ברוכים הבאים, אורח

לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א 2054 צפיות

לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8146

לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א

לא הייתי בכנס כי אני מא"י. אבל קראתי ציטוטים ורשמים של חלק מהנאומים והמכתבים.

רציתי שכבוד הרב ידע שהצורך הנפשי שלי בבידור שמספק לי האינטרנט יותר חזק מ:
כל היראת שמים שלי, ויש לי הרבה.
כל האהבת ה' שיש לי, וגם מזה יש לי משהו.
כל האיכפתיות שלי מהעניין. והיא יותר גדולה משלכם, אלה החיים שלי.
מהכרזת "יהרג ואל יעבור".
מהפחד מאי הגדרתי כחלק מכלל ישראל על ידכם.
הפחד מאיבוד העולם הבא שלי. והפחד קיים והוא חזק.
הפחד מאיבוד העולם הזה שלי.
הפחד מאיבוד ח"ו הפרנסה, והמזל. בניגוד למה שאתם חושבים עלי, אני מאמין בזה.
הפחד מאיבוד ח"ו האשה והילדים.
הפחד מבזיונות.
הידיעה שאני אתפס.
האיכפתיות מגורל עם ישראל.
הפחד מהנזק לחינוך הילדים.
הרצון העז לצאת מזה.
הסבל שיש לי מהמצב שלי כעת. והוא גדול.
וכל שכן שהוא חזק יותר מכל פילטר. ומכל עלון. ומכל קללה ומכל אזהרה.
ואפילו מכנס של שבעים אלף איש, זעקות שמע ישראל וה' הוא האלוקים.

אני מודע לסכנות, לנזק, לעבירות, לצרות, לחוסר המזל, אני ירא שמים, אכפת לי מהחינוך של הילדים ואכפת לי מהנישואין ובטח שאכפת לי מהפרנסה.

אם היה שם בכנס משהו קצת יותר חכם ופרקטי שרלבנטי לאנשים שכבר "בתוכו" ולא רק למי שלא טעם טעם חטא, או לכל הזקנים שהיו שם שלעולם לא יפלו, לא היה ממנו שום רושם בעיתונות החרדית בארץ.

כבוד הרב, האימייל היומי והדיונים ב"שמור עיניך" מחזקים אותי. הציטוטים מתוך "אשיב ממצולות" של הרב "המזרוחניק" גורמים לי להאמין שאני מסוגל. שיטות ה"רק להיום" והדומות להם עושות בי נפלאות.
אבל הכנסים, הדעת תורעס, העלונים, קמפיין ה"אייפון ודומיו", "אבי אבות הטומאה", מז"ל ר"ת מוציא זרע לבטלה, ואפילו ה"יהרג ואל יעבור" ו"כל באיה לא ישובון" - בהתחלה היו שוברים אותי וגורמים לי להדרדר עוד, וכיום הם פשוט גורמים לי להעיר את החסינות שפיתחתי ולהתקשח ולאטום את לבי. הם דוחקים אותי לפינה ולא מותירים לי ברירה אלא להיות חוצפן ולזלזל בגדולי ישראל.

הלואי שהמסר הזה יגיע אליכם, שיהיה מישהו שיש לו את הדרך להעביר אותו אליכם ושלא יתקע בדרך על ידי גיחזים למיניהם.
הלוואי שיתקבל בהבנה.

ביקרא דאורייתא, אנוכי הקטן "ניצוץ אבוד".

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8147

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני חותם על כל מילה, ויש לי אפילו כמה דברים להוסיף, מאלו שלא יותר חזקים מההתמכרות שלי ומהתאווה. אהיה מפורש יותר ממך: במקום לכתוב "הצורך שלי בבידור שמספק לי האינטרנט", אכתוב ברחל בתך הקטנה: הצורך שלי בפורנוגרפיה. כן, יש לי צורך בזה והוא יותר חזק מכל הדברים שבעולם, ושום כנס גדול או קטן לא יותר חזק ממנו.

יחד עם זה, רק שאלה ענינית קטנה. האם אתה חושב שלא ראוי לפעול (בלי להיכנס לשאלת איך לפעול) עם כל אלו שעדיין לא נפלו?

(שמעתי אתמול בשיחת טלפון של הקבוצה באנגלית שהיה אמור להיות עלון משמור עיניך על כל מושב ומשהו התפספס. לא הבנתי בדיוק מה. המנחה של הקבוצה טען שזה יותר טוב...)
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8150

ודאי שצריך לעשות משהו. בשביל הילדים שלי למשל.
ובכל זאת הייתי רוצה שגדולי התורה יקראו את המכתב הזה. ושיאמינו למה שכתוב בו. ואחרי זה שיעשו מה שהם מבינים.

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8151

• סוד הכניעה
  • מנהל
מהנסיון המר שלי, הם לא יקראו את זה, ואם הם יקראו הם יפטרו את זה בהינף יד ויגידו שאנחנו סתם בעלי תאווה ורשעים שלא רוצים להפסיק לעשות עבירות. לצערי, יש מספר מצומצם מאוד של רבנים שיכולים להבין מה הכוונה התמכרות. יקח עוד דור עד שרבנים יבינו שזה חלק מהחיים ושצריך לעשות עם זה משהו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8152

ניצוץ אבוד,קרעת אותי מצחוק,זה משובח אחי,ובעיקר אמיתי.תודה.

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8154

• גד
  • דירוג זהב
אני לא מבין מה אתם רוצים.
ודאי שהכנס לא נועד עבורנו. הוא בגללנו, ונועד כדי שאנשים אחרים לא יגיעו למצב שלנו.
הטיפול בנו הוא לא הנושא של הכנס, אבל נראה לי שהעסקנים למיניהם מודעים בהחלט ל"שמור עיניך". (ה"גדוילים" עצמם לא רלונטים לשום דבר כמו שברור לכל בר דעת).
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8160

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
גד- צודק מאוד !!!
ול-"ניצוץ" ול"מובחר" - זה לא מצחיק, זה אפילו עצוב !!!

לפני כמה שנים יצא לי לדבר עם אחד מהמומחים בארץ להפריות.
הוא משתתף קבוע בשיעורו של הרב יצחק זילברשטיין שליט"א בנושא "רפואה והלכה".
הוא אמר לי שהוא פעם נכנס למעונו של הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א ושאל אותו אם מה שהוא עושה זה כשר.
התשובה שהוא קיבל: "אני בטוח שמה שאתה עושה זה כשר, אך אני לא יכול לפסוק זאת ברבים".
וידוע שהרב חיים קנייבסקי מתנגד נחרצות להפריות מכל סוג שהוא.

אותו הדבר בענייננו:
אינטרנט וטלפונים לא כשרים אסורים בתכלית האיסור. (רב ככל הפוסקים בארץ אסרו נחרצות שימוש באינטרנט ובטלפון לא כשר)
כל זה למעט מי שנצרך בזה לעבודתו.
לנו המכורים זה לא נוגע בכלל מהסיבות הידועות.
אך, מה לעשות שאנחנו לא הרוב (אולי זלמן יודע את האחוזים) והכנס שהיה בניו יורק לא היה בשבילנו (בגדול), אלא בשביל כל השאר שהם לא מכורים או לא יודעים שהם מכורים.
אז לכן, אסור להגיד שם מה שאנו אומרים כאן.
וחייבים להגיד שם את כל מה שאמרו שם. - לא בשבילנו אלא בשביל שאר עם ישראל !!!

חלילה לנו לזלזל בגדולי ישראל שאנו אבק לרגליהם ואסור לנו לזוז ימין או שמאל מדבריהם, אפילו שאנו מכורים !!!
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8164

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
אני עם שמואל,
ואוסיף מה עם כל המכורים לתאווה שלא זקוקים לאינטרנט כדי להיות מכורים, כמוני למשל, (אני מכור שנים לפני האינטרנט)
אז לא נותר לי רק מילה אחת
כואב
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8175

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
לפני כמה חודשים, שאלתי ת"ח ידוע, על ענייני התאווה , וסיפרתי לו שאני מכור ועושה שבועות בכדי להינצל מהחטא. שאלתי אותו מספר שאלות בנוגע לשבועות שעשיתי, התשובה שקיבלתי היתה אוסף של מילים מאוד לא נעימות כנגדי. בהתחלה מאוד כעסתי על רב זה, אבל היום אני דן אותו לכף זכות, כמה שהוא גדול, [אולי בגלל שהוא גדול] הוא בכלל לא מבין במה אנו עסוקים פה...

אולי יחוס עם עני ואביון, אולי ירחם....

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8199

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
אלו שאמרו לפניי נכונים, דיברנו על זה בטלפון התקיים בימי שני וחמישי ב8.30 בערב, עם הדריך אריאל, ושם הבנו שעצם הכינוס היה בכדי למנוע אחרים מלהגיע למצב אליו הגענו אנחנו, וכמובן שמי שכבר נפל לא עוזר לו הכינוס, אך מה לעשות אנו המיעוט, כמו שחיסונים אינם יכולים לעזור למי שחלה כבר, אך מה לעשות מחסנים את כולם בגלל שהם הרוב ובכדי שלא יגיעו למצב שכבר אי אפשר לחסן.
אך בכל זאת פטור בלא כלום אי-אפשר, שמעתי שאחרי הכינוס היה דיון בנושא, היות וGYE הכינו פליירים בנושא, לכן עפ"י עצת הרבנים החומר יחולק כנראה באינסרט בתוך העיתונים השבועיים, וכדו', כך שלא התעלמו לגמרי מאיתנו, יודעים שאנחנו קיימים, ועל כן בעצם קיימו את הכנס הזה בכדי למנוע מאלפים ורבוות בנים ובנות להגיע למצבינו הרע.

וכמו שכבר כתב שמואל; אסור לזלזל בגדולי אפילו שאנו לא מבינים אותם, בסך הכל יש להם סייעתא דשמיא לעשות את מה שצריכים, ומן השמים עוזרים להם להגיע להבנה הנכונה, ואף אם אנו לא מבינים.

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8208

• סוד הכניעה
  • מנהל
אדרבה, אולי יש כאן מישהו עם ניק באתר 'בחדרי' או פורום דומה וישים את זה שם.

להערכתי, לא רק שהרבנים לא מבינים על מה אנחנו מדברים כאן, אלא שרוב מוחלט של הציבור חושב שאנחנו עמ"בים וכך גם יתייחסו למכתב כזה בכל אתר חרדי ממוצע. אני רואה בעיני רוחי את קיטונות הלעג והבוז של הגולשים שם כותבים על פותח האשכול איך הוא מעיז ואם רק היה רוצה וכן הלאה.

אין לי טענות לאף אחד, לא לרבנים ולא לעמך. אני בטוח שאם לא הייתי מכור - הייתי עושה את אותו דבר. מי שלא כאן - לא יכול להבין את זה. פשוט לא מתקבל על הדעת. חושבים שזה חטא, יצר הרע וכן הלאה, ולא מבינים שזה כח שיותר חזק מאיתנו.

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8211

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב. מצטער על 'שאלת התם' אבל מישהו יכול להסביר למזרוחניק כמוני מה בדיוק היה בכינוס הזה (או לצרף לינק לכתבה)

יום טוב
נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8218

• גד
  • דירוג זהב
זלמן, כמה וכמה פעמים נפתחו אשכולות בבחדרי עם קישור לgye ולא היתה תגובה אחת שלילית!
כולם, ללא יוצא מן הכלל, הבינו במה מדובר...

נתן, היה השבוע כנס גדול בארה"ב שענה לשם "כינוס כלל ישראל" שם התכנסו רבבות חרדים בראשות הרבנים שלהם והחליטו שאינטרנט זה דבר מסוכן. (פירוש: הם הסכימו - בשעה טובה - להכיר בזה שישנם חרדים שיש להם אינטרנט והתחילו לחשוב מה לעשות כדי שלא יאבדו כל החרדים תוך דור או שנים כתוצאה מגלישה בפורנוגרפיה).
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8221

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
זלמן יקירי,

מצטער, לא הבנתי.

לא הבנתי למה צריך "לשתול" את המסמך הכ"כ "סודי" ב"חדרי" או בפורום אחר?
לא הבנתי מה הסלט הזה שאתה עושה?
לא הבנתי מדוע החלטת שזה לא חטא, שזה לא יצר הרע.

יש כאן שני דברים שונים:
יש כאן אנשים רגילים (לא מכורים) שעבורם זה חטא, עברה, עוון וגיהנום. - והכנס הזה היה אך ורק בעבורם !!!
יש כאן אותנו שאנו חולים ולגבינו אין כאן עבירה או עוון כי אנו פטורים כמו שהזכרנו קודם. - הכנס הזה לא היה בעבורנו !!!
שיטות הטיפול בנו לא טובות לאחרים, ושיטות הטיפול באחרים לא טובות לנו !!!
שני דברים שונים בתכלית !!!

אני יודע שכל אחד היה רוצה לראות כאילו הכנס הזה הוא בשבילו, אבל מה לעשות שהכנס הזה היה לא בשבילנו, המכורים, אלא בשביל אלו שלא מכורים !!!

ודבר אחרון שלא הבנתי זה למה מישהו אי פעם חשב שהכנס הזה הוא בשבילנו ???
וכי דרכם של AA,OA, או SA היא בכנסים המוניים ?!?!?
הרי כל תוכנית 12 הצעדים ונלווים אליה מדברים על התכנסויות מצומצמות ואנונימיות.

ומאותה סיבה אין שום טעם וריח לשתול מסמכים לאתרים או פורומים אחרים.
תיכף נצא בקמפיין שלטי חוצות....  ???

נו... מה אתם אומרים?
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: לכבוד מרן רבינו הגאון הגדול וכו' שליט"א לפני 11 שנים, 11 חודשים #8244

• סוד הכניעה
  • מנהל
שמואל שלום,

ראשית כל, לא אמרתי שזה לא חטא ולא עבירה, ניסיתי להעביר מסר מסויים וכנראה שלא בהצלחה. מה שניסיתי לומר זה שלדעתי רוב הקהל הדתי והחרדי לא באמת יכול להבין את מה שעובר עלינו. הוא בטוח שהסיבה היחידה למצב שלנו היא בגלל שאנחנו פשוט אוהבים עבירות והולכים בשרירות ליבנו, ולא מבין מה הפירוש התמכרות, ובודאי לא מבין מה הכוונה שאנחנו לא יכולים לנצח את זה ולהפסיק.

גד טוען שהקהל באינטרנט מגיב אחרת - יתכן. אני לא נחשפתי לזה עדיין. אני עדיין חושב שאם אנשים ייחשפו למכתב כמו המכתב של "ניצוץ" הם יפטרו את זה ויגידו שזה שטויות. יתכן שאני טועה, אבל זאת הרגשתי.

לא ביקשתי שיפרסמו את זה בפורום כדי למשוך אנשים. זה היה רעיון תיאורטי כדי לנסות לדמיין את תגובת הקהל הרחב, וזאת כיון שהנושא כאן התרכז בשאלה האם הרבנים והעסקנים מגיבים נכון, אז אני טוען שגם הקהל עצמו מגחך ולא מבין. בזמנו ראיתי כתבת פרסומת באתר חרדי לאתר שלנו, ורוב התגובות היו שעדיף להסיר את זה כדי שאנשים אחרים לא ייחשפו לבעיה... חושבים שזה איזה סוד שאפשר להשאיר בארון.

בכל אופן, אני מבין שלא כתבתי מספיק ברור אז סליחה, וכמובן החשוב ביותר הוא שנתמודד עם הבעיה שלנו, אבל יחד עם זה צריך לזכור שיש עוד רבים שסובלים ואנחנו צריכים להגיע אליהם, לא באמצעות פרסומת אלא באמצעות משיכה (על פי אחת המסורות של SA).

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן