ברוכים הבאים, אורח

אני חסר אונים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני חסר אונים 1758 צפיות

אני חסר אונים לפני 11 שנים, 8 חודשים #14389

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אין כאן עוד פוסט שמסביר את התאווה וכל הבלאגן, אלא פשוט הצהרה אמיתית ביותר של חוסר אונים.

קיבלתי תשובה שלילית על איזה נושא שחיכיתי לו כמה חודשים טובים והרבה מאוד היה תלוי בכך, ולבסוף זה שלילי סופי. אחרי כל המריחות והבלאגן - טרקו לי את הדלת בפנים.

בתזמון מושלם יש לנו מזכירה חדשה במשרד. איזה כיף לי להאשים אותה, לומר שהיא מתלבשת כמו לתצוגת אופנה. ככה אני יכול לתרץ את התחושות שעולות בתוכי.

אם כל זה לא מספיק, הבטריה של הפלאפון שלי נגמרה. ירדתי לרכב כדי להטעין והסתבר שהמטען לא שם. אני מנותק מהספונסר והחברים. אני חסר אונים מול עצמי, מול הכעסים, מול הפחדים, מול העתיד, מול כל דבר שזז.

ירדתי כבר על הברכיים היום פעם אחת. אני הולך לעשות את זה פעם נוספת.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אני חסר אונים לפני 11 שנים, 8 חודשים #14390

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
תחזקנה ידיך סוד היקר
אין לי מה לחדש לך
רק לברך אותך שתצליח להיכנע מול ה' באמת בניסיון הנוכחי
זה נשמע כך.. פשוט להיכנע.. הרי כך לימדת אותנו... לא?

בעניין: אני חסר אונים לפני 11 שנים, 8 חודשים #14392

• סוד הכניעה
  • מנהל
בנתיים ירדתי על הברכיים וגם הצלחתי להשחיל מילה עם הספונסר. חסד אלוקים - לגמרי לא מובן מאליו.

הוא שאל אותי האם אני רוצה לצמוח מתוך הבלאגן. אמרתי שאני רוצה למות אבל בכל זאת מוכן לצמוח.

הוא האיר לי שאלוקים בסך הכל שלח לי מסר ואין לי מה לכעוס על המנוולים כי הם רק השליח ובאנגלית אומרים "אל תהרוג את השליח".

הוא שלח אותי לכתוב - בכתב יד דווקא, לא במחשב - את מה שעבר עליי.

אני כבר מרגיש יותר טוב.

תודה לאבא.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: אני חסר אונים לפני 11 שנים, 8 חודשים #14422

• moved
  • דירוג פלטיניום
חוסר אונים זו לא מטרה- זה הפתח למציאת פתרון אמיתי.

אם החוסר אונים הראשון לא הביא לזה- אז אולי זה לא היה חוסר אונים אלא מס שפתיים בלבד.

מצד שני, אני לא בדרך לאשפוז בבית חולים לחולי נפש, לא אבדתי את מקום העבודה שלי, ואשתי לא לקחה אותי לרבנות. אני מנהל חיים נורמאליים לחלוטין. וזו הסיבה שאני צריך להזכיר לעצמי כל בוקר שלמרות ההצגה היפה שבה אני מככב, אני באמת חסר אונים.
בוודאי מול כוחות התאווה, אבל גם ביחס להרבה דברים אחרים בהצגה שלי.

אם הייתי נשאר עם החוסר אונים עליו הצהרתי לפני 3 חודשים, הייתי כבר מזמן מרגיע את המצפון עם איזה חתיכת תאווה עסיסית. המזל שלי הוא שהחברים כאן טורחים להראות לי עד כמה אני חסר אונים.

בעניין: אני חסר אונים לפני 11 שנים, 8 חודשים #14430

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חברים יקרים, נראה שיש קצת בילבול בין המושגים, אנסה לתרום מעט מנסיוני: חוסר אונים זה מצב נתון. עובדה, אקסיומה שאינה ניתנת לערעור. אני יכול להשלים עם זה, אני יכול להאבק בזה. זה לא יעזור לי. התמונה לא תשתנה (ואם כן, זה רק למראית עין)

עובדה שאינה ניתנת להסבר עבור איש כמוני היא , שברגע שאני 'מצהיר' שאין לי כח, ואני מתנהג כמי שאין לו כח, אני מקבל כח. כח לחיות את המציאות. אני יכול לנסות, לתאר איך זה עובד אצלי, זה ארוך ומיותר. (כרגע)

בשורה התחתונה אלוקים עושה שם משהו שאני לא יכול לתאר לחלוטין. זה לא שאני בוחר להשאר בחוסר הכח הראשון... אם אשאר בחוסר הכח הראשון אהיה חייב לקחת כח אחר, שלילי...

לדוגמא: בקשתי מהבוס משהו, הוא סירב, אין לי היכולת לשנות את דעתו. זו עובדה. כרגע יש לי 2 אפשרויות: האחת לנטור לו, לקלל אותו ולשים לו רגליים, לחכות לו בסיבוב...

ויש לי אפשרות 2: להבין שאין לי כח. להשלים עם התוכניות של אלוקים בעבורי. לקבל את זה שהסירוב הוא הדבר הנכון לי מאת ה'.

מה עדיף?
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אני חסר אונים לפני 11 שנים, 8 חודשים #14454

• Ihope
  • דירוג זהב
אסיר תודה.
תודה על הבהרת המושגים.
שאלה:
האם אתה כופר לגמרי ברעיון של "אם אתה עושה מעצמך סמרטוט, אל תתפלא אם ישתמשו בך לספונג'ה"? איפה אנחנו כן צריכים לעמוד על שלנו?
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: אני חסר אונים לפני 11 שנים, 8 חודשים #14457

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום, קראתי שוב את שכתבתי ולא מצאתי שום איזכור לסמרטוט. ולא, אין אדם בעולם שיכול לעשות עימי ספונג'ה. אני בן אהוב של אלוקים. חלק אלוק ממעל. אני לא כופר בכלום. אני מאמין בחיבור למציאות.

אסביר את ההבדל. איני שטיח, בכל הקשור לשיח, לאיך שמדברים אלי, אציב גבול ברור מאוד. אבקש בנימוס שלא יפנו אלי בצורה הזו. ובמידה שהדבר ימשך, אקום ואלך. אמנם אין לי כח לשנות את הזולת, אך איני חייב לספוג, הספונסר שלי לימד אותי, שזו לא גבורה גדולה לשים מסכה על הפנים וללכת לקבל ערך מהתאווה.

בקשר לתוכן של מה שנאמר לי, למילוי רצוני, לשאיפות שנגוזו, אמנם אני רגיל לראות העולם מצדו השני של המתרס, נח לי להאשים, להתלונן - עשו לי, מנעו ממני, קיפחו אותי - ובשם התחושות הללו גרתי בגהינום. שכר הדירה כל כך יקר שאיני יכול לעמוד בו גם אם הדברים נכונים.

זו בדיוק הסיבה שמציעים לי בתוכנית לזכור שיש מי שמנהל את העולם. מעבר להשתדלות סטנדרטית כדאי לי להרפות. לזכור שאין לי כח לנהל את העולם. רצונו נעשה בחיי גם שזה לא נח לי.

כמה טוב שאלוקים מנהל את העולם ולא אני.

מקווה שעכשיו הייתי ברור יותר.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אני חסר אונים לפני 11 שנים, 8 חודשים #14460

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
IHOPE היקר,

נראה לי שמי שדוגל במשפט הזה (על הסמרטוט והספונג'ה), רחוק מאוד מלהיות מחובר לקב"ה.

חשוב על זה.

בהצלחה

שמואל
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: אני חסר אונים לפני 11 שנים, 8 חודשים #14467

• סוד הכניעה
  • מנהל
תודה חברים. יש לי עוד המון מה לשתף על ההתפתחויות מאז ועל הצמיחה שאפשר לעשות במקום החידלון והמוות. כמעט יומיים לא הייתי ליד מחשב וכעת אני כאן לכמה דקות. אשתדל בעז"ה להרחיב מחר.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן