ברוכים הבאים, אורח

שיתוף אישי לתועלת הרבים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיתוף אישי לתועלת הרבים 1112 צפיות

שיתוף אישי לתועלת הרבים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13901

• דבוק בה'
אני נמצא בתכנית כבר יותר מחודש וחצי, ולצערי נפלתי שוב ושוב.
בנפילה האחרונה שלי דיברתי עם הספונסר והוא חידד לי את הנקודה של 'רק להיום'(אני לא יודע אם הוא שם לב לזה, כי דיברנו על הרבה ענינים, אבל זה מה שאני לקחתי)
ומאז ב"ה עברו כבר 10 ימים עם הרבה (כמעט) נפילות וכל פעם הזכרתי לעצמי את הדבר הזה, רק להיום! רק לשעה הקרובה! ולפעמים זה היה רק לרבע שעה הקרובה! ופשוט זה עובד!
בהתחלה שהיו מתחילים הפנטזיות וכו' הייתי מבקש מה' בשתי שניות שיקח ממני(וממש לא מעוניין שהוא באמת(!!) יקח את זה ממני, וכמובן שהייתי נופל.
עכשיו, עוד לפני שמתחיל הגל הגדול, אלא שאני מרגיש קצת שמשהו מתחיל, אני מבקש מה' שיקח ממני את זה 'רק להיום' וזה פשוט הולך!
כמו"כ הספונסר שלי ביקש ממני להפסיק עם האייפון שלי לתקופת מה, וגם כאן, בהתחלה הייתי בטוח ש'יפלו השמים'.. כל החיים שלי היו שם, הזכרונות, מטלות, טלפונים, וכו' וכו'(למי שיש אייפון בוודאי יודע על מה אני מדבר) וגם כאן, כל פעם שאני נזכר בו אני אומר לעצמי: רק היום לא, מה יהיה מחר? לא אכפת לי.. וגם כאן זה עובד פלאים.
בקיצור, אני מציע לכל אחד, במיוחד לחדשים כמוני, אם יש איזה בעיה, תפוררו אותה לימים, שעות, ולפעמים לדקות!
בהצלחה לכולם!

בעניין: שיתוף אישי לתועלת הרבים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13906

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
מדהים.

ברשותך, אולי תוכל להרחיב ולהסביר למה הענין של "רק להיום" אכן מצליח עבורך. הרי ברור שאם אני משתמש בזה בתור טריק לדחות את הנפילה - זה לא יעבוד, אבל במציאות ה"רק להיום" עובד מאוד. מדוע?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שיתוף אישי לתועלת הרבים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13963

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אשריך. מנסיוני, אם תמשיך להכנע, להרפות, תסכים להצעות שמציע לך הספונסר. תדבוק בהם מבלי 'להבין'. אתה תגדל בהחלמתך וימי נקיונך. אתה תתקדם. בדוק. חזק ואמץ בכניעתך.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: שיתוף אישי לתועלת הרבים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13965

• דבוק בה'
אז זהו שאני באמת חושב שזה רק להיום.
אני לא עובד על עצמי, שאני יגיד כל יום רק להיום, אלא זה באמת ככה!
מה יהיה מחר רק אלוקים יודע, ואני מבקש ומתחנן אליו שהיום יעזור לי, כי אין לי שום סיכוי להצליח עם זה לבדי!!
אני לא מאמין שאני כותב את המילים הללו, כמו עוד איזה נעבעך.. אבל זאת המציאות כבר יותר מ15 שנה! אני לא מסוגל להתגבר על עצמי!

בעניין: שיתוף אישי לתועלת הרבים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13967

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
נעבך? אין עוצמה בעולם שאני מכיר יותר מאשר כניעה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: שיתוף אישי לתועלת הרבים לפני 11 שנים, 9 חודשים #13980

• Ihope
  • דירוג זהב
תודה משה על החיזוק החשוב.
אני כבר כג' שבועות בתוך הענין של רק להיום וחושב יותר מפעם ביום על שלושת הצעדים הראשונים. משתתף בשיחות בטלפון וקורא הרבה בפורום.
זה פשוט עוזר לי המחשבה העצומה הזאת שאם יש אלוקים בעולם הוא לא מעוניין שאני אפול שוב לחושך שבו הייתי.
אני שוב ושוב בתוך הטכניקה של אני לא נלחם כי אין לי שום סיכוי לנצח. אני פשוט נותן לאלוקים להילחם בשבילי וכל זה ר ק  ל ה י ו ם ! אני יודע בוודאות שאם "זה לא רק להיום" אין לי סיכוי להתעלם מהתאווה.
זה לא קל. אבל זה הרבה יותר קל מאשר לחיות (או יותר נכון למות) בתוך התאווה.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן