ברוכים הבאים, אורח

רוצה להקים קבוצה חדשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רוצה להקים קבוצה חדשה 1203 צפיות

רוצה להקים קבוצה חדשה לפני 11 שנים, 8 חודשים #15401

שלום,

רציתי לשאול אם יש אנשים שרוצים שתקום קבוצה חדשה של 12 הצעדים בשעות הערב המאוחרות (בסביבות 11 בערב), פעמיים בשבוע. דרוש גם מישהו שינחה.

בעניין: רוצה להקים קבוצה חדשה לפני 11 שנים, 8 חודשים #15417

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
קבוצה טלפונית? מה מטרתה? מה ארכה? (אם זה מתחיל ב11 בערב זה עלול להתנגש עם הקבוצה הקיימת של אסירותודה)

קבוצת "סוד הכניעה" וקבוצת "אסירותודה" מכסים למעשה פתיחת יום וסיומו. מה הרעיון שרצית להוסיף?
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: רוצה להקים קבוצה חדשה לפני 11 שנים, 8 חודשים #15419

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
טיפ:

אולי כדאי להקים את הקבוצה בשעות הבוקר המוקדמות שבו יצהירו המשתתפים על בקשתם לעזרת שמים במהלך יום זה.

לדעתי דבר שכזה לא יפריע כלל לאף א' מהקבוצות הקיימות (הן מבחינת הזמן והן מבחינת הנושא)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: רוצה להקים קבוצה חדשה לפני 11 שנים, 8 חודשים #15422

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
רעיון מבורך ביותר!

אכן ישנם כאלו שלא מתאים להם להפסיק את כל העיסוקים באמצע היום ולהשתתף בקבוצה (לי זה מתאים כי אני עושה את זה בשעת הבוקר המוקדמת אצלי לפני שמתחיל כל הבלאגן של היום, אבל אני בהחלט מכיר את זה מקבוצת הערב שאצלי היא באמצע היום בשעה 4:30 ולא תמיד קל לי עם זה).

אני מקווה שיהיו מספיק חברים שרוצים להשתתף בקבוצת ערב ושיהיו עוד רבים שיזכו במתנת ההחלמה הנפלאה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: רוצה להקים קבוצה חדשה לפני 11 שנים, 8 חודשים #15546

רק לאחר שכתבי את ההודעה ראיתי שיש את הקבוצה של אסירות תודה. המטרה של הקבוצה שרציתי להקים היא לאנשים כמוני שעדיין נופלים מדי כמה ימים, ולא מוצאים פיתרון כי שאר הקבוצות בשעות לא נוחות והם כבר התקדמו בצעדים. רציתי לשאול אם זה מספיק להשתתף בקבוצה של אסירות תודה כדי להתקדם בצעדים ולהרגיש התקדמות ממשית, או שכמו עד עכשיו - להיות נקי כמה ימים ולדעת שזה לא יהיה לאורך זמן, כי זה באמת רק עניין של זמן עד הנפילה הבאה (כרגע במצבי הנוכחי).

בעניין: רוצה להקים קבוצה חדשה לפני 11 שנים, 8 חודשים #15552

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
צר לי לשמוע על הרגשתך בנושא. ליבי איתך. יתן ה' שנוכל כולנו יום א' להסתכל על הנפילות ולדבר עליהם בלשון עבר. ללמוד מהם איך להתרחק מאיזורים בעלי סיכון.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: רוצה להקים קבוצה חדשה לפני 11 שנים, 8 חודשים #15554

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
גל עיני,

לא אדבר בשמו של אסירותודה, אבל מהשתתפות בקבוצה נראה לי שזה לא יכול להוות תחליף לקבוצת תמיכה רגילה בה עובדים על הצעדים מתוך קריאה ועבודה עם ספונסר. בקבוצה של סיום היום במתכונת הנוכחית, אנו מבקשים לסגור את היום באופן חיובי שזה אמנם חלק מהתכנית ובודאי משהו שיכול לתת דחיפה אבל זה לא "במקום".

בארה"ב ישנה קבוצה טלפונית של שמור עיניך מהשעה 10:20 בלילה במשך שעה (השתתפתי מספר חודשים), וזה זמן שמתאים להרבה חברים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן