ברוכים הבאים, אורח

אלוהים אוהב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אלוהים אוהב 348 צפיות

אלוהים אוהב לפני 3 שנים, 2 חודשים #132909

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אלוהים אוהב

לחלק מאתנו אף פעם לא יצא לחשוב או להתעמק בכלל על אלוהים, שלא לומר על מה הם התכונות שלו. אבל רבים מאתנו חשבו גם חשבו, והמחשבה הייתה שאלוהים הוא ישות שברא את העולם ועומד עם זכוכית מגדלת בכדי לבדוק מי לא מתנהג כראוי, שלא לומר מתנהג רע. ומעניש אותו כיד הדמיון הטובה. סקילה, הרג, חנק, שריפה עד אין סוף וחוזר חלילה. חלקינו פיתחנו את התאוריות האלה לבד, וחלקינו חשבנו ככה מתוך הבנה שכך למדו אותנו. לא פלא שעם הזמן התרחקנו מאלוהים יותר ויותר. רגשית, נפשית וגם טכנית. כי מי מעוניין להיות בקשר עם אלוהים שנוקם ונוטר וכל היום מנענע את הראש שלו לצדדים מרוב אכזבה שיש לו מאתנו. בעיקר אם מצאנו לעצמינו אלוהים חדש בדמות תאווה ש״אוהבת" אותנו ללא תנאי וללא גבול כביכול. למה שנפנה לאלוהים רגזן וכעסן אם יש לנו בצד השני של הכביש מישהי שכל כולה מבטיחה לנו אהבה, נחמה ורוגע אין סוף? ובכן, אם אנחנו באמת רוצים להשתחרר מבית הכלא ששמו תאווה ושימוש, היינו מוכרחים למצוא אלוהים אוהב ומיטיב, שאוהב אותנו לפחות כמו שהראש שלנו מספר לנו שהתאווה אוהבת אותנו. אהבה ללא תנאי וללא גבול, אלוהים שמפרגן ושרוצה אך ורק בטובתנו. אחרת למה שנרצה לפנות אליו ברגע של כאב, בדידות או קושי? אכן זה לא קשר שנוצר בין לילה, בוודאי לא כשאנחנו עדיין עטופים בדעות קדומות על מיהו ומהו אלוהים בשבילנו. אבל אם יש לנו את האומץ הנחישות והפתיחות הדרושים לכך... זה אכן יקרה לנו.

שאלון להיום

•      האם יש לי היום את האומץ לוותר ולהרפות מהדעות הקדומות שיש לי כלפי אלוהים?

•      האם יש לי היום את הפתיחות ואת הנכונות לפתח קשר חדש עם אלוהים אוהב, שאוהב אותי ללא תנאי? או שאני בוחר היום להמשיך ולהחזיק בכוח בדעות הקדומות שגורמות לי להתרחק יותר ויותר מאלוהים?

•       מה יוכל לעזור לי היום לפתח קשר חדש ובריא עם אלוהים אוהב?

תפילה להיום

אלי, עזור לי היום להאמין ולהפנים עד כמה אתה אוהב אותי ללא תנאים. עזור לי
היום להרפות מכל הדעות הקדומות והעקומות שיש לי כלפיך ושמרחיקים אותי
ממך. עזור לי היום להאמין שאתה אוהב אותי יותר ממה שנדמה לי שהתאווה
אוהבת אותי, כדי שאני יפנה אליך בזמן אמת. אמן.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן