ברוכים הבאים, אורח

איך יוצאים מהבוץ
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך יוצאים מהבוץ 1916 צפיות

איך יוצאים מהבוץ לפני 11 שנים, 8 חודשים #15647

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
לאחרונה אני מרגיש התדרדרות אני מרגיש אני לקראת כניסה לבוץ או שאני כבר בפנים
אני פוחד שאין כבר מה לעשות אני משתדל לתרגל את שלושת הצעדים הראשונים במצבים הקשיים
אבל זה בא אלי בבום כשאני לא מוכן וכמות הנסיונות ממש גדולה גם אם הצלחת בעזרת השם אני יודע שמחכה עוד גל ממש עוד רגע
זו היא כורח המציאות שלי כרגע אז מה עושים  ????? אני ממש פוחד לאבד את מה שבעזרת השם השגתי במיוחד לא לפני ראש השנה

בעניין: איך יוצאים מהבוץ לפני 11 שנים, 8 חודשים #15655

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שלום קודש

תכתוב ותשתף אותנו. אתה תצליח לצאת מזה!

תעצור עכשיו ותתפלל לה' שיעזור לך.

אצלי, השילוה של התפילה והההשתדלות ע"י כתיבה בפורום עבד תמיד.

אם יש לך אפשרות הייתי מציע לך לצאת מהמקום בו אתה נמצא (אפילו להפסיד קצת זמן עבודה) ולהפעיל את הגוף בחוץ. העיקר לשחרר את המתח

דואג ומחזק
אלי

בעניין: איך יוצאים מהבוץ לפני 11 שנים, 8 חודשים #15661

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ידידי היקר,

אני לא מסוגל להישאר יום אחד נקי, שלא לדבר על שמונה וחצי חודשים. אבל יש משהו שעבד עבורי ואני מקווה שיעבוד גם היום. זהו צעד אפס. עוד לפני שאני עובד על שלושת הצעדים הראשונים, אני קודם כל משתתף בקבוצות, משתף, משוחח עם חברים ונהיה חלק מהחברותא.

אני לא מכיר אפשרות להחלים בלי לעשות את צעד אפס. ייתכן שיש חברים שמסוגלים רק לקרוא ולעבוד על הצעדים מתוך התיאוריה, אבל אצלי זה לא עבד. אם אני רוצה שפיות - יש מחיר לכך. המחיר הוא לא גבוה והוא אפילו מהנה, אבל אני חייב להיות חלק מהקבוצה.

אלי, ברשותך אכתוב דעה הפוכה משלך, אם כי ייתכן שזה נכון עבורי ולא בהכרח נכון עבורך. אני לא יכול לצאת ממצב כזה. אין לי סיכוי. ניסיתי את זה אלפי פעמים וזה אף פעם לא עבד. לא כתיבה ולא ספורט לא יוציאו אותי מהמצב שלי. ייתכן שהם יתנו לי דחיה של כמה שעות או אולי אפילו כמה ימים, אבל לי אין כח לעצור את עצמי ובסוף תמיד אתרסק. לכן אין לי ברירה אלא לפנות לכח שגדול ממני שהוא - ורק הוא - יכול להחזיר אותי לשפיות.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: איך יוצאים מהבוץ לפני 11 שנים, 8 חודשים #15674

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!

אלי, ברשותך אכתוב דעה הפוכה משלך...

זלמן היקר

גם אם לא תמיד מסכימים על הדרך, בוודאי שמטרתנו זהה

אני יכול להמליץ רק על מה שאני מכיר, אבל כמובן שכל אחד צריך להתחבר לעצמו ולהבין מה עוזר לו להתקדם בצורה הכי טובה.

בעניין: איך יוצאים מהבוץ לפני 11 שנים, 8 חודשים #15750

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
תודה זלמן על התגובה
באמת לא מיזמן פורסם הפוסט שלך לגבי צעד ה 0
תאמת שאני משתתף בקבוצה אבל אולי לא מספיק לפי מה שאתה אומר צריך להיות מאוד פעיל
אבל אתה במאת חושב שזה מה שגם יכול לעצור את התדרדרות ?

בעניין: איך יוצאים מהבוץ לפני 11 שנים, 8 חודשים #15753

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני יכול לספר רק מה עובד עבורי. אצלי ההשתתפות בקבוצות - דגש על השתתפות, דהיינו לא רק להגיע אלא גם להשתתף - והקשר עם החברים כל הזמן הוא זה ששומר אותי נקי בחסדו הגדול של אלוקים, כל יום רק להיום.

התאווה נותרה אותה תאווה, אבל היום יש לי דרך להתמודד איתה. לא בכוחי - בכוחו. כאשר אני נתקל בתאווה, אני מתקשר לחבר מהקבוצה ומשתף אותו וגם משתף על דברים מהותיים בקבוצה וזה הכלים שיש לי בארגז כדי להתמודד עם ההתמכרות שלי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: איך יוצאים מהבוץ לפני 11 שנים, 8 חודשים #16010

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
זכור לי פוסט נפלא בנוגע ליציאה מן הבוץ. (המשל עם העגלון)

המסקנה שם היתה שבתוכנית הנפלאה הזו (12 הצעדים) אנו לא לומדים איך לצאת מן הבוץ, אלא איך לא להכנס אליו.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: איך יוצאים מהבוץ לפני 11 שנים, 8 חודשים #16032

במחילה מכבוד פותח הפוסט,
אך כל מי שנמצא כאן, הגיעה לכאן כי הוא נמצא בתוך הבוץ ורוצה לצאת ממנו,
ברגע שנתרומם מעל הבוץ, לאט לאט, לא נצטרך להגיע לכאן יותר, ואם נגיע לכאן בכל זאת, זה רק בעבור חיזוק החברים שעדיין מדשדשים בתוך הבוץ.

כך ש, לפי דעתי, השאלה צריך להיות "כיצד אנחנו יוצאים מהבוץ"?

שיהיה בהצלחה.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: איך יוצאים מהבוץ לפני 11 שנים, 8 חודשים #16040

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
משוש,

חיפשתי את הפוסט "עגלון חכם", אך כנראה שנמחק.
אך מצאתי את הסיפור בקבוצת סקייפ "יש עתיד" והנה הוא בקצרה:
[14/06/2012 14:54:18] שמואל: איך היו מראיינים עגלון בקבלה לעבודה?
[14/06/2012 14:54:29] שמואל: היו שואלים אותו כל מיני שאלות ואחת מהן היתה:
[14/06/2012 14:54:50] שמואל: אם אתה נכנס עם העגלה והסוסים לבוץ עמוק, איך אתה יוצא ממנו?
[14/06/2012 14:55:06] אושר: איך ?
[14/06/2012 14:55:19] שמואל: אז הוא מנסה להתפתל עם כל מיני תשובות מתשובות שונות
[14/06/2012 14:55:22] שמואל: ולא מצליח לענות
[14/06/2012 14:55:30] שמואל: עד שהם אומרים לו את התשובה:
[14/06/2012 14:55:43] שמואל: עגלון חכם לא נכנס לבוץ !!!

בתוכנית 12 הצעדים לא מלמדים איך לצאת מהבוץ, אלא איך להגיע למצב כזה רוחני, כזה מחובר לקב"ה, שבכלל לא נכנס לבוץ !!!
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: איך יוצאים מהבוץ לפני 11 שנים, 8 חודשים #16062

לשמואל היקר,
אם לא היינו שוקעים בביצת התאווה, אני לא חושב שמישהו מהחברים היה נמצא פה היום איתנו,
כל הקבוצה והפורום והתכנית הזאת הוקמו מכיוון שאנשים טבעו בביצת ההתמכרות שלהם, וחיפשו בנחרצות ובלא פשרות, דרכים לצאת מהבוץ בו הם נמצאים.
לכן, התכנית אמורה להרים את המכור על הרגליים, דווקא מתוך הבוץ, היא צריכה להכנס בתוך הביצה ולהרים אותו משם, עם כל הצחנה והדביקות המצויים שם.

אולי פספסתי משהו בדרך, אך זאת תפיסתי את תכנית 12 הצעדים, ובכלל כל תכנית האמורה לעזור לאדם לצאת מקשייו ולהגיע למקום מואר יותר ופנימי יותר הקשור אליו יותר.

בהצלחה,
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: איך יוצאים מהבוץ לפני 11 שנים, 8 חודשים #16065

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חברים יקרים, יש לי המון נסיון בכניסה לבוץ ומעט ביציאה ממנו... משוש יקר, אמת, קיום הפורום מקורו בכניסה לבוץ והתבוססות ארוכה ומייסרת בו. זו גם הסיבה שלימדו אותי להיות אסיר תודה על המחלה הזו שבלעדיה לא הייתי זוכה לפתרון משובח שכזה. כדאי לי לזכור מהיכן באתי כי מי שזוכר מניין בא יקל עליו לדעת לאן הוא רוצה ללכת.

אך המשך החלמה והמפוכחות הם כמו ששמואל כותב, בלא להכנס אליו. תוכנית 12 הצעדים אינה תלויה 'בתפיסה' כזו או אחרת, אלו הן 12 פעולות של עשייה רוחנית, מהות פעולות אלו להצמיד את הסקסוהוליסט קרוב אל כח עליון, כך שישאר על הכביש, שלא יגיע אל הבוץ.

תבורכו.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן