ברוכים הבאים, אורח

מה נהיה איתנו? התמכרנו לפורום?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מה נהיה איתנו? התמכרנו לפורום? 2468 צפיות

אני חושב שכבר הגיע הזמן... לפני 11 שנים, 11 חודשים #8759

שאיש מקצוע,ואני מדגיש שוב-איש מקצוע,יסביר פעם אחת ולתמיד לכולנו,מהי התמכרות? איפה הגבול בין פעילות  סטנדרטית להתמכרות? האם אפשר לצאת מהתמכרות? וכיוצ"ב.
הנושא הזה עולה לדיון אחת לכמה זמן,זה נושא שמטבע הדברים מעסיק מאד את כולנו,ובניגוד לכל דיון אחר בפורום,שבו זה לגיטימי שכל אחד יביע את עמדתו והשקפת עולמו,פה זה נושא למומחים ואנשי מקצוע.
בנושא רפואי אני לא חושב להגיד את עמדתי-אני לא רופא.אני רוצה לשמוע איש מקצוע.
בתחום משפטי אני אשמע עו"ד,זה  לא התחום שלי.
התמכרות זה נושא ששייך לפסיכולוגים [ורופאים גם..].הייתי שמח לשמוע אותם.
אנשי האתר,אנא הרימו את הכפפה!

בעניין: מה נהיה איתנו? התמכרנו לפורום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8761

• דובי
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב
לדעתי (ואולי אני חוזר על דברים שנאמרו) עדיף פי אין סוף את הפורום על התאווה .
גם אני בזמן הקצר שאני פה מבלה את רוב זמני הפנוי בפורום. וזה מפריע לי למהלך התקין בבית . אבל התאווה לעומת זאת הרסה אותי ואת הבית . אין בכלל השוואה ....    זה גם עצת היצר להגיד לי שאני מתמכר לפורום ותוריד פרופיל.
בזמן שזה נותן לי המון כוח . ויכולת לחזק אחרים שמחזקת גם אותי וכו'
  נו יופי חברים עלינו על דרך . מרגישים על הסוס . קיבלנו כוח מהפורום ומהחברים .  ועכשיו כשיש לנו מה לתת ולעזור לאחרים שבאים ... 
בואו נרד מהפורום הוא ממכר ומפריע בחיים .            לא יודע זה נשמע לי אנוכי
                    עם הזמן נתאזן ונשהה בפורום פחות . אבל להילחם בזה ?

יום נקי לכולם

בעניין: מה נהיה איתנו? התמכרנו לפורום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8762

מידע על קצה המזלג לבקשת "אחד מסיירת מובחרת"
הגבול בין פעילות סטנדרנטית להתמכרות עובר כאשר האדם נשלט באמצעות דחפים פנימיים גופניים ללא יכולת לחדול מהצורך לבצע את אותה פעולה שהתרגל אליה. למשל: אדם הצורך סם מסויים, התרגל לגירוי והעונג שהסם הביא לו. אך עם הזמן הסבילות של הסם על מוח המכור תעלה והוא יצטרך להעלות את המינון על מנת לספק את אותו גירוי. ברגע זה הוא נקרא מכור ללא יכולת להפסיק.

ישננם 2 סוגי התמכרויות: אחת, התמכרות פיזית לחומרים הנכנסים אל הגוף, התמכרות זו קשה מאוד ולא תמיד ניתן להוציא את האדם מהתמכרות זו מכיוון שחומרים כימיים מסוכנים משפיעים כעת על המוח. תלוי כמובן, כמה אותו אדם צרך סמים, איזה מינון, בן כמה הוא, וכו' וכו'..
התמכרות שנייה: זאת ההתמכרות התנהגותית, למשל, התמכרות למין, קניות, עבודה ועוד... במצב זה, אין חומרים מסוכנים הנכנסים אל הגוף באופן פיזי לכן המוח נשאר נקי לחלוטין מהפרעות כימיות או מחוסר איזון כימי. (יש חולקים כמובן, הפסיכולוגים והפסיכיאטרים, ).
מהתמכרות זו, קל יותר לצאת ולהשאר נקי.

יש חולקים על חלק מדבריי אלו, ואשמח אם הם ירימו את הכפפה ויגידו את דבריהם. תמיד טוב לשמוע את שני צידי המתרס וזה להחליט, ללבן דברים וכו'... שיהיה בהצלחה

אוהב אתכם..
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מה נהיה איתנו? התמכרנו לפורום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8764

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
אני לא צריך שום אנשי מקצוע !!!
כולכם פה אנשי המקצוע שלי !!!

אם אני רואה שכשממלאים דלק באוטו - האוטו נוסע, אני לא צריך שום איש מקצוע שיאמר לי שהדלק גורם לאוטו ליסוע !!!
ואם תביאו לי איש מקצוע שיגיד לי שהדלק גורם לאוטו שלי לטוס, אני אזרוק אותו מכל המדרגות !!!
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: מה נהיה איתנו? התמכרנו לפורום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8766

• דובי
  • דירוג פלטיניום
למשוש חיי
  נחמד שהגדרת אותנו בהתמכרות הקלה . זה ממש גרם לי לאנחת רווחה
אם לא אכפת לך לשתף אותנו איך בקלות כל כך יוצאים מהתמכרות למין ונשארים נקיים זה ממש פנטסטי
                                                                        מחכה לתשובה בכליון לב

בעניין: מה נהיה איתנו? התמכרנו לפורום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8767

ל"דובי"
האדם מעליי שאל "האם אפשר לצאת מההתמכרות" הוא לא התעניין איך ולמה, לכן הצגתי עובדות יבשות לחלוטין לפי מיטב הבנתי הדלה.
באיזה אופן זה יותר קל באיזה אופן זה יותר קשה ומה ההשוואה בין ההתמכרויות זה לא מעניין אותנו.
אנחנו חושבים רק על איך לצאת מההתמכרות וכמה שיותר מהר, עם כמה שפחות כאב לנו ולסובבים אותנו. זה מה שצריך לעניין אותנו.

וכמובן, יש שיחלקו, יוסיפו ביאורים, לכן קח את הזמן ואל תמהר להסיק מסקנות.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

למשוש חיי לפני 11 שנים, 11 חודשים #8771

דיברתי על איש מקצוע,וכתבת לי מידע לפי "הבנתך הדלה" [כפי שכתבת].ממש שכוויח.

בעניין: מה נהיה איתנו? התמכרנו לפורום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8772

ל"אחד מסיירת מובחרת"
דברים אלו נאמרים אחרי שבדקתי את הנושא וקראתי מאמרים ושאלתי אנשי מקצוע בתחום.
סיכמתי לך את דבריהם, לכן ייתכן מאוד שנפלה טעות בדבריי והסיכום איננו מדוייק, ובעקבות כך הסתייגתי ואמרתי "לפי הבנתי הדלה".

תגובה: בעניין: מה נהיה איתנו? התמכרנו לפורום? לפני 3 שנים, 3 חודשים #131959

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מעדיף להתמכר לפורום מאשר לשתות מהתאווה...
לכל דבר צריך להשים גבולות גם לדבש...

תגובה: בעניין: מה נהיה איתנו? התמכרנו לפורום? לפני 3 שנים, 3 חודשים #132067

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני גם מרגיש מכור לפורום גאה,
ואני אומר לעצמי דבר בעתו מה טוב,
יבוא יום ונטפל בהתמכרות הזאת,
(אני מאמין שזה יותר קל,
לכאורה זה יותר קל, בגלל שחלק מסיבות ההתמכרות לתאווה,
זה דווקא האיסור והרגשות אשם, שזה לא קיים בפורום),
הכי חשוב שאני נקי.
והפורום עוזר לי להכיל ולהבין את עצמי,
ולהתגבר. 

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 3 חודשים על ידי קדימה.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן