ברוכים הבאים, אורח

למה זה לא עוזר?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה זה לא עוזר? 1293 צפיות

למה זה לא עוזר? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8646

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
למה זה לא עוזר לי לעשות שבועות?
למה זה לא עוזר לי לשבור מסכים, מחשבים, טלפונים ומה לא?

למה זה לא יעזור לי לקחת תרופות מדכאות תאווה?
למה זה לא יעזור לי ללכת לישון?

הסיבה שאף אחד מאלו לא יעזור לי, מכיוון שרק אבל רק עבודה אמיתית בתוכנית 12 הצעדים תוציא אותי מההתמכרות לתאווה,
שאר הדברים הם בסה"כ פלסתר לא ממש עמיד.

בהצלחה

שמואל
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: למה זה לא עוזר? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8651

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
שמואל יקירי גם אני שמעתי את הדיון היום בקבוצה..
נראה לי שזה ממש לא בסדר שאתם שוללים את האפשרות..
אכן כבר הסכמנו שהבעיה היא באמת מהותית, אמרתם שהתאווה היא "אני" סבבה אז נכון הפיתרון הוא שורשי!
אבל כלי 10 תפסיק הוכיח את עצמו שעזר להרבה אנשים!! דבר עם יחזקאל והוא יוכל להסביר לך קצת!!
אני חושב שיוצאים בהצהרות צריך לעשות זאת בחכמה!! אני חושב שיש חברה שבאמת שיטת תפסיק יכולה לעשות להם הרבה!!!
וכן בוודאי שהפיתרון הוא שורשי ופנימי כי התאווה היא חלק ממני, אבל הדרך לשם תעבור דרך שיטת תפסיק!!

זה יעזור יועיל ויחזק אותי!!

וסתם שאלה, זה שאתה אומר שהפיתרון האמיתי הוא רק 12 הצעדים, זה מנסיון או מדיבורים של אחרים?? כי אני עדיין לא מרגיש שהקבוצה עושה לי משהו!!

בעניין: למה זה לא עוזר? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8654

• פינחס
  • דירוג זהב
  • אין שום יאוש בעולם כלל!!!
חיפשתי את הכלי הזה של תפסיק ולא מצאתי אותו. איך אני מגיע אליו.
בעניין הקבוצה: אני מאוד מאמין בקבוצה ויש לי הוכחה-מאז שהגעתי לקבוצה עדיין לא נפלתי, זה כבר 30 יום שזה שיא אדיר בשבילי שהייתי נופל למעלה מפעם בשבוע. איזה הוכחות צריך??? פשוט רואים שזה עובד!!!
אגב, גם מוטי סיפר שהקבוצה והתוכנית פשוט עוזרים לו. תשאל, תסתכל ותאמין. זה הכל!
קשה אבל לא אבוד

משתדל להזכיר לעצמי שיש דרך.

אפשר לצאת, בעזרת ה' ורק בעזרת ה'

בעניין: למה זה לא עוזר? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8655

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תרשו לי לכתוב בקצרה בנושא:

א. אני לא אומר שהקבוצה היא הפתרון היחיד! אני רק אומר שזה הדבר היחיד שעזר לי. זה הבדל עצום. אין לי ספק שיש אנשים אחרים שהצליחו לצאת בעזרת שיטות אחרות, ולכן אני לא שולל אף שיטה, אלא מספר מה עבד אצלי.

ב. אני מתנצל אם שללתי את כלי מספר 10 (השבועות) עבור אנשים אחרים. שוב: אין לי ספק שיש חברים שזה יכול לעזור להם, ולי בעצמי יש שבועה שעשיתי בהכוונת הספונסר שלי. מה שכן, אני מוכרח לומר לאדם שמכור באופן רציני (כפי ששמענו היום בטלפון), שההתבססות על שבועה בלבד - לא תעזור לו. זה לא שאני מזלזל בשבועות, ובטח לא אומר שזה לא יכול להציל אנשים, אבל זה תלוי לפי המצב של כל אחד.

אז שוב: יש המון דרכים, אבל עבורי יש דרך אחת. אני לא מזלזל באף אחד ובאף דרך ח"ו, וכל מי שיספר שהוא הצליח לצאת בעזרת דרך מסויימת - אשמח מאוד לשמוע ממנו פרטים ולהיעזר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: למה זה לא עוזר? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8671

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
לא אתיימר לייצג 'איש מקצוע' אבל מכיוון שהנושא עלה לדיון אני מרגיש צורך להדגיש שתי נקודות על שיטת 'תפסיק':
כסטודנט לפסיכולוגיה, ברור לי ששיטת 'תפסיק' הנה אחת מכלי העבודה הפסיכולוגיים הקיימים היום בשוק (קוגנטיבי-התנהגותי, CBT)
חשוב להבין, שאין בשיטה זו שום דבר מעבר לכך.
על כן, שיטה זו מהווה אפשרות פוטנציאלית להחלמה של אנשים שיש להם בעיה אך אין להם התמכרות.
יתר על כן, בעולם הפסיכולוגי יש מחלוקות רבות בשאלה האם שיטות אלה מהוות אמצעי יעיל והאם אין אמצעים אחרים, יעילים יותר.
לכן, חשוב להדגיש ששימוש בשיטה זו דומה להליכה לפסיכולוג או לקואצ'ינג אלא שבניגוד להליכה כזו, היא מנסה לגאול את עצמי על ידי עצמי, ועל כן היא קשה יותר ליישום.
לסיכום, ברור שיש חשיבות ל'תפסיק', ויש חשיבות להליכה לפסיכולוגים. עיקר הנקודה של הצעדים היא במקומות שבהם לא הצלחנו, ואנחנו צריכים משהו חריף הרבה יותר.
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: למה זה לא עוזר? לפני 11 שנים, 11 חודשים #8677

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
אני רוצה להסביר מדוע כל השיטות אללו הן רק פלסתר.

יכול להיות שאם יתנו לי את הסם הזה שנותנים לפדופילים אני אהיה נקי כל עוד אני תחת השפעת הסם.
ויכול להיות שכאשן אני אהיה נקי, כל עוד אשן.
ויכול להיות שאם אחליט להשבע אני אהיה נקי כל עוד השבועה חלה.

אבל ב"סוף היום", אחרי שהשפעת הסם תפוג ואחרי שהתעורר ואחרי שהשבועה תיגמר, אני אחזור למכור הישן והטוב שהכרתי מזה כ-20  ומשהו שנים.
וכל הטריקים שהזכרתי קודם לא יעזרו לי להגיע לשפיות המיוחלת.

בהצלחה לכולנו

שמואל.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן