ברוכים הבאים, אורח

מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? 1480 צפיות

מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15097

• Ihope
  • דירוג זהב
אני כבר נקי חודש וחצי. אני עובר יום קשה היום. אני מרגיש שכל הבעיות הנפשיות שלי דוחפות אותי לסם הממכר הזה של התאווה.
אין לי עדיין ספונסר. ולא פסיכולוג.
רציתי לדעת מנסיונכם האם אתם יכולים להגדיר את ההבדל בין פסיכולוג לספונסר? האם הפסיכולוג יכול להיות גם הספונסר?
תודה חברים

בעניין: מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15103

• רוצה טוב
  • חבר קבוע
  • אין יאוש בעולם כלל, אבל כניעה דווקא יש.
בס"ד
שלום חבר, שמי 'רוצה טוב' ואני סקסהוליסט, בחסד ה' יתברך ולא מובן מאליו בכלל נקי כבר 44 יום ומתפלל לה' יתברך שישמור אותי נקי רק להיום.

קודם כל, תמצא מהר ספונסר זמני.
לא עובדים על הצעדים בלי ספונסר.
פסיכולוג וספונסר (כאחד שיש לו גם וגם) זה שני דברים שונים לחלוטין.
לא נסביר מה זה פסיכולוג.
אבל ספונסר זה אחד שמדריך אותך בעבודת הצעדים ומשתף לך מה עבד בשבילו,
לכן הוא צריך להיות אחד שמקדים אותך בעבודת הצעדים ויש לו תקופת נקיות משמעותית.
דברים משניים הם שאתה רוצה את מה שיש לו ושהוא קשוח ולא יוותר לך בקלות, אלא יקפיד שתעשה כל צעד הכי טוב שאתה יכול עכשיו.
פסיכולוג לא תמיד מבין בעבודת הצעדים וגם אם כן הוא לרוב אינו מכור כמוך ולא יכול ללוות אותך כמו שצריך בעבודת הצעדים.
לא באתי לזלזל בפסיכולוג, יש לו את התפקיד החשוב שלו כשצריכים אותו, אבל ספונסר הוא לא.

יום נקי!
אוהבים!
הייליקער בעל שם אמר על הפסוק "ואבדתם מהרה" - שצריך האדם לאבד את המהירות. עכלה"ק.

בעניין: מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15117

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מצטרף לרוצה טוב,

הייתי במשך חצי שנה מטופל על ידי פסיכולוג אבל אין מה להשוות בין זה לבין ספונסר. לספונסר אין את המקצועיות שיש לפסיכולוג, אבל הוא מכיר את הדברים מעצמו. הוא לא חופר לי בראש כמו שעשה הפסיכולוג, אבל הוא מספר לי מה הוא עשה בעצמו במצבים שאותם אני חווה כעת.

כאשר אני מספר לו על יום קשה, הוא יודע לספר לי לא מה כתוב בספר אלא מה הוא עושה באותו מצב ואז יש לי הצעה ברורה לפעולה. יתירה מזו, יש לי אדם שיכול להבין אותי ברמה של מאה אחוז. הפסיכולוג באמת מבין ויודע, אבל הוא לא עבר את הדברים שעברתי.

אני לא מזלזל ח"ו בפסיכולוג, וזה עזר לי המון (יבורך הפסיכולוג בכל מילי דמיטב על כך שהציל את חיי), אלא בא לומר שמי שרוצה לצעוד בתכנית - חייב ספונסר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15125

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מנסיוני, ספונסר שינסה להיות פסיכולוג לא יהיה לא ספונסר ולא פסיכולוג, וכן, ספונסר שינסה להיות פסיכולוג יהרוס לעצמו ולכל מי שיספנסר. בשבילי ספונסר הוא מדריך. בדיוק כמו שפרופסור למזרחנות שמרצה באוניברסיטה לא יכול להיות מדריך טיולים...

אני חשתי משהו ממגנט במי שדיבר אלי בגובה העיניים, שהבין אותי מבלי שהייתי צריך להסביר לו, במי שדיבר את הנסיון שלו, הגם שראיתי לא מעט מקרים בהם התערבות אנשי מקצוע הייתה הכרחית, יש דברים בנפש שנשברו שצריך לקבל בהם עזרה מקצועית.

ביל W מייסד A.A. עצמו, טופל אחרי כעשר שנות מפוכחות על ידי פסיכיאטר בנוגע להתקפי הדיכאון שלו...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15135

לIHOPE,
פסיכולוג הוא איש מקצוע, אשר יכול להוות ולהיות גם ספונסר, תלוי על מי נפלת ועל איזה אישיות של אדם נתקלת בו בתור איש מקצוע.
רוב החרדות והפחדים, החששות והספקות נובעים מקשיים מלקבל החלטות וראיית המצב האמיתי ולא הסובייקטבי שמשתקף מהעיניים שלנו.

לעניות דעתי, אני ממליץ קודם כל לנסות להיות בקשר עם ספונסר מהפורום, כמובן אחד שתרגיש איתו נוח ופתוח לדבר ולשוחח על הכל. כולל המקומות החשוכים והאפלים שהינך פוחד לפתוח אותם ולחשוף אותם.

תלך על תכנית 12 הצעדים בכל נפשך, כאילו אין מחר, תעשה את הצעדים כמו שצריך, לאט לאט אך מהר מהר.

פסיכולוג לעתים קשה למצוא אחד אמין וטוב, בדרך כלל משלמים להם הון תועפות למשך מפגשים רבים ולא תמיד מועילים.

לכן, המלצתי הכנה היא לנסות קודם כל לראות אם מטרות התכנית ויתרונותיה יכולים לענות על המצב בו אתה נמצא ולהוציא ממך דברים פחות טהורים ולהכניס במקומם דברים טהורים וישרים.

מקווה שעזרתי,

ב-ה-צ-ל-ח-ה
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15137

• סוד הכניעה
  • מנהל

פסיכולוג הוא איש מקצוע, אשר יכול להוות ולהיות גם ספונסר, תלוי על מי נפלת ועל איזה אישיות של אדם נתקלת בו בתור איש מקצוע.

לא יודע איך זה מסתדר עם ההגדרה הברורה של ספונסר בספר הלבן (אלא אם כן מדובר במכור שעובד על פי הצעדים בעצמו):

יש כמה דרישות הכרחיות מאדם שמתעתד להיות מאמן, אבל תקופה של מפוכחות מינית סבירה, וכן ניצחון הולך ומתחזק על התאווה בהחלט חיוניים. עוד דרישה היא שהוא או היא יקדימו אותנו בעבודה על הצעדים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15146

לסוד הכניעה,
יש פסיכולוגים שהיו מכורים למין והצליחו לצאת מכך על ידי תכנית 12 הצעדים, רק צריך למצוא אותם.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15152

• סוד הכניעה
  • מנהל
אסביר מדוע פסיכולוג לא יכול להיות ספונסר.

ראשית כל, כאשר מדברים על פסיכולוג, לא מדברים כמובן על חבר מכור שבמקרה גם פסיכולוג. כאשר פותח הפוסט שאל את השאלה שלו, הוא התכוון (כפי שכל אחד הבין) האם פסיכולוג במקצועו, אדם שאני הולך אליו ומשלם לו, יכול להיות גם הספונסר שלי. על כך התשובה שלילית.

ספונסר לא יכול לקבל תשלום על עבודתו - פסיכולוג מקבל.

אחת המסורות קובעת כי לעולם אין ל SA להפוך לארגון מקצועי - דבר שסותר לחלוטין העסקת פסיכולוגים בתור ספונסרים.

מה שכן, ממליצים פעמים רבות לפנות לפסיכולוג כדי לפתור בעיות נוספות (ועשיתי זאת בעצמי, וכפי שציין אסירותודה שגם ביל וו. הלך לפסיכולוג). לעניות דעתי זה יכול להיות שילוב מוצלח, אבל לא לערבב בין הדברים. פסיכולוג הוא איש מקצוע שנמצא במקום אחר לחלוטין מאשר הספונסר.

בעניין: מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15153

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
בברכת את ווהב בסופה!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15156

• Ihope
  • דירוג זהב
סוד היקר, כתבת: "מה שכן, ממליצים פעמים רבות לפנות לפסיכולוג כדי לפתור בעיות נוספות (ועשיתי זאת בעצמי, וכפי שציין אסירותודה שגם ביל וו. הלך לפסיכולוג). לעניות דעתי זה יכול להיות שילוב מוצלח, אבל לא לערבב בין הדברים. פסיכולוג הוא איש מקצוע שנמצא במקום אחר לחלוטין מאשר הספונסר."

תוכל להרחיב קצת ואם אפשר עם דוגמא או שתיים. איזו שאלה אתה נועץ בספונסר שלא תשתף את הפסיכולוג, וכן להיפך.

הרי בפני שניהם אתה פותח את צפון לבך ומקוה לקבל הדרכה והשראה.

תודה חבר.

בעניין: מה ההבדל בין ספונסר לבין פסיכולוג? לפני 11 שנים, 8 חודשים #15162

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חברים יקרים, האשכול הדרדר. חבל, היה כאן דיון ראוי שהלך לאיבוד. צר לי, נאלצתי לדלל לא מעט מהמשפטים, זכרו, אנו כאן כדי לקבל כח האחד מזולתו. אקווה שהמסר יובן לכל הנוגעים בדבר.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן