ברוכים הבאים, אורח

תכנות מחדש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תכנות מחדש 170 צפיות

תכנות מחדש לפני 3 שנים, 3 חודשים #132071

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

מתוך הספר לצעוד לתוך היום - 18 בינואר

כשאנו מגיעים לתוכנית, אנו צריכים לעבור תכנות מחדש. הדבר הראשון והקריטי הוא, להתחיל לתכנת את המוח שלנו מחדש בכל מה שקשור לסם שלנו. החל בהפנמה שהדבר הכי מתוק שהכרנו עד היום, הסם שלנו, הוא בשבילנו רעל שיהרוג אותנו נפשית, רגשית, ורוחנית. ובנוסף, אנו מתחילים להפנים שיש לנו את האפשרות לוותר ולהיכנע מול הדחף הממכר שלנו, ולא לפעול עליו.

אנו מתחילים להפנים שלא נמות אם נוותר רק להיום על הסם. אנו צריכים לתכנת מחדש את המוח שלנו ולהפנים שהסם שלנו הוא לא הדבר הכי חשוב בעולם, ובהחלט לא הדבר שבשבילו צריך וכדאי לחיות.

אנו צריכים להתחיל להפנים שהעולם שסביבנו אינו סרט אחד גדול, ושבני האדם שבתוכו אינם מוצרים שאמורים להזין אותנו. התכנות הזה לוקח זמן ובהחלט אינו קורה בין לילה. זהו הלם ושינוי המערכות שעליהם פעלנו ושדרכם תפסנו את העולם סביבנו במשך שנים. לכן לא ביום אחד נתחיל לראות בני אדם כבני אדם ולא כמוצרי מין, ואת העולם כולו בעינים מפוכחות. התכנות הזה נוצר ומתהווה ככל שנאפשר לו להיווצר, על ידי הרצון הכנה שלנו לחוות שינוי גישה וחופש מהסם שהפכה אותנו לשפוטים שלה. ובעיקר, על ידי הסבלנות שיהיה לנו בשביל שיקרה.

שאלון להיום

•           האם אני פתוח וסבלני מספיק היום בשביל לעבור תכנות מחדש, ולראות את העולם בצורה שפויה יותר? או שאני עדיין מעוניין להישאר עם אותה מחשבה וגישה חולה כלפי החיים?

•           האם אני רואה את עצמי היום מוותר על הריגוש והדרמה שהופכת את כל העולם למופע דרמה אחד גדול, ובמקום זאת, אני מוכן להתחיל לחיות בעולם שפוי עם הרבה פחות דרמות?

תפילה להיום

אלי, עזור לי היום להיות פתוח ונכון לתכנת את המוח שלי מחדש עם המון סבלנות, ולוותר על החשיבה החולה והישנה שלי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן