועוזר לכולם, וכו' וכו'
עמוק בבטן אני שומר את האוייב או בעצם את החבר הכי טוב שלי שנקרא התאווה
המשיכה לכל דבר שריח תאווה נודף ממנו, ולא אכנס לפרטים...

את הדבר הזה אני לא מסוגל להוציא מהבטן, אף אחד בעולם לא יודע את זה, וכנראה שאני ימשיך ללכת עם זה כל חיי ויוריד את הסוד הנורא הזה איתי לקבר.

הסוד הנוראי הזה גורם לי ללחצים חזקים, חיפושים נואשים, ובכלל הפיכת חיי(הכפולים) לסיוט אחד ארוך ומעצבן!

כל זה היה נכון עד ליום ראשון האחרון!

ביום ראשון האחרון עשיתי בו זמנית 2 דברים שממש סותרים את כל מציאותי!!
1. השתתפתי בקבוצה חיה.
2. מסרתי את הצעד הראשון שלי(אם כי למפרע התברר לי שיש עוד המון דברים שבכלל לא נגעתי בהם) ואת הבלון העצום הזה ששכב לי בבטן 15 שנה הוצאתי.
אין מילים בכלל לתאר את האושר, השמחה, והרוממות רוח מהשיתוף הזה!

רבותי! כל מי שעדיין חושש ללכת לקבוצות חיות שידע שהוא מפסיד אושר נצחי!
מתי שהספונסר שלי אמר לי שאני צריך ללכת לקבוצה חיה, הלב שלי דפק בקצב מואץ וחשבתי שאני הולך למות! אבל בסופו של דבר עשיתי את זה, אני עד עכשיו לא מבין איך עשיתי את זה, אבל בחסדי אלוקים באופן שלא מובן מאיליו כלל וכלל עשיתי את זה, ואני מרגיש היום אחרת לגמרי!

חבר'ה, תקפצו לאש, תאמינו לי היא חמימה, אוהבת, ומלטפת!...

בעניין: מורי ורבותי גיליתי עולם חדש!! לפני 11 שנים, 8 חודשים #16088

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ידידי היקר, אני שמח לקרוא את הדברים הנפלאים שלך.

ברשותך תיקון קל אחד. אתה כותב: "הורי, חבריי, משפחתי, ובכלל כל מי שבא איתי במגע בטוח שמדובר בבחור צדיק שעושה רק דברים טובים ועוזר לכולם, וכו' וכו'", משמע שזה לא האמת. אז יש לי חדשות עבורך, אתה אכן בדיוק מי שהאנשים סביבך חושבים שאתה. אבל אתה גם חולה.

תחשוב על כך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן