ברוכים הבאים, אורח

מחשבות פסולות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מחשבות פסולות 1136 צפיות

מחשבות פסולות לפני 11 שנים, 11 חודשים #7956

אני  ישמח לקבל עזרה במחשבות פסולות

בעניין: מחשבות פסולות לפני 11 שנים, 11 חודשים #7969

שלום יהודה.
קיימא לן,שהאדם לא יכול לחשוב 2 מחשבות בבת אחת.
הדרך הכי פשוטה לא להרהר מחשבות זוהמא היא פשוט לחשוב על משהו אחר.
מנסיון שלי-תלמד כמה משניות בעל פה,וכל פעם שיש לך מחשבה לא טהורה,תתחיל לחזור על המשניות שלמדת.
בהצלחה.

בעניין: מחשבות פסולות לפני 11 שנים, 11 חודשים #7976

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
מקובלני מפי רבותנו: מחשבות פסולות עולות בלב בגלל 'היצר הרע', המבחן של הבחירה החופשית אינו בשאלה האם הם עולות אלא בשאלה מה עושים שנייה לאחר שהן עלו.
ובמילים פחות מעודנות: אני צורך פורנו, אני חושב לעתים על נשים בצורות שהייתי רוצה שלא לחשוב אותם. העובדה שהייתי רוצה להיות במקום אחר אינה רלוונטית. כרגע יש לי בעיה, יש לי התמכרות לדמיונות ולפנטזיות. מעבר לתוכנית לטווח ארוך, שכולנו כאן עובדים עליה (תוכנית 12 הצעדים), אשר אמורה לא להביא אותך להתקרב אל הזוהמה של הפורנו, יש גם 'גלגלי הצלה', אחד מהם - להבין עמוק עמוק בלב שהשנייה הראשונה היא על הקב"ה, ורק השנייה 'השנייה' היא 'עלי', או במילים אחרות: אני לא אמור להרגיש גרוע עם זה שעולות לי מחשבות פסולות. חובתי מתחילה בשאלה מה לעשות לאחר שהן עולות. מנסיוני יש בכך כדי לרכך ולשנות את ההתמודדות מקצה אל קצה.

נתן
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: מחשבות פסולות לפני 11 שנים, 11 חודשים #7991

• גד
  • דירוג זהב
שלום חבר יקר!

לדעתי זה מאוד תלוי במצבך.
האם אתה מתמודד רק עם מחשבות פסולות, או גם עם מעשים?
אתה מכור או לא?
אתה רואה דברים שגורמים לך למחשבות? ואם כן, האם במכוון או לא?

אם אתה מתמודד רק עם מחשבות או עם נפילות רק לעיתים רחוקות, שזה אומר שמצבך טוב בהרבה מכל אלו שכאן, אז העצות שניתנו לך אכן מועילות.
אם אתה במצב יותר קשה, אז נראה לי שהעצות הללו לא כל כך יועילו לך, ובכל מקרה, קודם כל צריך לטפל קודם במצב היותר קשה...

בהצלחה,
גד.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: מחשבות פסולות לפני 11 שנים, 11 חודשים #8002

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
תקרא גם במדריך, ותאל את הגארד, יתכן שאין כאן מקומך אפילו, אנו דנים כאן בעניינים הרבה יותר קשים, אז תשוחח עם הנציג בקו החם ותלבן איתו את הנושא.
בכל אופן תתפלל עלינו ועל עצמך שתינצל מכל הבעיה הזאת.

בעניין: מחשבות פסולות לפני 11 שנים, 11 חודשים #8024

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב

תקרא גם במדריך, ותאל את הגארד, יתכן שאין כאן מקומך אפילו, אנו דנים כאן בעניינים הרבה יותר קשים, אז תשוחח עם הנציג בקו החם ותלבן איתו את הנושא.
בכל אופן תתפלל עלינו ועל עצמך שתינצל מכל הבעיה הזאת.

נכון שעדיף שיתיעץ עם נציג בקו החם  , אבל נראה לי שאם הוא הגיע לפה אז הוא יכול לקחת הרבה דברים
שיכולים לחזק אותו ברמה שהוא נמצא האתר פה הוא לא רק למכורים כבדיים
מכל מקום תעיין במדריך כמו שכתב ידיד "משה מנסה"
הנה הקישור : www.gye.org.il/images/stories/downloads/hebrew-handbook.pdf
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 11 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן