ברוכים הבאים, אורח

סגולת הדביקות בספרים ובחברים - מתוך מאמרי שמעתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: סגולת הדביקות בספרים ובחברים - מתוך מאמרי שמעתי 2717 צפיות

בעניין: סגולת הדביקות בספרים ובחברים - מתוך מאמרי שמעתי לפני 11 שנים, 10 חודשים #9606

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
למי שתוהה למה כן נמחקו כאן הודעות בודדות, זה לא היה שום ציטוט מספר קודש. זה היה אדם שהחליט שהוא גלגול של "צדקייה בן-כנענה" נביא שקר מזמן חורבן בית המקדש - לא פחות.

נראה לי שכולם מסכימים שזה עבר גבול מסויים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: סגולת הדביקות בספרים ובחברים - מתוך מאמרי שמעתי לפני 11 שנים, 10 חודשים #9692

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
כמנהלי פורום זה בסדר גמור למחוק חומר שאינו ראוי לטעמכם
אך לפעמים יש מקרים שקוראים כאן תגובות שהרבה הרבה הרבה יותר גרועות ממחיקה. כמו שמות גנאי כאלה ואחרים (וחז"ל החמירו מאוד במי שמכנה שם לחברו - ואני מפחד לצטט)
או סילוק מהפורום כאישיות לא רצויה וכו'
נראה לי שאם מישהו מפריע לו אשכול מסוים או חבר פורום מסוים בפורום, הוא יכול פשוט להתעלם, לא להגיב או כל דבר אחד העולה על רוחו אך לא להעליב!
לעניות דעתי נדמה לי שזה גם חלק מהצעדים (8,9 )
אז לכל הדבקים בצעדים פלא איך אפשר לשמוע תגובות כאלה...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: סגולת הדביקות בספרים ובחברים - מתוך מאמרי שמעתי לפני 11 שנים, 10 חודשים #9697

• moved
  • דירוג פלטיניום
miani,

חיי תאווה הם חיים נסתרים, חיים שאנחנו שומרים לעצמינו באגואיסטיות מרשימה.  התרופה לתאווה היא לשתף אותה עם אחרים (נדמה שלי ששמעתי את זה ממך)

כאן בפורום אנחנו חושפים את הכל, מדברים על הרבדים הכי עמוקים של הנפש. מה שביום יום אנחנו מסתירים היטב, פה אנחנו מגלים.

בשביל לתת לכולם הרגשה נוחה, אנחנו שמים לעצמינו מסיכה אחת. המסיכה הזו זה הניק שלנו. אם נתחיל להוסיף מסיכות לעצמינו, אז הפורום המיוחד הזה יאבד את יחודיותו. כי כל אחד יתחיל לעטות על עצמו מסיכות שונות  שרק יתנו לו עולמות דימיוניים נוספים לברוח אליהם. זה לא חלק מההחלמה, זו העמקת המחלה

סלח לי על השאלה אבל האם הניק MIANI זו המסיכה היחידה שלך?

אוהב אותך מאוד, וצריך אותך לידי, חזק, הגיוני, ובהחלמה.
עובד

בעניין: סגולת הדביקות בספרים ובחברים - מתוך מאמרי שמעתי לפני 11 שנים, 10 חודשים #9772

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
moved כתב on 11 יוני 2012 08:07:

miani,

חיי תאווה הם חיים נסתרים, חיים שאנחנו שומרים לעצמינו באגואיסטיות מרשימה.  התרופה לתאווה היא לשתף אותה עם אחרים (נדמה שלי ששמעתי את זה ממך)

כאן בפורום אנחנו חושפים את הכל, מדברים על הרבדים הכי עמוקים של הנפש. מה שביום יום אנחנו מסתירים היטב, פה אנחנו מגלים.
...
סלח לי על השאלה אבל האם הניק MIANI זו המסיכה היחידה שלך?

אוהב אותך מאוד, וצריך אותך לידי, חזק, הגיוני, ובהחלמה.
עובד

בס"ד
לא בטוח שמבין טוב את המושג "ניק" אך אם זה כמו שהבנתי שהכוונה לכינוי "מי אני"
הסברתי אותו באשכול אחר - שבחרתי בשם הזה כי בזמן הנפילה שלי אנלא יודע מי אני כאילו לא מכיר את עצמי...
ובאמת מה ההבדל אם אקרא לעצמי דוד, בן, שלמה או רונן בכל מקרה אף אחד לא שם כאן תמונה ומפרסם את עצמו לדעת...
אך אם לא הובנתי נכון אנסה להסביר את דברי שוב.
אין לי בעיה בחשיפת רגשות, בשלילת רעיונות, בסתירה של דברים שנאמרו לפני. רק אמרתי שיש להיזהר שלא לפגוע!
מענין כי בדיוק היום קראתי ששאלו את החזון אי"ש 
"מהי ההצלחה הגדולה ביותר של האדם בעולם?"
וענה: "לעבור את החיים בלי לפגוע באף אדם" ...

הלוואי שנזכה אפילו בביתנו שלנו...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן